Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تلفات بازدید از 1500 چین وزیر ما را به مراحل غیر ضروری

تعداد مرگ و میر در مرکز استان هوبی در مرکز coronavirus شیوع افزایش 139 از جمعه.

بسیاری از جدید و میر در هوبئی را در استان ووهان که در آن ویروس است که اعتقاد به سرچشمه با 107 جدید مرگ و میر. در مجموع 1,123 مردم در ووهان در حال حاضر از درگذشت coronavirus.

وجود دارد 2,641 جدید تایید عفونت در سراسر سرزمین اصلی چین آوردن ملی در مجموع به 66,492.

تعدادی از نمایشگاههای صنعت و کنفرانس ها در چین و خارج از کشور شده اند به تعویق افتاد با توجه به حمل و نقل محدودیت و نگرانی ها در مورد گسترش ویروس.

اینجا همه آخرین به روز رسانی از شیوع کروناویروس در چین و تاثیر آن در سراسر جهان

چینی توریستی در فرانسه می میرد از coronavirus اول مرگ و میر در اروپا

سالمند چینی توریستی بستری در فرانسه درگذشت coronavirus شدن اول مرگ و میر در اروپا, فرانسه, وزیر بهداشت اگنس Buzyn گفت: در روز شنبه.

فرانسه ثبت کرده است 11 مورد از این ویروس از یک جهانی در مجموع 63,851. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که مبتلا به این ویروس در چین است.

پکن سفارشات عودت به قرنطینه برای 14 روز

پکن دستور داد مردم از بازگشت به پایتخت از تعطیلات به خود قرنطینه به مدت 14 روز در یکی دیگر از drastic تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

بیش از 66,000 مردم در حال حاضر آلوده شده است در چین از یک ویروس است که ظهور در هوبئی استان مرکزی در ماه دسامبر قبل از پخش در سراسر کشور به عنوان میلیونها نفر از مردم سفر برای سال جدید قمری تعطیلات آخر هفته.

وضعیت 3 آلوده سرخپوستان در هیئت مدیره کشتی کروز, کردن, ژاپنی, ساحل را بهبود می بخشد: سفارت هند

وضعیت سه سرخپوستان با آلوده رمان coronavirus در هیئت مدیره کشتی کروز لنگر کردن, ژاپنی, ساحل بهبود یافته و هیچ مورد جدید از عفونت در میان سرخپوستان در قرنطینه رگ گزارش شده است که سفارت هند در ژاپن گفت: در روز شنبه.

در مجموع 138 سرخپوستان از جمله 132 خدمه و 6 مسافر شد میان 3,711 مردم در هیئت مدیره قرنطینه کشتی که وارد ژاپنی ساحل در اوایل این ماه. سه سرخپوستان در میان 218 افراد آلوده به COVID-19 در کشتی.

هند سفارت گفت که تلاش برای اوایل دی-شبانه روزی از همه سرخپوستان از کشتی پس از پایان دوره قرنطینه.

“مبارک به اطلاع میرساند که شرایط بهداشتی از 3 سرخپوستان که برای درمان COVID-19 بهبود یافته و هیچ مورد جدید از عفونت از سرخپوستان در کشتی” سفارت توییتی.

بیش از نیمی از coronavirus موارد در هوبئی درمان با طب سنتی چینی

چین با اعمال طب سنتی چینی در درمان بیش از نیمی از تایید بيماران از رمان coronavirus عفونت در این کشور هوبئی استان که کانون این بیماری همه گیر ارشد بهداشت گفت: در روز شنبه.

“پس از آغاز شیوع دولت متصل اهمیت زیادی برای هر دو طب سنتی چینی (TCM) و طب غربی توسط بسیج قوی ترین تحقیقات علمی و پزشکی نیروها در هر دو زمینه به درمان بيماران” وانگ Hesheng معاون ملی چین کمیسیون بهداشت گفت.

وانگ گفت که TCM اعمال شده است در درمان بیش از نیمی از تایید بيماران از رمان coronavirus عفونت در کشور هوبئی.

اطلاعیه در مورد استفاده از TCM برای COVID-19 بيمار مهم است به عنوان ویروس هیچ استاندارد درمان نشده است.

چین سال جدید قمری مسافر سفر فرو بر شیوع ویروس

چین ریلی و جاده بازار سفر کردم ناودان در اوج سال جدید قمری نجومی به عنوان نگرانی در مورد گسترش coronavirus باعث شد مردم به رها کردن سفر است.

مسافر سفر خواهد به احتمال زیاد سقوط 45 درصد در سال در طول 40 روز سفر فصل که به پایان می رسد Feb. 18 لیو Xiaoming معاون وزیر در وزارت حمل و نقل گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در پکن روز شنبه. بین Jan 25. و فوریه. 14, شرکت های هواپیمایی انجام شده به طور متوسط 470,000 مردم در روز تنها یک چهارم از حجم سال گذشته. مسافران از Feb. 15-23 تنها یکی از 10 دوره اوج گفت: Li Jian معاون حمل و نقل هوایی چین دولت چین است.

این بیماری همه گیر roiled کشور صنعت حمل و نقل پس از مقامات قفل شده است و مناطق زیادی از کشور و بیش از 50 کشور تحمیل محدودیت های مسافرتی مربوط به چین است.

67 بیشتر coronavirus موارد در کشتی کروز: وزیر ژاپن

یکی دیگر از 67 نفر در هیئت مدیره یک کشتی کروز قرنطینه کردن ژاپن در سواحل آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید این کشور وزیر بهداشت گفت: در روز شنبه.

این موارد جدید از 217 تست را به تعداد زیادی از مردم در تشخيص الماس شاهزاده خانم به 285 به استثنای یک افسر قرنطینه که همچنین قراردادی به این بیماری است.

چین با اعتماد به نفس بیماری همه گیر به زودی بیش از: معاون وزیر امور خارجه

چین با اعتماد به نفس است coronavirus بیماری همه گیر خواهد شد به زودی و که تاثیر خواهد بود تنها به طور موقت در اقتصاد آن است که دوباره بجای اول برگشتن به شدت شین باند چین معاون وزیر امور خارجه گفت: در روز شنبه.

“تاثیر بیماری همه گیر در اقتصاد چین خواهد بود در کوتاه مدت و موقت او گفت:” در کنفرانس امنیتی مونیخ.

“هنگامی که این بیماری همه گیر است و بیش از این رام تقاضای مصرف کننده منتشر خواهد شد به سرعت و اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن به شدت.”

ما برای ارسال هواپیما به بهانه آمریکایی مسافران از قرنطینه کشتی

ایالات متحده به ارسال هواپیما به ژاپن آورد و ما مسافران در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی تحت قرنطینه در ژاپن در هیئت مدیره است که بیشترین coronavirus عفونت های خارج از چین رخ داده است سفارت ایالات متحده گفت.

این هواپیما وارد خواهد شد در ژاپن روز چهارشنبه در سفارت ایالات متحده گفت: در نامه ای به مسافران آمریکایی در نامه ای در وب سایت خود را در روز شنبه.

این علائم اولیه ویروس مرگبار چین

دانشمندان را شناسایی کرده اند یک الگوی علائم مرتبط با رمان Coronavirus در حال حاضر به عنوان دوبله COVID-19 و شایع ترین علامت تب.

سایر علائم شایع عبارتند از: خستگی و سرفه خشک و درد عضلانی و سختی تنفس و با توجه به یک مطالعه اخیر از نزدیک به 140 بیمارستان بستری بیماران در ووهان چین.

از آن زمان نزدیک به پنج روز به طور متوسط برای یک بیمار به تنفس تجربه مسائل پس از نشان دادن علائم گزارش کسب و کار خودی با استناد به مطالعه است.

برخی از بیماران نیز نشان داد علائم همراه با سرماخوردگی یا آنفولانزا مانند گلو درد اما کسانی که کوچک بودند در اعداد است.

Coronavirus است به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار مردان مسن با قبل موجود مشکلات سلامتی.

