Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: 259 مرده; Facebook دعوا انتشار اخبار جعلی در مورد ویروس

تعداد مرگ و میر ناشی از بیماری کروناویروس در چین افزایش یافت 46 تا 259 روز جمعه این کشور اقتدار بهداشت گفت: به عنوان ایالات متحده اعلام کرد جدید مرز محدودیت های خارجی که در چین است.

استان هوبئی مرکز اپیدمی همچنان تحت مجازی قرنطینه با جاده های مهر و موم کردن و حمل و نقل عمومی تعطیل اما تعداد کمی از مسافران همچنان به نقض این مستند.

نگرانی که این ویروس می تواند بیشتر در خارج از کشور, ایالات متحده اعلام کرد اقداماتی را برای محدود کردن ورود به اتباع خارجی که اخیرا در چین است. هر سه عمده ایالات متحده شرکت های هواپیمایی نیز گفت: در روز جمعه آنها را لغو پروازها به سرزمین اصلی چین است.

شهرستانها در سراسر چین همچنان به اجرای اقدامات ویژه با هدف مهار گسترش پاتوژن. تیانجین یک شهر در شمال چین با حدود 15 میلیون نفر گفت: تمام مدارس و کسب و کار خواهد بود به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی.

ایالات متحده مبتنی بر چین مدافع حقوق بشر خواست دولت چین برای کاهش محدودیت در حرکت و مقابله با تبعیض علیه ساکنان ووهان و هوبئی اضافه کرد که سانسور تا به حال کمک به گسترش ویروس.

“حقوق بشر باید یک سانحه کار دولت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که به کشته شدن نزدیک به 200 نفر و تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر” این گروه گفت.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که شیوع بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی در پنجشنبه خارجه چین در واکنش به شیوع.

مرکز ممنوع صادرات از ماسک با اثر فوری

دولت مرکزی ممنوع صادرات همه انواع تجهیزات حفاظت شخصی از جمله لباس و ماسک با اثرات فوری.

“صادرات انواع تجهیزات حفاظت شخصی از جمله لباس و ماسک استفاده می شود برای محافظت از پوشنده لباس از ذرات هوابرد و/یا هر گونه دیگر ماسک تنفسی و یا هر شخصی دیگر لباس های حفاظتی [از جمله coveralls (طبقه 2/3/4) و N95 ماسک] ممنوع است با اثر فوری تا بیشتر سفارشات” اطلاع رسانی توسط وزارت تجارت و صنعت در روز جمعه بخوانید.

مرکز ساخته شده است که اصلاحات با اثر فوری در برنامه 2 ITC (HS) سیاست صادرات 2018 برای منع صادرات کالا.

عمده ما شرکت های هواپیمایی لغو پروازهای چین

هر سه عمده ما شرکت های هواپیمایی اعلام کرد لغو پروازها به سرزمین اصلی چین در روز جمعه به عنوان دولت آمریکا پرده برداری از مراحل اضافی برای جلوگیری از گسترش این coronavirus که در چین نشات گرفته.

سه نفر از حامل United Airlines Holdings Inc , Delta Air Lines, Inc و American Airlines Group Inc در حال حاضر به نقل مکان به کاهش پروازها به مقصد چین در میان افت شدید تقاضا به دلیل آنفولانزا مانند ویروس.

هوایی هند به ارمغان می آورد 324 سرخپوستان رشته در ووهان

حامل ملی هوایی هند ویژه پرواز عمل به چین در شهر ووهان مرکز از رمان coronavirus شیوع به تخلیه سرخپوستان رشته وجود دارد فرود در فرودگاه IGI اینجا را در روز شنبه.

بر این اساس پرواز تقبل قایق از آب عبور بازگشت 324 اتباع هند.

هواپیمایی گفت که ویژه پرواز فرود در فرودگاه دهلی نو در 7.26 صبح

هوایی هند آغاز شده تخلیه سرخپوستان از ووهان با پرواز خاص بود که در عمل با استفاده از یک طبقه و دو طبقه ادم تنومند و بدقواره 747 با 15 خدمه کابین و پنج خدمه کابین خلبان.

پرواز ترک کرده بود از ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی (T3) دهلی نو برای چینی مرکزی شهرستان در روز جمعه.

به عنوان coronavirus اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی Facebook حذف پست

Facebook Inc گفت: آن را به پایین اطلاعات غلط در مورد چین سریع-پخش coronavirus در نادر خروج از آن روش معمول به مشکوک سلامت محتوا است که ارائه یک چالش تازه برای رسانه های اجتماعی شرکت ها.

Coronavirus شیوع دامن زده است یک موج ضد چین تمایلات در سراسر جهان است. مضر گسترش آنلاین به طور گسترده ای ترویج شده توسط نظریه پردازان توطئه و تشدید کمبود اطلاعات از محاصره کردن منطقه اطراف مرکزی چین در شهر ووهان که در آن شیوع آغاز شد.

نزدیک به 12000 نفر آلوده شده اند در چین با توجه به محلی مقامات بهداشت و درمان و بیش از 130 موارد گزارش شده در حداقل 25 دیگر کشورها و مناطق.

Facebook گفت: در یک پست وبلاگ است که آن را حذف مطالب در مورد ویروس “با ادعاهای دروغین و یا تئوری های توطئه شده اند که پرچم پیشرو بهداشت جهانی سازمان های محلی و مقامات بهداشت و درمان” گفت: چنین محتوایی را نقض ممنوعیت آن در اطلاعات غلط منجر به “آسیب فیزیکی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر