Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مرگ و میر می رسد 1,770; هند را ارسال تجهیزات پزشکی به چین این هفته

وجود دارد 2,048 جدید تایید عفونت در سراسر سرزمین اصلی چین گزارش روز یکشنبه. کل جمع تعداد موارد گزارش شده است 70,548 که 10,844 افراد درمان شده اند و آزاد شده از بیمارستان.

بیش از 94 درصد از موارد جدید در روز یکشنبه در مرکز استان هوبئی که در آن شیوع متمرکز شده است. در حالی که کمی بالاتر از یک روز آن را در خط با کاهش روند بیش از گذشته چند روز. این استان اعلام کرد و خیره کننده 15,000 موارد جدید در روز پنج شنبه پس از تجدید نظر در روش خود را برای شمارش عفونت. استان هنان که همسایگان هوبئی دیدم سه مرگ و میر در روز یکشنبه با دو باقی مانده در جنوب شرقی چین گوانگدونگ است که در کنار هنگ کنگ.

در اینجا آخرین به روز رسانی از coronavirus و تاثیر آن

هند به ارسال تجهیزات پزشکی به چین در اواخر این هفته

هند را ارسال محموله از تجهیزات پزشکی در تسکین پرواز به شهر ووهان در اواخر این هفته به حمایت چین در مبارزه با کشنده شیوع کروناویروس در کشور سفارت هند در چین روز دوشنبه گفت:.

“طلا در حال برگزاری است شرکت در قیمت های بالا به عنوان عدم قطعیت در اطراف coronavirus بالا باقی می ماند در حالی که تاثیر اقتصادی است که هنوز مشخص نیست گفت:” مایکل مک کارتی رئیس استراتژیست بازار در CMC Markets.

پکن autoshow تاخیر با توجه به کروناویروس

برگزارکنندگان پکن autoshow است که برنامه ریزی شده برگزار می شود در اواخر ماه مارس گفت: “این رویداد به تعویق خواهد افتاد رویداد با توجه به شیوع کروناویروس.

طلا دارای نزدیک به دو هفته در عدم قطعیت بیش از تاثیر ویروس

چین است و با توجه به تاخیر انداختن آن بسیاری از مشخصات بالا سالانه در جلسه سیاسی برای اولین بار در دهه تلاش دولت برای مهار شیوع مرگبار سویه جدیدی از کروناویروس.

ایستاده کمیته ملی دیدار خواهد کرد Feb. 24 به در نظر گرفتن تاخیر در نشست سالانه پارلمان کامل برنامه ریزی برای تشکیل 5 مارس رسمی شین هوا اخبار آژانس روز دوشنبه گفت:.

تایلند گزارش جدید کروناویروس مورد به افزایش ورود غربالگری

تایلند گفت: با ثبت یک مورد جدید از coronavirus و افزایش غربالگری از بازدید کنندگان از سنگاپور و ژاپن از ورود به کشور در پاسخ به گسترش شیوع.

جدید در مورد 60-سال-پیر زن چینی که اعضای خانواده زودتر قرارداد این ویروس طول می کشد تعداد کل موارد در تایلند به 35 از ژانویه Sukhum Kanchanapimai سلامت وزارت دائم وزیر در یک نشست خبری گفت.

“این است که از یک مورد از یک خانواده چینی از نه همه آنها باید در حال حاضر آلوده شده است,” او گفت:.

چین در نظر تاخیر در مجلس جلسه بیش ویروس نگرانی

چین است و با توجه به تاخیر انداختن آن بسیاری از مشخصات بالا سالانه در جلسه سیاسی برای اولین بار در دهه تلاش دولت برای مهار شیوع مرگبار سویه جدیدی از کروناویروس.

ایستاده کمیته ملی دیدار خواهد کرد Feb. 24 به در نظر گرفتن تاخیر در نشست سالانه پارلمان کامل برنامه ریزی برای تشکیل 5 مارس رسمی شین هوا اخبار آژانس روز دوشنبه گفت:.

نپال سرسختانه 175 شهروندان از ووهان پس از شیوع کروناویروس

ویروسی شیوع آغاز شد که در چین آلوده کرده است بیش از 71,000 مردم در سطح جهان است. آخرین آمار و ارقام گزارش شده توسط هر دولت اقتدار بهداشت که از روز دوشنبه در پکن:

— چین: 1,770 مرگ و میر در میان 70,548 موارد بیشتر در مرکز استان هوبئی

— دلار هنگ کنگ: 57 موارد مرگ 1

— ماکائو: 10

— ژاپن: 415 موارد از جمله 355 از کروز کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما 1 مرگ

— سنگاپور: 75 مورد

— تایلند: 34

— کره جنوبی: 30

— مالزی: 22

— تایوان: 20 موارد مرگ 1

— ویتنام: 16 مورد

— آلمان: 16

— ایالات متحده: 15 موارد به طور جداگانه 1 شهروند ایالات متحده در چین درگذشت

— استرالیا: 14 مورد

— فرانسه: 12 موارد مرگ 1

— انگلستان: 9 مورد

— امارات متحده عربی: 9

— کانادا: 8

— فیلیپین: 3 مورد مرگ 1

— هند: 3 مورد

— ایتالیا: 3

— روسیه: 2

— اسپانیا: 2

— بلژیک: 1

— نپال: 1

— سریلانکا: 1

— سوئد: 1

— کامبوج: 1

— فنلاند: 1

— مصر: 1

پکن برتر و یک تور از شهرهای دیگر در چین برای آینده جیمز باند فیلم “هیچ وقت به مرگ” نامیده شده است با توجه به شیوع کروناویروس.

با توجه به مهلتهای فیلم سرب ستاره دانیل کریگ و دیگر اعضای بازیگران نمی خواهد شرکت در مارس غربالگری و یا پس از آن تبلیغات تور از کشور است.

سینما در سراسر جهان را در دومین جعبه دفتر بازار باقی می ماند بسته به طور نامحدود در میان تلاش ها برای کنترل گسترش ویروس.

فیلم جیمز باند را چین برتر لغو شد

پکن برتر و یک تور از شهرهای دیگر در چین برای آینده جیمز باند فیلم “هیچ وقت به مرگ” نامیده شده است با توجه به شیوع کروناویروس گزارش PTI. با توجه به مهلت های فیلم سرب ستاره دانیل کریگ و دیگر اعضای بازیگران نمی خواهد شرکت در مارس غربالگری و یا پس از آن تبلیغات تور از کشور است.

ژاپن رکود ترس رشد ویروس آمار پس از کسر مالیات-افزایش رابطه جنسی

اقتصاد ژاپن lurched سمت ممکن است رکود اقتصادی پس از گرفتن یکی دیگر از ضرب و جرح از فروش-افزایش مالیات در سه ماهه گذشته که در سمت چپ آن در جزر کم به عنوان coronavirus شیوع آمار فعالیت در شروع سال 2020 است.

تولید ناخالص داخلی ژاپن کاهش و در مقیاس سالیانه با سرعت از 6.3% از سه ماهه قبلی در سال گذشته بزرگترین اسلاید از قبلی افزایش مالیات در سال 2014 با توجه به برآورد اولیه توسط دفتر کابینه دوشنبه.

اقتصاددانان بررسی پیش بینی کرده بود سقوط 3.8%, ضعیف جانبی تاثیر افزایش مالیات ضعیف تقاضای جهانی و گردباد اختلال. به مراتب بدتر از حد انتظار نتیجه نشان داد که برخی از دولت و اعتماد به نفس در اقدامات برای کوسن ضربه از افزایش مالیات نابجا بود.

توکیو ماراتن به انصراف از مطالب از عموم: توکیو Shimbun

توکیو ماراتن برگزارکنندگان تصمیم به انصراف از مطالب از عموم مردم برای رویداد برنامه ریزی شده در مارس 1 با توجه به شیوع کروناویروس توکیو Shimbun روزنامه گزارش روز دوشنبه.

در مورد 38,000 مردم از عموم مردم برنامه ریزی شده برای اجرا در این رویداد ژاپن بزرگترین ماراتن کاغذ گفت.

استرالیا به تخلیه 200 از coronavirus-گرفتار کشتی در ژاپن

استرالیا را تخلیه بیش از 200 نفر از شهروندان خود پردازنده coronavirus زده کروز کشتی برگزار شد تحت قرنطینه در بندر یوکوهاما نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در روز دوشنبه.

موریسون گفت: این مسافران را ترک خواهد کرد در روز چهارشنبه و خواهد شد به استرالیا گرمسیری شمالی که در آن آنها مورد نیاز خواهد بود به قرنطینه برای یکی دیگر از 14 روز.

چینی هواپیمایی دیدن تاثیر از coronavirus

چین سه تا از بزرگترین شرکت های هواپیمایی گزارش کاهش در ماه ژانویه ترافیک مسافری به دلیل شیوع کروناویروس با کمبود احتمال زیاد به تعمیق این ماه به عنوان بیماری همچنان برای اخلال در سفر برای میلیون ها نفر از مردم است.

هوایی چین Ltd. s اعداد 2.9% کاهش پیدا کرد از یک سال قبل از آن China Southern Airlines Co.’s کاهش 4.6 درصد و هواپیمایی چین شرقی Corp. کاهش یافته است 5.4% با توجه به اظهارات واصل به هنگ کنگ بورس در اواخر هفته گذشته.

خطوط هوایی شروع تعلیق پروازها از حدود Jan. 23 پس از دولت شروع به قفل کردن ووهان و دیگر شهرستانها چینی.

مشکل ممنوعالخروجی کیروش مسافران کروز از ژاپن

یک جفت از هواپیما اجاره توسط وزارت امور خارجه گرفته شده است از توکیو را به بازگشت به خانه آمریکایی ها تخلیه از یک کشتی کروز در ژاپن با توجه سفارت آمریکا ،

مسافران خواهد بود نگهداری در قرنطینه برای 14 روز جدا از دیگر مسافران که چون آنها در بازدید از چین جدا هستند در ایالات متحده در پایگاه.

بیش از 40 شهروندان آمریکایی توسط ویروس آلوده روی الماس شاهزاده شد و انتظار می رود به اقامت در بیمارستان. در مجموع 355 نفر در این کارناوال شرکت کروز را آزمایش مثبت برای coronavirus.

هوبئی استان گزارش 1,933 اضافی مورد تأیید

چین هوبئی گزارش 1,933 اضافی مورد تأیید برای Feb. 16, مصرف کل مورد تعداد در استان به 58,182, Hubei سلامت کمیسیون در بیانیه ای گفت.

مرگ و میر در این استان افزایش 100 به 1,696 در حالی که 6,639 بیماران مرخص شده.

هوبئی اعلام کرد در روز یکشنبه که آن را بیشتر تشدید محدودیت ترافیک به منظور سعی کنید و جلوگیری از شیوع بیماری است. همچنین دستور روستاها و مناطق برای اجرای “دقیق ترین” اقدامات لازم برای متوقف کردن مردم از ورود و خروج. وجود دارد در حال حاضر پنج مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین پس از فرانسه و تایوان و میر گزارش شده بیش از آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>