Coronavirus تاثیر: Goldman Sachs پروژه های bleakest FY21 رشد تولید ناخالص داخلی هند

گلدمن ساکس در روز چهارشنبه قرار bleakest FY21 پیش بینی رشد هند در 1.6% از 3.3% قبلا برگزاری است که گسترش Covid-19 اطلاعیه در سراسر کشور shutdown اجتماعی فاصله اقدامات و ترس در میان مصرف کنندگان و کسب و کار ممکن است منجر به انقباض قابل توجهی در فعالیت های اقتصادی است.

تا کنون Fitch در رتبه و ICRA با مسئولیت محدود تا به حال ثابت هند FY21 رشد در 2 ٪ در حالی که S&P و مودی را پیش بینی هند به رشد در رقم 3.5% و 2.5% بود.

رشد هند تخمین زده شده است کاهش یافته و به زیر 5 درصد در FY20 از 6.1 درصد در FY19 به عنوان سرمایه گذاری داخلی و مصرف و تقاضا تحت استرس به دلیل بحران نقدینگی که غیر بانکی شرکت های مالی مواجه شده و کاهش شدید در رشد اعتبار. اخیر شاخص های پیشرو مانند تولید شاخص مدیران خرید (PMI) کالا و خدمات مالیات بر مجموعه و فروش خودرو در ماه مارس نشان می دهد تاثیر قابل توجهی از covid-19 شیوع در اقتصاد هند.

گلدمن ساکس گفت: با تشدید Covid-19 شیوع آن در انتظار یک رکود اقتصادی جهانی با جهان است و تولید ناخالص داخلی ایالات متحده تنظیم قرارداد با 1.8 درصد و 6.2 درصد در سال 2020 است.

بانک سرمایه گذاری گفت: با وجود سیاست حمایت تا کنون و انتظارات ما بیشتر از آن معتقد است که در سراسر کشور خاموش شدن و افزایش اضطراب عمومی در مورد این ویروس به احتمال زیاد منجر به کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی در ماه مارس و در سه ماهه بعدی. “ما همچنان به انتظار قوی متوالی بهبود در نیمه دوم سال مالی مبتنی بر سه فرض است. اول 3-هفته مستند در سراسر کشور است که انتظار می رود به توان تنها در یک مبهوت مد و اجتماعی فاصله اقدامات کاهش عفونت های جدید بیش از 4-6 هفته. دوم در حالی که مالی کاهش تا کنون محدود بوده است انتظار ما این است برای بیشتر محرک های مالی توسط مرکز و ایالات متحده. ما انتظار RBI به ادامه آن برنامۀ تسهیلی پولی همراه با نقدینگی تزریق اقدامات است. در حالی که بیشتر پرقدرت سیاست حمایت می تواند در حال حاضر برخی از صعودی خطر بازیابی می تواند بیشتر به تعویق خواهد افتاد اگر همه گیر نیست و تحت کنترل در آورد در سطح جهان و در داخل کشور بیش از چند ماه آینده” به آن اضافه شده است.

گلدمن ساکس گفت: بیش از دو هفته گذشته تعداد COVID-19 نفر در هند به سرعت در حال افزایش یافته است. “این اعداد به احتمال زیاد به زیر گزارش شده که تعدادی از تست های انجام شده تا کنون کوچک است در مقایسه با هند جمعیت (کمتر از 50,000 آزمون به عنوان از 1 آوریل سال 2020 در مقایسه با جمعیت اندازه 1.38 میلیارد نفر)” به آن اضافه شده است.

با سیاست های پولی عطف به شدت نسبت به یک محرک گلدمن ساکس در حال حاضر انتظار RBI به کاهش نرخ توسط یکی دیگر از 50 bps بین در حال حاضر و تا پایان Q3 با خطر در کنار کاهش بیشتر. “ما جدید مالی ضربه محاسبات برآورد گسترده خنثی مالی ضربه از 8bp از جمله دولت مرکزی بسته محرک—حمایت بیشتری برای رشد در FY21 در مقایسه با بودجه طرح سناریوی اما نه زیادی مثبت میده. ما انتظار داریم که بیشتر محرک های مالی رفتن به جلو با مشارکت فعال از ایالات نیز” به آن اضافه شده است.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman هفته گذشته نورد از یک 1.7 تریلیون بسته امداد در تلاش به منظور محدود کردن آسیب های اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس و مقابله با از دست دادن معیشت میلیون ها فقیر آمار بی سابقه ای مستند. این بسته امداد با هدف کاهش درد مالی مواجه با کارگران مهاجر, کشاورزان, شهری و روستایی و فقیر و زنان است. دولت همچنین در حال کار بر روی یک محرک های مالی برای پرش شروع اقتصاد جدای از حمایت از بهداشت و درمان و بخش های صنعتی و اقتصادی وزیر امور Atanu چاکرابورتی اشاره کرد در روز سه شنبه. بانک مرکزی هند (RBI) نیز گرفته شده یک سری از مراحل به افزایش نقدینگی در سیستم بانکی و تشویق بانک ها به قرض دادن.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>