Coronavirus: تمرکز بیشتر در موارد داخلی, مقامات بهداشت و درمان توصیه

دهلی نو:
با تنها حدود 17.5 درصد از گزارش Covid-19 بيمار در هند بودن خارجی ها و مقامات در حال توصیه به تمرکز انرژی خود را در اکثر موارد هندی به منظور بررسی همه گیر.

این ویروس به بیش از 15 متحده و سرزمین های اتحادیه در حال حاضر. اما خارجی ها تست شده اند مثبت فقط در پنج کشور با بخش عمده ای از آنها را در هاریانا.

عمده گسترش در مرحله اول اتفاق افتاده است به طور عمده از طریق سرخپوستان بازگشت از خارج از کشور.

تا کنون 138 Covid-19 موارد تشخیص داده شده اند در هند از آنها 113 یا 82.5 درصد از اتباع هند. مصرف خارجی مورد بار معادله است که به احتمال زیاد برای کمک به دولت در مبارزه داخلی همه گیر تر موثر است.

“تعداد Covid-19 بیماران در یک کشور است که از نظر ملیت اما این بیماری است. این بیماران در حال حاضر در هند در حال بیمار و بالقوه برای گسترش بیشتر عفونت است. آنها در هند است که چرا آنها بخشی از کل تعداد” گفت: ارشد وزارت بهداشت رسمی.

“همانطور که گردشگران از آنها بازدید کرده بود بسیاری از مکان ها و ردیابی تماس های خود را به عنوان مشکل به عنوان سرخپوستان در حال حرکت در حمل و نقل عمومی” این مقام گفت.

Giridhara ببو استاد و سر lifecourse اپیدمیولوژی بهداشت عمومی بنیاد هند (PHFI) استدلال کرد که این موارد از خارجی ها بیشتر ایتالیایی ها نمی توان تحت محلی انتقال مگر اینکه آنها همچنان به ماندن در تماس با جامعه در هند.

“مورد تعریف بسیار مهم است برای تشخیص به استفاده از به عنوان یک پایه و اساس. گسترش آزمایش و حصول اطمینان از فعال مورد پیدا کردن در اطراف Covid-19 بیماران از طریق تماس با ما-ردیابی است مهم در تشخیص بیماران جدید در اوایل برای جداسازی و گفت:” ببو.

“ما باید در حال گسترش ما تشخیص خالص و تست بیشتر مردم در سطح جامعه به جای تمرکز بر روی افراد مبتلا به تاریخ سفر خارج از کشور” Vikram Thaploo مدیر اجرایی Telehealth آپولو بیمارستان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>