Coronavirus ترس نگه می دارد مصرف کنندگان خاموش eateries, گوشت, غذاهای

دهلی نو:
این Covid-19 ترساندن است رانندگی مردم به دور از رستوران ها. و کسانی که به نوبه خود در حال اقامت کردن غیر غذاهای گیاهی.

یک مدیر اجرایی در یک شرکت اجرا می شود که چندین رستوران در سراسر هند صحبت از افزایش لغو احزاب بزرگ بیش از دو هفته گذشته. “ما فقط دریافت یک لغو یک حزب از 150 فردا در یکی از رستوران ما در Noida,” او گفت: درخواست نمی شود به نام.

با شرکت درخواست کارکنان برای کار از خانه “بسیاری از ما جعبه وعده های غذایی در حال لغو شدن. علاوه بر این در سراسر رستوران ما مارک های ما را دیده اند یک قطره از غیر سبزی مصرف مواد غذایی توسط 15-20 ٪ تا حد زیادی رانده شده توسط یک شیب در دستور گوشت گوسفند و مرغ” او گفت:.

Sharmila Prasad, 39, یک فریدآباد ساکن اجرا می شود که یک آکادمی رقص, گفت که او و خانواده اش داده اند تا بر روی تمام انواع گوشت به عنوان یک احتیاط اگر چه هیچ مطالعه علمی در مورد این موضوع. “من یک بنگالی و گوشت بخشی از رژیم غذایی روزانه ما. فقط به امن من و خانواده ام را متوقف کرده اند خوردن انواع گوشت,” او گفت:.

یک رستوران در مرکز دهلی نو گفت که footfalls بودند در این هفته. “مشتریان که راه رفتن در برخی از نگرانی ها و تصورات غلط در اطراف مصرف گوشت. اگر چه آنها کشیدند در مورد گوشت آنها سفارش سبزی و پنیر, رول” گفت: Nishant Agarwal از مواد غذایی سریع خروجی نورد مشترک. آگاروال گفت: تقاضا برای غیر گیاهی سفارشات پایین بود از ٪ 15-20.

تحویل اجرایی با مواد غذایی خبرخوان گفت: “مردم در حال حاضر سفارش paneer ظروف و dals,” او گفت:.

آنلاین غذا سفارش پلت فرم Zomato گفت: در آن دیده نمی شود دیده می شود و هر شیب در سفارشات نشده است. “ما به طور جدی با ما تحویل و رستوران همکاران برای اطمینان از ایمنی مواد غذایی و سلامت احتیاطی” یک سخنگوی شرکت گفت.

آنلاین گوشت سفارش پلت فرم Licious ادعا کرد که هیچ شیب در سفارشات. در روز پنج شنبه غذایی تنظیم کننده FSSAI گفت: گوشت پخته شده از جمله مرغ امن بود.

(Pooja سینگ کمک به این داستان است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>