کرالا در روز جمعه شد اولین ایالت در هند برای دریافت سریع-polymerase chain reaction (سریع-PCR) تست کیت از پونا-بر اساس Mylab که می تواند به کاهش زمان تست برای coronavirus قابل ملاحظه ای و جلوگیری از جامعه گسترش coronavirus.

کرالا نیز به دنبال این مرکز مجوز به تهیه یک دسته از سریع تست کیت از هنگ کنگ را که خون سواب و می تواند در ارائه نتایج آزمون حتی سریعتر. دولت مرکز آزمون در راجیو گاندی مرکز بیوتکنولوژی در تریواندروم گفت: آن را می توانید در حال حاضر آزمون به عنوان بسیاری از 3000 نمونه در 24 ساعت. در مقابل کرالا زمینه ایستگاه از موسسه ملی ویروس شناسی, Alappuzha, می توانید آزمون 70 نمونه در دو روز.

دولت تنظیم شده است برای تبدیل شدن به بزرگترین مرکز آزمون به صورت ویروس در هند با 10 آزمایشگاه های دولتی برای تست covid-19 نمونه. ماهاراشترا و تامیل نادو باید 13 و 10 دولت labs بود. برخی از ایالت ها اجازه داده اند آزمایشگاه های خصوصی به کار گیرند به عنوان مرکز آزمون.

“آزمون های فعلی طراحی شده برای پیدا کردن مواد ژنتیکی از ویروس را با آزمایش یک فرد گلو و بینی و نمونه است که نشان می دهد مداوم عفونت خواهد شد با توجه به امکانات و تکنسین های در دسترس است. سریع تست می تواند این زمان به 20 دقیقه تا دو ساعت” گفت: Amar Fettle یک دکتر و کرالا گره افسر نیروی کار برای جلوگیری از گسترش covid-19.

“تست سريع بررسی محافظ آنتی بادی در یک خراش انگشت از خون است. این می تواند نشان می دهد قرار گرفتن در معرض عفونت” گفت: Fettle.

“سریع-PCR تست کیت گرفتن بینی یا سواب گلو. در حالی که طبیعی PCR کیت را 6-7 ساعت برای تست را دریافت نتیجه با 2.5 ساعت” گفت: Rohit Suresh, دستیار به کنگره رهبر شاشی Tharoor که نقش کلیدی در گرفتن دسته اول سریع-PCR تست کیت برای کرالا. او با موفقیت مذاکره برای 3,000 Mylab کیت ارزش 57 لاخ و ترتیبات ساخته شده برای حمل و نقل آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im