Coronavirus: هند در انتظار سیگنال سبز از چین به ارسال بسته امداد

دهلی نو:
هند در حال آماده شدن برای تخلیه حدود 100 نفر از اتباع خود که گفته اند که آنها می خواهم به بازگشت به خانه از coronavirus-آمار چین است.

Evacuees خواهد بود به ارمغان آورد در هیئت مدیره یک C-17 ارتش حمل و نقل هوایی خواهد شد که پرواز به چین تحویل یک محموله از تجهیزات پزشکی.

هندی, سخنگوی وزارت امور خارجه Raveesh کومار در روز پنج شنبه گفت که دهلی نو شد, در انتظار سیگنال سبز از دولت چین به ارسال محموله در سراسر. “ما آماده برای بارگیری کمک های بسته” او گفت:.

هند ارسال تجهیزات پزشکی در همراهی با آن هدف بودن پاسخ اول در هر بحران دچار همسایگان خود کومار گفت.

در اوایل این هفته سفارت هند در پکن گفت: بسیاری از سرخپوستان در هوبئی استان کانون رمان شیوع کروناویروس شده بود در تماس با سفارت به منظور تسهیل در بازگشت به هند است. تخمین می زند گفت: بیش از 100 سرخپوستان بودند هنوز هم در ووهان از جمله برخی از کسانی که قبلا تصمیم به عقب بماند.

C-17 Globemaster بزرگترین هواپیمای نظامی در نیروی هوایی هند. این هواپیما می تواند بزرگ مبارزه با تجهیزات نظامی و کمک های انسان دوستانه در سراسر مسافت های طولانی در تمام شرایط آب و هوایی.

ملی هند حامل هوایی هند در حال حاضر تخلیه 646 سرخپوستان از ووهان در دو پرواز جداگانه در اوایل این ماه. هفت Maldivians نیز تخلیه هوایی هند است.

با توجه به Kumar برخی از افراد متعلق به کشورهای هند فوری محله نیز درخواست سفارت هند به منظور تسهیل تخلیه از هوبئی. هندی هواپیما را امتحان کنید و جای آنها را بسته به ظرفیت ،

با توجه به ایالات متحده بر اساس جانز هاپکینز دانشگاه زنده ردیاب بیماری حداقل 75,752 مردم آلوده شده توسط ویروس پس از آن شیوع گزارش شده در ماه دسامبر با مرگ و میر در چین و کشورهای دیگر نقض 2,100 علامت در روز پنج شنبه. کل مرگ و میر بود 2,130 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>