دهلی نو: هند ممنوعیت پروازهای مسافری در همه مسیرهای داخلی از نیمه شب شنبه در یک پیشنهاد از جان گذشته برای دستگیری گسترش مرگبار Covid-19 همه گیر در جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور.

“داخلی برنامه ریزی شده خطوط هوایی تجاری باید متوقف عملیات با اثر از 25 اسفند” یک مقام ارشد دولت گفت: در روز دوشنبه. اختصاصی باری خطوط هوایی خواهد بود معاف از تعلیق رسمی گفت.

این مقام گفت: همه شرکت های هواپیمایی را برای برنامه ریزی عملیات در چنین راهی به طوری که آنها قادر به زمین توسط 23.59 دقیقه در 24 مارس.

در ضمن اداره کل هواپیمایی کشوری گفت: در یک دایره در اواخر روز دوشنبه که این ممنوعیت را در نیروی باقی می ماند تا 31 مارس نیمه شب.

این اتحادیه تصمیم دولت به شرح زیر درخواست توسط چندین ایالت از جمله ایالت بیهار و بنگال غربی درخواست مرکز به حالت تعلیق پروازها در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

این بیماری همه گیر در حال انجام است منجر به کاهش جهانی تقاضای سفر شتاب توسط مرز تعطیلی ممنوعیت سفر و کشور قفل فراز که تحت تاثیر کسب و کار جهانی منفی.

در سطح جهان بیش از 14,717 مردم فوت کرده اند با توجه به این ویروس کشنده در حالی که تعدادی از آلوده عبور 339,645 با توجه به آخرین داده ها توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بسیاری از دولت ها از جمله ما باید اجرا موقت ممنوعیت سفر.

دولت هند همچنین اعمال توقیف موقت خارجی از ورود به کشور.

حمل و نقل هوایی و بخش سفر شده است یکی از بدترین آمار Covid-19 وقوع است که منجر به محدودیت های مسافرتی. هندی ترین شرکت های هواپیمایی در حال حاضر به حالت تعلیق در عملیات بین المللی کاهش می یابد و یا آن را به حداقل.

هند نیز ممنوع اعلام کرد تمام پروازهای بین المللی از نیمه شب روز یکشنبه به مدت یک هفته.

زمان و از سرگیری خدمات است که به طور کامل در کنترل دولت است اما آن را به احتمال زیاد خواهد شد فراتر از 31March, CAPA هند در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه. “به عنوان یک نتیجه کل هند ناوگان تجاری 650 هواپیما نهفته دارند” آن را گفت.

بر اساس یک نظرسنجی توسط صنعت مجلسی FICCI با عنوان تاثیر Covid-19 در اقتصاد هند, برخی از خطوط هوایی داخلی گزارش داده اند که بیش از 30 درصد کاهش در مسافرت داخلی در تابستان امسال در مقایسه با سال گذشته در حالی که بلیط هواپیما در محبوب مسیرهای داخلی کاهش یافته است توسط 20-25٪.

“با توجه به داده های موجود با وزارت حمل و نقل هوایی داخلی حدود 585 بین المللی پروازهای لغو شده اند و از هند بین 1 فوریه و مارس 6 به دلیل شیوع کروناویروس. ذخایر نقدی از شرکت های هواپیمایی در حال اجرا هستند کم و بسیاری از آنها تقریبا در آستانه ورشکستگی” این FICCI گزارش افزود که این صنعت نیاز فوری کمک مالی از دولت است.

در سطح جهانی هواپیمایی هستند به احتمال زیاد به کاهش ظرفیت توسط 40-60 ٪ در سه ماهه دوم از سال 2020 و در برخی موارد بیش از 75% در سال در سال, با توجه به مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران. “در یک سال و اساس ما انتظار داریم صنعت جهانی ظرفیت به سقوط 25 درصد به 35 درصد با فرض گسترش ویروس کاهش می یابد و تا پایان ماه ژوئن و پس از آن تقاضای مسافر بازده” به آن اضافه شده است.

در حالی که هواپیمایی بزرگ کافی نقدینگی “به مدیریت از طریق یک نسبتا قابل توجهی در کوتاه مدت اختلال از طریق ماه ژوئن ادامه دارد اما بیشتر در حد متوسط اختلال از طریق سه ماهه سوم” ، رتبه آژانس گفت: کوچکتر هواپیمایی با محدود ذخایر نقدی “خواهد بود بیشتر در معرض, و وجود دارد بالقوه برای برخی از شرکت های هواپیمایی به سقوط در یک دوره کوتاه بدون حمایت از سهامداران و دولت مرکزی”.

صنعت حمل و نقل هوایی لابی گروه بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) هشدار میدهد که Covid-19 شیوع اگر نه, موجود, می تواند هزینه های شرکت های هواپیمایی $113 میلیارد دلار است.

“یاتا در حال حاضر می بیند 2020 جهانی درآمد از ضرر و زیان برای مسافر کسب و کار از بین $63 میلیارد دلار (در یک سناریو که در آن Covid-19 موجود در بازارهای فعلی) و مبلغ 113 میلیارد دلار (در یک سناریو با گسترده تر كردن از Covid-19).”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de