Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تلفات عبور 800 یکی در 20 نفر آلوده است در ووهان

این 2002-2003 شیوع سندرم حاد تنفسی یا سارس, کشته 774 مردم و بیمار تقریبا 8,100 دیگران در 26 کشور بیش از هشت ماه سازمان بهداشت جهانی گفت. سرزمین اصلی چین در حدود 45 درصد از سارس مرگ و میر.

از coronavirus مرگ 81 نفر در مرکزی چین هوبئی استان که در آن ویروس آلوده ترین مردم است. جدید مرگ و میر در هوبئی سرمایه ووهان که در آن شیوع آغاز شده دیدم نادر کاهش است.

اینجا همه آخرین به روز رسانی مرگبار coronavirus

شیوع کروناویروس به تاثیر تا مارس: میانمار هواپیمایی

میانمار بزرگترین بخش خصوصی هواپیمایی گفت: رمان شیوع کروناویروس است به احتمال زیاد به تاثیر بر عملیات خود را تا ماه آوریل است.

شرکت هواپیمایی میانمار خطوط هوایی بین المللی-هوایی KBZ شده به طور موقت به حالت تعلیق در تمام مسیرهای به سرزمین اصلی چین و همچنین تایوان مدیر بازرگانی Tanes کومار در مصاحبه ای گفت:.

“ما تا به حال به تغییر برخی از اولویت ها در استراتژی ما به دلیل شیوع ویروس” او گفت:, و اضافه کرد که پس از چین از سرگیری پروازهای حامل باید قادر به ایجاد ضرر و زیان مورد انتظار در چهار ماه اول سال است.

ووهان شیوع اوج محاسبه شده در مطالعه

Coronavirus ممکن است آلوده به حداقل 1 در 20 نفر در ووهان کانون شیوع جهانی آن زمان این قله در هفته های آینده با توجه به دانشمندان مدلسازی گسترش آن.

روند در موارد گزارش شده در ووهان — شهر 11 میلیون نفر در مستند پس Jan. 23 — به طور گسترده حمایت از مدلسازی ریاضی این دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری است که با استفاده از برای پیش بینی بیماری را انتقال پویایی است.

“با فرض اینکه روند فعلی ادامه یابد ما هنوز در حال طرح ریزی یک اواسط تا اواخر فوریه اوج” در ووهان گفت: آدم Kucharski یک دانشیار بیماری های عفونی اپیدمیولوژی در یکشنبه ایمیل.

هوایی چین کاهش پروازهای بین چین و ایالات متحده با توجه به بیماری کروناویروس

دولت حامل هوایی چین گفت: اواخر روز شنبه آن را “تنظیم” آن پروازهای بین چین و ایالات متحده با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

بیانیه ای در هواپیمایی Weibo میکروبلاگ نشان داد که پروازهای بین پکن و واشنگتن و شنژن و لس آنجلس لغو شده بود.

چین در سازمان هواپیمایی کشوری در هفته گذشته خواست حامل داخلی برای ادامه پرواز در مسیرهای خارجی پس از بیش از 25,000 پرواز به و از و یا در چین شد axed به دلیل ياوه تقاضا است.

سنگاپور مسائل مشورتی برای بخش مالی میان بالاتر ویروس هشدار سطح

سنگاپور بانک مرکزی در روز یکشنبه در گفت و گو با توصیه موسسات مالی در شهر-دولت را به اتخاذ اقدامات بیشتر و اقدامات احتیاطی پس از دولت مطرح آن coronavirus سطح هشدار.

در میان آن توصیه می شود اقدامات مقامات پولی از سنگاپور گفت: موسسات مالی باید “همچنان به حفظ کنترل های داخلی موثر در سراسر عملیات خود را باید تقسیم تیم ترتیبات اجرا شود.”

آن نیز توصیه می شود آنها را برای پیش بینی و آماده شده است برای مدیریت هر گونه افزایش در تقاضا برای برخی خدمات مالی مانند خروج پول نقد و یا آنلاین خدمات مالی.

