بمبئی: سنبله در کار از راه دور و محدودیت هایی در زندگی مدنی به بررسی مواج بیماری همه گیر در حال رانندگی کردن استفاده از اینترنت نما چالش های منحصر به فرد برای ارائه دهندگان خدمات اینترنت و اپراتورهای مخابراتی.

وجود دارد تا به 10% افزایش ترافیک اینترنت برای مخابرات و ارائه دهندگان خدمات (TSPs), با توجه به, بانک مرکزی آمریکا اوراق بهادار. اپراتور Bharti Airtel با مسئولیت محدود است گفت: آن خانه مشتریان پهن باند در حال به روز رسانی به سرعت سریع تر و بزرگتر داده قصد دارد به مطالعه و کار از خانه. “به عنوان هند نفوذ پهنای باند ثابت در حدود 6 درصد اکثریت کار از خانه ترافیک (بیش از 70٪) انتظار می رود که در شبکه تلفن همراه در مقایسه با پهنای باند ثابت است. بیشترین پهنای باند ثابت شرکت را دیده اند تقاضا برای نصب و راه اندازی چیدن در آخرین 15-20 روز” با اشاره به گزارش بانک مرکزی آمریکا اوراق بهادار.

هند بیش از 630 میلیون تلفن همراه (3G/4G) کاربران در مقایسه با حدود 19 میلیون پهنای باند ثابت به کاربران نشان می دهد که بخش زیادی از کار از خانه فشار خواهد بود و در شبکه های تلفن همراه.

با توجه به Ookla Speed test جهانی شاخص باند پهن ثابت سرعت دانلود در هند افزایش بسیار کمی بین 2 و 9 مارس در حالی که تلفن همراه دانلود با سرعت باقی مانده است ، وقتی که در مقایسه با دیگر کشورهای آسیایی Ookla در بر داشت سرعت اینترنت در هر دو تلفن همراه و شبکه های ثابت در چین در زمان شیرجه رفتن در طول شیوع Covid-19 در کشور است.

کسب و کار است که کارکنان مجبور به کار از خانه هستند در گفتگو با سرویس دهندگان اینترنت (Isp) برای بررسی اگر برخی از ظرفیت اینترنت می تواند مجددا اخذ از مراکز کسب و کار به مناطق مسکونی, بالای اجرایی در یک شرکت خدمات فناوری گفت.

“اما این یک فرآیند بسیار پیچیده شامل چندین Isp و آن را قطعا نمی توان یک شبه او گفت:” خواست نامش فاش نشود. او گفت این است که چرا شرکت خود را نمی تواند ارسال آن به کل نیروی کار به عنوان آنها رسیدگی مهم خدمات بانکی و بهداشت و درمان است که می تواند اجرا بر روی مسکونی اتصال به اینترنت.

بسیاری از کاربرانی که تا کنون مورد استفاده اولیه خود گوشی به اینترنت برای محتوای جریان را آغاز کرده اند که با استفاده از آن برای کار به عنوان به خوبی. در واقع بسیاری از شرکت ها در حال incentivizing کارکنان خود را که به طور معمول نیست که کار از خانه اجازه به ترتیب برای خط ثابت مسکونی اتصال به اینترنت. مخابرات بدن اپراتورهای تلفن همراه ارتباط از هند (COAI) رسیده است به OTT (بیش از حد بالا) ارائه دهندگان محتوا از جمله یوتیوب, Hotstar, در میان دیگران, برای همکاری با شرکت های مخابراتی برای مدیریت توزیع ترافیک الگوهای در راه است که فشار شبکه زیرساخت ها است. “ما در حال حاضر نوشته شده به جریان سیستم عامل به انجام اقدامات فنی برای کاهش فشار بر زیرساخت ها است. ما اعتقاد داریم که این موثر تر خواهد بود اگر مشابه ارتباطی فرستاده می شود از نقطه به این شرکت ارائه streaming video خدمات” COAI گفت: در یک توجه داشته باشید در 21 مارس.

در حالی که بسیاری از شرکت ها در حال تقویت خود شبکه خصوصی مجازی (VPN) اتصالات اجازه می دهد تا امن و دسترسی سریع مسکونی اتصال به اینترنت تا حد زیادی به معنای برای مصرف محتوای قوی با سرعت دانلود, در حالی که شرکت ارتباطات نیاز به قوی تر ها با سرعت و خیلی بیشتر پهنای باند برای پردازش فایل های بزرگ اجرایی quotd بالا.

Rajat Mukarji مدیر کل سیاست فکر می کنم تانک پهنای باند هند فروم اشاره می کند که وضعیت کنونی نیاز به یک راه کاملا جدید از تفکر برای ذینفعان از اینترنت اکوسیستم.

“ما در یک وضعیت که در آن پهنای باند به گسترش در جای پای جنگ. اینترنت و مخابرات و ارائه دهندگان خدمات باید به reimagine مدیریت ترافیک. آن را به یک بخشنامه از دولت مرکزی به دولت نیز از لحاظ فیبر زیرزمینی زیرساخت های Wi-Fi دسترسی طیف در میان بسیاری دیگر برای مسکونی و همچنین دسترسی عمومی” گفت: Mukarji.

تکیه Jio گفت: آن را به رایگان ارائه خدمات اینترنت پرسرعت به مشتریان جدید و دو برابر حد اطلاعات برای همه مشتریان موجود برای حمایت از کار از خانه در مبارزه با کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im