تایلند گزارش یک مورد جدید از coronavirus به ارمغان می آورد در کل به 34

تایلند ثبت یک مورد جدید از coronavirus آوردن مجموع در کشور به 34 از ژانویه یک وزارت بهداشت گفت: در روز شنبه.

مورد جدید است که 35 سال زن تایلندی, یک پرسنل پزشکی که این بیماری از تماس با بیمار, Suwanchai Wattanayingcharoenchia مدیر کل اداره کنترل بیماری یک کنفرانس خبری گفت.

چهارده نفر بهبود یافته اند و به خانه بازگشت.

رئیس صندوق بین المللی پول می گوید virus ممکن است حکم هماهنگ اقتصادی اقدام

رئیس صندوق بین المللی پول گفت: بانکهای مرکزی و دولتها ممکن است نیاز به متحد برای مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus به بانک ها کاهش پیش بینی رشد.

“از نظر ما این بسیار مهم است به دنبال دقت در آنچه اتفاق می افتد در هفته آینده” صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva روز جمعه گفت در یک پنل در یک کنفرانس امنیتی در مونیخ. “وجود دارد باید از پایین به بالا تجزیه و تحلیل تاثیر بنابراین ما می توانیم پس از آن توافق بر هماهنگ و یا حتی بهتر هماهنگ اقدامات برای حفاظت از اقتصاد جهان از جدی تر از شوک است.”

“ما می رویم به آن را انجام دهد ؟ من در واقع فکر می کنم که ما خواهد شد زیرا زمانی که ما تحت فشار قرار دادند و ما در واقع با هم می آیند,” او گفت:.

اول مشکوک coronavirus مورد گزارش شده در پاکستان

اولین مورد مشکوک به این سویه جدید از coronavirus گزارش شده در پاکستان در شهر ابوت آباد مربوط به یک فرد است که به تازگی از چین — به کانون شیوع.

این فرد که شد از گلگت-بلتستان در پاکستان-کشمیر تحت اشغال (PoK) شده است را در زیر مشاهده در ایوب پزشکی بیمارستان (AMH) در ابوت آباد.

هیچ مورد تایید شده از coronavirus گزارش شده در پاکستان از طریق موارد مشکوک گزارش شده در گذشته است.

چین قرنطينه نقدی برای پاکسازی اسکناس های قدیمی از ویروس

جدید coronavirus را محدود کرده است میلیون ها نفر از مردم را به خانه ها و شهرها و در حال حاضر اسکناس های در حال قرنطینه.

دولت قطع انتقال و تخصیص اسکناس های قدیمی در سراسر استان و شهرستانها بیشتر تحت تاثیر شیوع بیماری مرگبار, با توجه به فن Yifei مردم بانک مرکزی چین معاون فرماندار. بانک مرکزی همچنین ramped تا اقدامات لازم برای پاکسازی پول برای کاهش سرایت خطرات و افزود: 600 میلیارد یوان ($85.9 میلیارد دلار) از پول جدید برای هوبئی کانون coronavirus, او گفت:.

“پول از کلید ویروس-آمار مناطق خواهد بود بررسی با اشعه ماوراء بنفش و یا گرم و قفل شده است به مدت حداقل 14 روز قبل از آن توزیع شده است دوباره” فن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. پول در گردش در کمتر ریسک مناطق منوط به یک هفته قرنطینه و تجاری وام دهندگان خواسته شده است برای جدا کردن پول از بیمارستان ها و بازار مواد غذایی, او گفت:.

ویروس جدید آلوده بیش از 67,000 مردم در سطح جهان

ویروسی شیوع آغاز شد که در چین آلوده کرده است بیش از 67,000 مردم در سطح جهان است. سازمان بهداشت جهانی به نام بیماری COVID-19 با اشاره به منشاء آن در اواخر سال گذشته و کروناویروس که باعث می شود.

آخرین آمار و ارقام گزارش شده توسط هر دولت اقتدار بهداشت که از روز شنبه در پکن:

— چین: 1,523 مرگ و میر در میان 66,492 موارد بیشتر در مرکز استان هوبئی.

