Coronavirus: دولت آسانسور محدودیت در صادرات 12 مواد مخدر به عنوان API عرضه رزومه

دهلی نو: اداره کل تجارت خارجی (DGFT) در دوشنبه حذف محدودیت در صادرات 12 مواد فعال دارویی و فرمولاسیون بازتاب سرگیری عرضه از کارخانه ها از این عمده مواد مخدر در چین است.

12 مواد مخدر که در زیر قرار داده و محدودیت های ماه گذشته, در حال تینیدازول, مترونيدازول acyclovir ویتامین های B1 و B6 و B12, پروژسترون, کلرامفنیکل, اریترومایسین و کلیندامایسین نمک نئومایسین و ornidazole.

این مواد فعال دارویی تولید شد در استان هوبئی چین کانون رمان coronavirus عفونت یا Covid-19.

اما محدودیت در پاراستامول حیاتی ضد pyretic ادامه.

این DGFT ماه گذشته تشدید کنترل بر صادرات 13 مواد فعال دارویی (APIs) از جمله پاراستامول برخی از ویتامین ها و آنتی بیوتیک ها و فرمولاسیون های ساخته شده توسط آنها را به عنوان covid-19 اپیدمی در چین دیده می شد تاثیر خود را عرضه. این بدان معنی است که شرکت ها برنامه ریزی برای صادرات این محصولات داشته اند به امن بدون اعتراض گواهی از دولت است.

این DGFT محدودیت به دنبال نامه های نوشته شده توسط گروه داروسازی (DoP) به DGFT درخواست آن را به محدود کردن صادرات 12 مواد مخدر و مواد تشکیل دهنده کلیدی در میان نگرانی از عرضه بحران.

محدودیت در ابتدا پیشنهاد شده توسط یک پانل مجموعه ای DoP و به ریاست مشترک مواد مخدر کنترل S. Eswara ردی.

چین تامین کننده عمده ای از رابط های برنامه کاربردی به داروسازی, صنعت, حسابداری برای تا آنجا که 90 درصد از منابع در برخی از کلید آنتی بیوتیک است.

این کشور شده بود به شدت ضربه توسط این رمان coronavirus همه گیر که آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در کشور و منجر به بیش از 3000 مرگ و میر. با توجه به شیوع دولت چین تا به حال خاموش کردن تمام شهرهای بزرگ به خصوص ووهان پایتخت هوبئی استان که کانون این بیماری است.

پس از آن در حالی که این وضعیت کاسته است در چین به سختی هر گونه موارد جدید این بیماری به سرعت در حال گسترش در کشورهای دیگر به خصوص آمریکا و ایتالیا و اسپانیا و آلمان و فرانسه است. در هند بیش از حد شده است وجود دارد افزایش در تعداد کمی از بیماران با شرکت بیش از 4500 نفر آلوده شدن با 122 مرگ و میر. بیش از 360 نفر نیز بهبود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>