Coronavirus: مواد غذایی وارداتی برای مصرف ایمن می گوید: FSSAI

دهلی نو:
هند بالا مواد غذایی تنظیم کننده ایمنی مواد غذایی استاندارد و اقتدار (FSSAI) در روز پنج شنبه گفت که مواد غذایی وارداتی به هند از جمله مواد غذایی در آینده از کشورهایی که موارد گزارش شده از Coronavirus امن برای مصرف انسان است.

این FSSAI راه اندازی کمیته ای از کارشناسان را برای بررسی امکان حضور coronavirus—که تا کنون تحت تاثیر بیش از 95,000 مردم—در وارد مواد غذایی تنظیم کننده در بیانیه ای گفت:. آن هیچ شواهد قطعی برای coronavirus حال انتقال از طریق مواد غذایی allaying چنین نگرانی هایی در میان مصرف کنندگان به طور کلی.

“این کمیته در گزارش خود اشاره کرد که همانطور که از در حال حاضر هیچ شواهد قطعی برای این غذا به عهده انتقال coronavirus. Coronavirus عمدتا بر سیستم تنفسی و گسترش از انسان به انسان از طریق در حالی که قطرات عطسه و سرفه و آلوده به دست و سطوح. این کمیته موافقت با مشاوره از سازمان های جهانی است که غالب مسیرهای انتقال coronavirus به نظر می رسد انسان به انسان است.”

این FSSAI نیز روشن است که گوشت پخته دامی از جمله مرغ و امن به مصرف. اما به عنوان یک اقدام احتیاطی کمیته توصیه کرده است در برابر مصرف مواد خام و یا پخته شده گوشت و همچنین به عنوان مواد غذایی خام و محصولات. “مواد غذایی منجمد باید مصرف تنها پس از پخت آنها را به درستی. خوب شیوه های بهداشتی باید به دنبال قبل از مصرف میوه های خام و سبزیجات” آن را گفت.

به عنوان پنج شنبه, هند گزارش 29 مورد مثبت از کروناویروس که موجب نگرانی بیش از مصرف گوشت و مواد غذایی وارداتی محصولات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>