— دلار هنگ کنگ: 56 موارد مرگ 1

— ماکائو: 10

— ژاپن: 259 از جمله 218 از کروز کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما 1 مرگ

— سنگاپور: 67

— تایلند: 33

— کره جنوبی: 28

— مالزی: 21

— تایوان: 18

— ویتنام: 16

— آلمان: 16

— ایالات متحده: 15. به طور جداگانه یک شهروند ایالات متحده در چین درگذشت

— استرالیا: 14

— فرانسه: 11

— انگلستان: 9

— امارات متحده عربی: 8

— کانادا: 8

— فیلیپین: 3 موارد از جمله مرگ 1

— هند: 3

— ایتالیا: 3

— روسیه: 2

— اسپانیا: 2

— بلژیک: 1

— نپال: 1

— سریلانکا: 1

— سوئد: 1

— کامبوج: 1

— فنلاند: 1

— مصر: 1

سرمایه گذاران در بازارهای در حال ظهور خواهد شد آب و هوا coronavirus تاثیر

سرمایه گذاران در حال لبه بازگشت به بازارهای در حال ظهور حتی اگر نگرانی در مورد کوروناویروس’ تاثیر بر رشد اقتصادی جهانی را تیره چشم انداز رونق و رکود کلاس دارایی.

حدود 730 میلیون سرازیر بازگشت به بازارهای در حال ظهور تبادل وجوه معامله (Etf) در هفته گذشته با توجه به Lipper پس از دو هفته متوالی از outflows که همراه با تدبیر و سهام و ارزهای کشورهای در حال توسعه.

این بازارهای نوظهور MSCI شاخص معیاری است سهام عملکرد اتحاد دوباره 4 درصد از آن در اوایل فوریه پایین هر چند آن باقی مانده است را در سال. یکی دیگر از شاخص های اندازه گیری در حال ظهور بازار ارز و عملکرد بود و هنوز هم به شدت کاهش بازتاب اسلاید در یک محدوده ارز از آسیا به آمریکای لاتین است.

کروناویروس یک چالش عمیق به چین: چین به وزیر امور خارجه

یک مقام چینی اذعان کرد در روز جمعه که جدید کروناویروس است یک چالش برای کشور اما در دفاع از پکن مدیریت بیماری همه گیر در حالی که شلاق “افراطی” از کشورهای دیگر است.

در گسترده مصاحبه با رادیو فردا در پایتخت آلمان دولت عضو شورا وانگ یی که همچنین به عنوان چین را از وزیر امور خارجه خواست ایالات متحده را غیر ضروری ویروس-پاسخ اقدامات است که می تواند مانع تجارت, سفر و گردشگری.

“این بیماری همه گیر به طور کلی تحت کنترل است,” او گفت:. “این بیماری همه گیر است که واقعا ناگهانی. آن را به ارمغان آورده است یک چالش برای چین و جهان است.”

“ما به طور کامل کنترل و پیشگیری از تلاش های, تلاش است که بسیار جامع است که من نمی توانید ببینید هر کشور دیگری که می توانید انجام دهید این” وانگ افزود که هر رهبر یک کشور دیگر را در پیدا کردن چالش بسیار دشوار است.

“اما چین شده است قادر به انجام این کار است.”

“برخی از کشورها با تشدید اقدامات از جمله اقدامات قرنطینه که معقول و قابل فهم است اما برای برخی از کشورها آنها overreacted که باعث وحشت غیر ضروری,” او گفت:.

چین می گوید برای حمایت از شرکت های برای از سرگیری تولید در اسرع وقت

چین کمک خواهد کرد که شرکت های سرگیری تولید در اسرع وقت معاون بانک مرکزی گفت: در روز شنبه

Tao Liang, معاون رئیس چین بانکداری و بیمه کمیسیون تنظیم مقررات گفت: در یک کنفرانس خبری در چین خواهد تسریع در اعطای وام و اعتباری پشتیبانی از کلید پروژه های سرمایه گذاری در حالی که حمایت از کوچک و شرکت های خصوصی آمار شیوع ویروس.

به طور جداگانه Xuan Changneng معاون رئیس کشور خارجی تنظیم کننده ارز گفت: این جلسه چین بود و انتظار می رود برای حفظ یک مازاد حساب جاری و نگه داشتن یک پایه تعادل در پرداخت های بین المللی.

