Ernakulam/تریواندروم: کرالا هند صفر برای رمان coronavirus ضربه شده است که در آن لطمه می زند بیشتر دولت به صنعت گردشگری است.

با استعداد با جارو کوه نورد چای شهرکهای آرام افتاده و بکر سواحل کرالا گردشگری بالقوه است به رسمیت شناخته شده در سطح جهان است. این یک 35,000 کرور گاو پول نقد ارائه شغل به 1.5 میلیون. گردشگری حساب برای 40 درصد درآمدهای دولت در بخش خدمات تكیه اقتصاد است.

کرالا دیدم 1.67 کرور بازدید کنندگان در سال گذشته با توجه به آخرین اصلاحات با وجود دو whammy از Nipah شیوع و بی سابقه سیل در سال 2018 و 2019 که زده دولت است.

همه چیز متفاوت در این فصل است.

چینی, تور ماهیگیری علیه قلعه کوچی افق دیگر را نادیده می گیرند, لوکس, کشتی, در حالی که سواحل و میله بیبهره از مشتریان. کوچک کشتی و در houseboats مشهور افتاده Kuttanad شناور در لنگر در کنار خانه باقی می ماند که آنها را استخدام و Kathakali, رقصنده بیکار هستند. فیل ها بیکار هستند بیش از حد.

در میان بزرگترین هتل های زنجیره ای در کرالا یکی دیدم لغو ارزش 2.5 کرور در روز چهارشنبه و دیگری از دست کسب و کار ارزش 5 کرور پیش از آن در هفته با توجه به دولت کارمند است که وظیفه با جدول بندی داده ها از هر منطقه درخواست نمی شود به نام.

“تا زمانی که تاج(ویروس) ما در واقع از دیدن اعداد بزرگ. دسامبر-ژانویه اوج فصل تا به حال رزرو تمدید تا مارس است. اما آنها یا به تعویق افتاده و یا به سادگی لغو کن” فرد گفت.

بیش از یک ماه پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در اواخر ماه دسامبر رمان coronavirus همچنان به رسوا کارشناسان با وضوح و در عین حال در منبع ویروس است. عدم موثر مقابله و واکسن کمک کرده است و نه مهم.

تلاش هستند برای جلوگیری از گسترش ویروس و سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است و آن را جهانی بهداشت عمومی اورژانس. اما این ویروس ثابت شده است روی حیله و تزویر – در حال حاضر وجود دارد 31,377 موارد تایید شده در 27 کشور در حالی که مرگ و میر را لمس کرده است 638.

در هند سه موارد تایید شده اند همه در کرالا با هیچ تلفات تا کنون.

و در آنجا نهفته طنز. اولین شیوع مرگبار مغز آسیب رساندن ویروس Nipah در سال 2018 به کشته شدن 17 نفر در سیل ادعا کرد که صدها نفر.

این سه نفر که آزمایش مثبت برای ویروس باقی می ماند در انزوا از بقیه جهان.

هنوز به صورت بین المللی, بازدید کننده, دولت به شمار خطر است. کرالا اعلام “وضعیت فاجعه”, لرزاند, توسط ویروس و سفت قرنطینه تلاش کردند برای آرام کردن ترس است. دو برابر را در پیشگیری از چیزی که معقول به انجام, اما آن را اضافه کرده است به ترس از در حال حاضر نازک نارنجی مسافران است.

Gopinath Parayil بنیانگذار شرکت سفر آبی گفت: آن را تبدیل به سخت تر برای کوچک و متوسط اپراتورهای تور برای مدیریت. او از دست رفته رزرو ارزش 4.5 لاخ این هفته و آژانس در حال حاضر در استخدام دو نفر به جای 12 قبل از آن. اما او معتقد است که یک راه وجود دارد.

دولت را از دست داده و از تکرار بحران باید تأکید کرالا تصویر از یک مسئول میزبان اما می تواند با انجام بهتر بازاریابی Payaril گفت. “دولت تخمگذاری قوی پروتکل را به عنوان آنها با Nipah. راه آن را انجام داده است که شفاف و پاسخگو باشد. که چه چیزی باعث می شود ما مسئول مقصد. تور اپراتورها و یا مسافران ترجیح می دهند برای رفتن به جایی که تصدیق یک مشکل و فعال بودن نسبت به جایی که پنهان کردن اطلاعات برای ذخیره موقت, تصویر,” او گفت:.

“موقعیت کرالا باید بر اساس انعطاف پذیری آن. که آینده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر