بمبئی: بمبئی Dharavi گزارش یک مورد مثبت از covid-19 روز یکشنبه در نظر گرفتن مجموع در آسیا بزرگترین زاغه به پنج. این شهر را برای مقامات بالقوه گسترش در Dharavi—صفحه اصلی به 850,000 مردم زندگی گونه های گونه—یک بمب ساعتی.

برای Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) این کشور را به ثروتمندترین شرکت مسئول مالی پایتخت حکومت حاوی گسترش این ویروس تا کنون ثابت کرده است که یک چالش است.

اولین covid-19 مورد در یکی از بمبئی متعدد غیر قانونی زاغه شهرک تشخیص داده شد در Worli Koliwada (هفته) در هفته آخر ماه مارس است. با وجود قرار دادن در محل اقدامات محدود کردن جنبش از Worli Koliwada را حدود 35000 نفر از ساکنان GS اداری بخش برای منطقه گزارش 58 مورد مثبت از شنبه و دو مرگ, با توجه به داده ها از مقامات شهرستان است.

همسایه D ward, خانه به محبوب Mahalaxmi معبد و چندین زاغه شهرک اتحاد دوم-بیشترین تعداد از موارد در این شهرستان در 31. این باشگاه می خواهد برای جلوگیری از تکرار وقوع چنین در Dharavi و Mankhurd-Govandi دو شهر پرجمعیت ترین محله های فقیرنشین.

“ما استخراج افرادی که در تماس نزدیک با covid-19 بیماران آلوده و قرار دادن آنها در جداسازی و قرنطینه بخش با پلیس و کارکنان ما آنها را نظارت روزانه” بمبئی شهری کمیسر Praveen Pardeshi گفت: نعناع.

اما مهار تکه تکه است در بهترین حالت. نعناع بازدید بخش هایی از Dharavi روز یکشنبه از جمله Mukund نگر و Vaibhav آپارتمان که هر دو باید گزارش یک مورد مثبت در هر. Vaibhav آپارتمان یک اسباب بازی مخمل خواب دار 14-طبقه ساختمان که در آن ورودی سرنشین دار توسط چند افسر پلیس در حالی که یک ون پلیس idled پایین خیابان. شیو سنا داوطلبان خال خال شد در نزدیکی بازار منطقه اطمینان حاصل کرد که جمعیت نمی کند جمع آوری شده است.

اما در Mukund نگر آن را یک داستان کاملا متفاوت. Mukund نگر است متراکم زاغه با مرزهاي. خطوط باریک, 3-4 پا در وسیع ترین صف با تنگ دو طبقه سازه که اجازه دهید کمی نور خورشید از طریق. این سازه به نام “اتاق” محلی, خانه, تمام خانواده. در روز یکشنبه بعد از ظهر وجود دارد و دو پاسبان منینگ همه Mukund نگر به عنوان ساکنان آرد در مورد مغازه ها باز ماند و فروشندگان با handcarts زخم پایین کوچه.

Dharavi گزارش اولین مورد در 1 مارس زمانی که 56 ساله صاحب مغازه پوشاک درگذشت. همسر او چهار دختر و دو پسر را پس از آزمایش منفی اما یک روز بعد از 52 سال کارگران بهداشت و 35 ساله دکتر آزمایش مثبت است. BMC ایجاد کرده است مهار مناطق که در آن این موارد پیدا شد اما در GN بخش که در آن Dharavi واقع شده است محدود کردن جنبش عمومی سخت است برای اجرا.

با وجود آب بندی قطعات این شهر مقامات بهداشتی شناسایی یک مورد در Dr Baliga نگر در بخشی از این بزرگتر Dharavi زاغه در روز شنبه. این باشگاه در حال حاضر تماس با ردیابی این زن بیمار حرکات در طول هفته گذشته. در ضمن به منظور تشویق ساکنان به گام از خانه های خود یک تیم از این باشگاه ارائه ساکنان Dr Baliga نگر با مواد غذایی و خدمات ضروری است.

هر چند ساکنان Dharavi گفت: آنها می خواهند به همکاری با مقامات آن در حال گردش است که به سختی برای آنها بیش از حد. “ما یک خانواده هشت زندگی در 220-sq ft منطقه است. آن را می شود بسیار خفه کننده برای ما به ماندن در اینجا قرار داده در طول مستند. خوشبختانه پلیس اجازه داده است ما را به بیرون رفتن برای خرید شیر و مواد غذایی. که فرار است” گفت: Taufeeq صدیقی, راهنمای گردشگری ماندن در Dharavi.

روز شنبه مقامات منتقل نزدیک به 135 نفر از Worli Koliwada, اولین زاغه به گزارش covid-19 مورد و قرنطینه آنها در M. A. Podar بیمارستان پس از نزدیک به 10 نفر کشف شد. بیماران بستری شده است به Kasturba بیمارستان و هفت تپه بیمارستان. شامل گسترش مشابه در Dharavi است یک مسابقه در برابر زمان برای BMC.

Omkar Khandekar و Ridhima Saxena کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im