Kucharski و همکارانش پایه مدل سازی در طیف وسیعی از مفروضات در مورد ویروس از جمله جوجه کشی از 5.2 روز تاخیر از شروع علائم به تایید عفونت 6.1 روز.

بریتانیا می سازد نهایی تخلیه پرواز

آخرین پرواز گرفتن شهروندان بریتانیا و دیگران در خارج از چین را ترک کرده است ووهان حمل بیش از 200 مسافر انگلستان خارجه گفت: در روز شنبه بیانیه ای. پرواز با توجه به زمین در انگلستان در اوایل یکشنبه.

کسانی که در هیئت مدیره عبارتند از مقامات دولتی که مرتب پرواز و پزشکان با توجه به این بیانیه.

“در کنار اتباع بریتانیا وجود دارد ملیت های دیگر در هیئت مدیره” این مقام گفت.

اولین گروه از شهروندان بریتانیا بازگشت و در یک پرواز در ماه گذشته و همچنان در قرنطینه است.

که برای ارسال تیم به چین

سازمان بهداشت جهانی انتظار دارد که یک تیم ترک چین در چند روز آینده شروع با یک رهبر هنوز هم بود به نام مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: روز شنبه در یک جلسه مطبوعاتی در گسترش coronavirus.

این تیم را رهبری خواهد پرواز به چین در اوایل هفته با دیگران به عنوان مرکز از شیوع کروناویروس بعد او در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو است. چین شنبه در پاسخ به یک پیشنهاد به ارسال کارشناسان او اضافه شده است.

پرسید که آیا مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری را نمایندگان در این تیم Ghebreyesus گفت: “ما امیدواریم تا.”

فولکس واگن تاخیر در شروع مجدد سرمایه گذاری

فولکس واگن AG به تعویق افتاد و از سرگیری تولید در چین سرمایه گذاری مشترک با استناد به محدود گزینه های سفر برای کارکنان و به دلیل تامین کنندگان هنوز راه اندازی مجدد پس از تمدید تعطیلات ملی در پایان ماه ژانویه است.

SAIC Volkswagen Automotive Co. به تعویق افتاد کار توسط هفت روز تا فوریه. 17 به جز یک کارخانه در شانگهای که راه اندازی مجدد خواهد شد در برنامه در 10 فوریه. بیشترین تولید در FAW-Volkswagen Automotive Co. همچنین راه اندازی مجدد در فوریه. 10 یک روز بعد از اعلام پایان ماه ژانویه است. کارخانه خود را در تیانجین نمی خواهد repoen تا فوریه. 17.

ژاپنی کروز عفونت

شاهزاده Cruises گفت که دو نفر در آن الماس شاهزاده کشتی پارک شده در سواحل ژاپن را آزمایش مثبت برای این بیماری است. این جفت ارز — یک آمریکایی و یک شهروند چینی — گرفته شد در ساحل برای مراقبت های پزشکی.

الماس شاهزاده کشتی کروز تبدیل به بزرگترین مرکز عفونت در خارج از چین با 64 مورد از اوایل روز شنبه از 61 روز قبل گفت: Takamasa کوجیما سخنگوی وزارت بهداشت, کار و رفاه. هیچ مرگ و میر گزارش شده است. جدیدترین موارد اعلام شده توسط کروز خط اپراتور و معلوم نیست که آیا آنها شامل در مجموع منتشر شده توسط وزارت بهداشت و درمان.

ژاپن عرضه کرده است 16 پزشکان و 12 سایر کارگران به کشتی به تلاش برای محدود کردن برک آوت, Princess Cruises گفت: در یک ایمیل. کشتی در حال رفتن به دریا برای 24 ساعت و کارکنان برنامه ریزی شده بود به تمیز کردن اتاق و ارائه جدید ورق و حوله. قرنطینه به پایان خواهد رسید Feb. 19 قایق اپراتور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>