Coronavirus: نگرانی از شیوع جهانی مانت به عنوان مسافران شروع به خروج از قرنطینه کشتی کروز

روز چهارشنبه حدود 500 مسافر که پاک شد شروع پله کردن کشتی است که در قرنطینه در بندر یوکوهاما. همه مسافران در حال برنامه ریزی برای ترک الماس شاهزاده خانم کروز با جمعه پایان یک هفته-دوره طولانی که دیدم بیماری کشنده آلوده در حدود یک در هفت سرنشین این کشتی لوکس.

آهسته و جریان ثابت از مردم محکم کیف های مسافرتی راه می رفت خاموش کشتی بسیاری از آنها دست تکان داد به فولاد ماسک ماندگاری مسافران نشسته بر کشتی بالکن تصاویر را در تلویزیون نشان داد. بسیاری از آنها گرفته شده برای حمل و نقل عمومی و مراکز در یوکوهاما گفت: برای نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی سلامت خود و در تماس با مقامات اگر آنها مریض است.

در حالی که این ممکن است به معنی بازگشت به زندگی عادی برای بسیاری از مسافران پیاده صدها نفر از اتباع خارجی که به ترک کشتی خواهد بود موضوع را به یکی دیگر از 14 روز از قرنطینه هنگامی که آنها در بازگشت به خانه از جمله 200 نفر استرالیا قصد دارد به پرواز در پرواز منشور. یک پرواز چارتر از کانادا بود که با توجه به روز جمعه یک دلار هنگ کنگ راه اندازی شد به آمده در به روز بعد کروز شرکت اعلام کرد.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: خطرات ادامه دارد و ژاپن اقدامات “نشده اند ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از انتقال میان افراد در کشتی.” آن را در محل قرار داده و محدودیت های مسافرتی در مسافر و خدمه در کشتی اضافه کرد “ممکن است اضافی تایید موارد Covid-19 در میان مسافران باقی مانده در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم.”

از 3,700 مسافر و خدمه در شاهزاده خانم, کشتی, کشتی هنگامی که آن را به قرنطینه رفت دو هفته پیش 542 نفر تایید شدند که قرارداد این ویروس که از سه شنبه. Yardley وانگ یکی از مسافران که دلپذیر چهارشنبه و به لطف او به خدمه و کاپیتان برای مراقبت از خود “در طول حماسه بحران است.”

روی الماس شاهزاده مسافران بودند بازرگانی پیام خصوصی چت گروهی در مورد تست و نگران بودند که هر کس مورد آزمایش قرار گرفت در این هفته قبل از آنها پاک شد به ترک نگرانی به عنوان مسافر راه خود را به خانه.

کنت Frasure یک زن 42 ساله مسافر گفت: او آخرین آزمایش برای coronavirus Feb. 8 به عنوان مقامات تخلیه همسر خود را خاموش کشتی پس از او آلوده شد. “ترس من این است که یک یا بیشتر مسافران باید این ویروس کشف نشده است و خواهد آمد در چند روز آینده یا هفته از هم اکنون و از آنها می خواهید به دوباره قرنطینه همه ما است. این ممکن است تبدیل به حماسه بی پایان.”

جهانی نگران

Top سخنگوی دولت Yoshihide Suga در دفاع از کشور خود را برای پاسخ گفتن به خبرنگاران گفت روز جمعه ژاپن که ممکن بود به حفظ سلامت کسانی که در کشتی کروز. او با خودداری از اظهار نظر در محدودیت قرار داده و در جای خود در کشورهای دیگر است.

با مردم روی نقطه از بیش از 50 سازمان ملل, پایان قرنطینه افزایش نگرانی این کشتی می تواند تبدیل به منبع موج تازه جهانی عفونت. تعداد افراد آلوده در سراسر جهان افزایش فوق 75,000 با تقریبا تمام عفونت در چین است.

“این کاملا ممکن است به آزمایش منفی بود و در هواپیما و مثبت می شود هنگامی که شما در زمین گفت:” کیجی فوکودا مدیر مدرسه بهداشت عمومی در دانشگاه هنگ کنگ و سابق سازمان بهداشت جهانی (WHO) رسمی که رهبری پاسخ به شیوع بیماری. “این که چگونه عفونت ها کار می کنند.”

حتی اگر مردم تست منفی یا علامت آن را امن فرض کنیم برخی از این افراد می تواند آلوده, او گفت:, و اضافه کردن آن را محتاطانه برای کشور به قرنطینه مسافران است. “آن را ارائه سطح بالایی از ایمنی محل آنها به ارمغان آورد.”

کسانی که آزمایش مثبت در کشتی گرفته شده اند به بیمارستان های منطقه در حالی که افرادی که آزمایش منفی شد اما در یک اتاق با کسی که آلوده مجموعه, برای اطلاعات بیشتر چک و شاید دو هفته دیگر از قرنطینه در یک مرکز پزشکی.

بسیاری روی رشد عصبی به عنوان عفونت های جدید اعلام شد و تقریبا هر روز با یک دسته اسب سواران از آمبولانس ورود در حوض را آلوده به بیمارستان. اتباع خارجی که قرارداد این ویروس را در مجموعه ای به ماندن در ژاپن برای درمان.

مداوم خطرات آشکار شد پس از ما تخلیه بیش از 300 نفر از اتباع خود در طول تعطیلات آخر هفته و دریافت اطلاع در طول فرایند است که 14 مسافر که تا به حال تست شده 2-3 روز قبل از آن تا به حال قرارداد این ویروس.

یک متخصص بیماری های عفونی در ژاپن کارشناس پنل برای ویروس اقدامات گفت: توکیو تصمیم به شروع به اجازه دادن به مردم کشتی معقول و منطقی بود.

“ما باید به تصمیم می گیرید معیارهای خاص. اگر ما سعی می کنیم به صفر خطر مردم باید تحت قرنطینه برای 40-50 روز” Hitoshi Oshitani یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه توهوکو دانشکده پزشکی به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که در حال حاضر وجود دارد موجود خوشه از عفونت آن غیر ممکن است به از بین بردن خطر به طور کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>