Coronavirus مهلک برای افراد مسن و بیماران با شرایط موجود می گوید: مطالعه

مطالعه منتشر شده دیروز در چینی مجله اپیدمیولوژی ایراننشان داد که در مجموع 1,023 مرگ و میر رخ داده است در میان 44,672 موارد تایید شده در فوریه 11, به طور کلی مورد مرگ و میر 2.3%.

رمان چینی coronavirus یا COVID-19 تاکنون به کشته شدن بیش از 1800 نفر و آلوده بیش از 72,000 مردم, چینی, مقامات بهداشت گفت: در روز سه شنبه.

به گفته پزشکان از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری اکثر بیماران سالخورده 30-69 سال (77.8%) مرد (51.4%) کشاورزان یا کارگران (22 درصد) تشخیص داده شده و در هوبئی استان (74.7%).

این مطالعه اشاره کرد که افراد با سنین 80 و بالاتر بيشترين مورد مرگ و میر در تمام گروه های سنی در حدود 15٪.

آن گفت: میزان مرگ ناشی از این بیماری برای مردان به ترتيب 2.8 درصد و برای زنان حدود 1.7 درصد.

در شرایط اشغال بیمارانی که گزارش شده است که بازنشستگان بيشترين مورد مرگ و میر در حدود 5 درصد و کسانی که در هوبئی استان تا به حال نرخ مرگ و میر بود که بیش از هفت برابر بالاتر در حدود 3 ٪ در مقایسه با بیماران در مناطق دیگر چین این مطالعه اشاره کرد.

محققان گزارش شده است که بیماران مبتلا به همبودی شرایط حال بسیار بالاتر از نرخ مرگ و میر — 10.5 درصد برای کسانی که با بیماری های قلبی عروقی 7.3% برای دیابت و 6.3 درصد برای بیماری های مزمن تنفسی, 6.0% برای فشار خون بالا و 5.6 درصد سرطان است.

این مرگ و میر در حدود 50 درصد موارد طبقه بندی شده به عنوان مهم مطالعه اشاره کرد.

ارزیابی موارد به عنوان آنها پدید آمده در طول هفته دانشمندان دریافتند که در دسامبر 2019 تنها 0-22 موارد/بعد شروع به تجربه علائم با اوج شروع علائم برای همه موارد به طور کلی اتفاق می افتد در فوریه 1 سال 2020 است.

پس از آن محققان گزارش داد که شروع بیماری کاهش یافته است.

محققان اشاره کردند که این ویروس بسیار مسری است.

“آن گسترش یافته است بسیار به سرعت از یک شهر به کل کشور در عرض تنها حدود 30 روز” به گزارش محققان در مطالعه است.

“علاوه بر این, آن را دست به چنین گسترده اثرات حتی در صورت شدید پاسخ اقدامات از جمله تعطیلی کامل و جداسازی تمام شهرستانها لغو جشن سال نو چینی ممنوعیت از حضور در مدرسه و محل کار عظیم بسیج سلامت و بهداشت عمومی پرسنل و همچنین نظامی واحد پزشکی و ساخت و ساز سریع از کل بیمارستان” گفتند.

به طور کلی دانشمندان گفت: عفونت ویروسی شده است خفیف برای نزدیک به چهار پنجم از بیماران و بسیار کم مورد مرگ و میر.

در میان 1,023 مرگ و میر آنها اشاره کرد که اکثریت شده اند از سن 60 سال یا مسن تر و/یا تا به حال از قبل موجود همبود شرایط مانند فشار خون بالا و بیماری های قلبی و دیابت است.

“علاوه بر مورد مرگ و میر تعجب است بالاترین در میان موارد مهم در 49 درصد و مرگ و میر رخ داده است در میان کسانی که با خفیف و یا حتی شدید علائم” پزشکان نوشت: در مطالعه است.

دانشمندان همچنین گمان می کنند که این ویروس ممکن است شروع به پریدن کرد از حیوانات در Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در ووهان به انسان در چندین بار در گذشته است.

آنها بر این باورند ممکن است اجازه رمان coronavirus منتقل می شود از یک هنوز ناشناخته حیوانات به انسان ها و با توجه به بالا بودن جهش و نوترکیبی نرخ آنها گمان آن اقتباس شده برای تبدیل شدن به طور فزاینده ای کارآمد در انسان به انسان انتقال است.

این مطالعه همچنین اشاره کرد که برخی از استراتژی های مورد استفاده برای جلوگیری از گسترش شیوع این بیماری ممکن است کار کرده اند.

“روند رو به پایین در کل اپیدمی منحنی نشان می دهد که شاید جدا از تمام شهرستانها پخش از اطلاعات حساس (مانند ترویج شستن دست ها, ماسک پوشیدن و مراقبت به دنبال) با فرکانس بالا از طریق کانال های متعدد و بسیج از چند بخش پاسخ سریع تیم های است که کمک به جلوگیری از این بیماری همه گیر” محققان نوشت: در مطالعه است.

یکی از محدودیت های اشاره شده توسط نویسندگان این مطالعه این است که بخش بزرگی از 72,314 موارد گزارش شده در این مطالعه را تایید نمی شد با حساس نوکلئیک اسید تست به این فرایند آهسته است, کار فشرده و نیاز به تجهیزات تخصصی.

اما همه این موارد تشخیص داده شد بالینی و بررسی توسط روت اپیدیولوژی گفتند.

با توجه به نویسندگان در حالی که اقدامات صورت گرفته توسط دولت چین است آهسته این بیماری همه گیر در چین و پیشتر گسترش آن به سایر نقاط جهان وجود دارد ممکن است بیشتر چالش های پیش رو.

“تعداد زیادی از مردم به زودی بازگشت به کار و مدرسه پس از تمدید تعطیلات سال جدید. ما نیاز به آماده شدن برای یک ممکن است دوباره بجای اول برگشتن از COVID-19 اپیدمی در هفته های آینده و ماه” محققان هشدار داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>