ما تخلیه شهروندان خود و خانواده خود را که در حال پردازنده الماس شاهزاده کشتی کروز

وزارت امور خارجه آمریکا را تخلیه برخی از شهروندان آمریکایی و خانواده های آنها روی الماس شاهزاده خانم کروز, کشتی, بزرگترین خوشه ای از عفونت کروناویروس در خارج از چین وال استریت ژورنال روز جمعه گزارش داد.

حدود 380 مردم ارائه خواهد شد صندلی در دو تخلیه پرواز از ژاپن به ایالات متحده آمریکا, مجله گفت: با استناد به یک مقام رسمی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

Evacuees خواهد رسید در ایالات متحده در اوایل روز شنبه این روزنامه به نقل هنری Walke مدیر CDC بخش آمادگی و ظهور عفونت.

ژاپنی, مرد مبتلا به کروناویروس پس از بازدید از هاوایی

هاوایی مقامات بهداشتی شروع به جستجو در روز جمعه برای هر کسی که ممکن است تا به حال تماس نزدیک با یک توریست ژاپنی که بیمار در جزیره اوآهو و آزمایش مثبت برای یک کروناویروس جدید به زودی پس از بازگشت به کشور خود.

پرونده به توجه عمومی در هونولولو در کنفرانس خبری توسط فرماندار David Ige و ارشد مقامات بهداشتی دولت که مرد گفت: در سوال این است که اعتقاد به آلوده شدن در ژاپن قبل از گام گذاشتن در سفر خود را و یا در حالی که در مسیر به هاوایی.

که فرض بر این 14 روز دوره کمون این ویروس و این واقعیت است که مرد شد علامتی پس از کمتر از یک هفته در هاوایی, دولت بهداشت و درمان, مقامات گفت.

چینی ژیمناستیک بیرون از جام جهانی در استرالیا

چینی, ژیمناستیک, تیم وارد هفته آینده جام جهانی در ملبورن کشیده با توجه به دولت استرالیا محدودیت های مسافرتی در محل قرار داده برای محدود کردن شیوع کروناویروس برگزارکنندگان گفت: در روز شنبه.

محدودیت های خارجی سفر از چین معرفی شدند در اوایل فوریه و تمدید برای یک هفته دیگر در روز پنج شنبه.

این فرمت به طور موثر قوانین چین مشارکت در فوریه. 20-23 جام جهانی ارائه می دهد که واجد شرایط امتیاز برای این سال بازی های المپیک توکیو.

“از آن شده است بسیار چالش برانگیز چند هفته برای همه ما اما هیچ کدام بیشتر از چینی ژیمناستیک و مقامات شده اند که آموزش و آماده شدن برای آمدن به ملبورن” ژیمناستیک استرالیا مدیر عامل زن سبک و جلف چیلر در بیانیه ای گفت.

“من شده اند در تماس منظم با چینی ژیمناستیک انجمن و رئیس جمهور خود را که به من اطلاع تمام نمایندگان خود را به خوبی و نشان داده اند هیچ نشانه ای از عفونت است.”

“با وجود این ما همه باید به احترام دولت استرالیا سفر محدودیت.”

آی بی ام می کشد از RSA cyber security کنفرانس

کسب و کار بین المللی ماشین آلات پارسیان گفت: در روز جمعه آن را به حال لغو مشارکت خود را در RSA cyber security کنفرانس در سان فرانسیسکو با توجه به کروناویروس های مربوط به.

“سلامت IBMers است نگرانی اصلی ما به عنوان ما همچنان به نظارت بر حوادث آینده و سفر نسبت به رمان Coronavirus (COVID-19)” شرکت گفت: در یک صدای جیر جیر.

این رویداد برنامه ریزی شده است را به جای Feb. 24-28.

RSA در بیانیه ای گفت که آن را ادامه خواهد به عنوان برنامه ریزی شده با وجود IBM تصمیم به دیگر شرکت در کنفرانس به عنوان حامی پلاتین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>