کروناویروس در معرض بحران سال از شکست

Coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده در معرض عمیق و فراگیر عدم برنامه ریزی برای آنچه کارشناسان و مقامات سابق دولت هشدار داده اند برای سال, چشم انداز جهانی و همه گیر است که تهدید به پایمال کردن سیستم های سلامت و کشتن میلیون ها نفر.

به جای دو ماه پس از اولین آمریکایی آزمایش مثبت و تعداد موارد تایید شده در داخل کشور soars گذشته 10,000 غیر متمرکز دولتی پاسخ شده است پراکنده و ناهموار ترکیبی از اکشن و انفعال ضرورت و انفعال.

The federalist ماهیت دموکراسی آمریکایی این معنی است که پاسخ به هر یک فاجعه خواهد [برش OUTbe غیر متمرکز و را] بر اساس صلاحیت دولت و مقامات محلی است. آن را نمی خواهد مانند چین برای بهتر و بدتر است.

تبلیغات

“ما یک غیر متمرکز نظام سلامت” گفت: جانت Baseman, متخصص اپیدمیولوژی و دانشیار دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه واشنگتن است. “ما در حال راه اندازی به انجام هر چیزی مانند متمرکز و سازمان یافته قفل کردن که چین انجام داد.”

اشتباهات و انفعال توسط برخی از رهبران و حتی پس از آن روشن بود coronavirus را گسترش عمیقا به ملت هزینه می تواند جان هزاران نفر و هزاران میلیارد دلار می گویند کارشناسان از نزدیک دنبال ایالات متحده در پاسخ.

مخلوط پیام در شروع بسیار بالا که در آن رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpOn پول: معرفی مک کانل سوم coronavirus امداد پیشنهاد | دموکرات ها به دنبال بزرگتر محرک با کمتر کمک های اولیه برای کسب و کار | واشنگتن شود برای جلوگیری از بیکاری سنبله Hillicon دره: توییتر اهداف coronavirus اطلاعات غلط | Facebook ممنوعیت ضد عفونی کننده ویروس, تبلیغات آزمون برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار | DHS تعریف انتقادی شغل در طول شیوع | کنترل از راه دور برنامه های کاری افزایش یک شبه دفاع: ‘دهها هزار نفر از نیروهای گارد ملی می تواند فعال برای coronavirus پاسخ | بیمارستان کشتی می تواند هفته به استقرار | تهمت می گوید نظامی برای کمک به آمریکایی ها در گیر پرو بیشتر صرف ماه کم اهمیت جلوه دادن تهدید ناشی از این ویروس قبل از این ادعا میگویند که او همیشه دیده می شود آن را به عنوان یک بیماری همه گیر.

اگر کارشناسان بهداشت عمومی بپرسید که چرا هفته بودند بدون تلف کردن در تجهیزات و آماده سازی عمومی است. مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه می گویند این ویروس خواهد بود جاروب دور خود را به عنوان مشاوران خود می گویند بدترین هنوز به آمده است.

“آنچه که ما را دیده اند از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و میل مداوم به تطهیر گفت:” جرمی Konyndyk یک عضو ارشد در مرکز توسعه جهانی که زد USAID ایران و کمک به فاجعه در طول 2014-2015 شیوع ابولا در غرب آفریقا. “وجود دارد هیچ معتبر راه به می گویند که ما نمی بینیم این نوع از رویداد های آینده.”

در روز پنج شنبه تهمت متهم خبرنگاران از همکاری با چین در حالی که او اصرار داشت بر خلاف تمام شواهد که زودتر مشکلات با کمبود آزمایشات ویروس حل شده بود.

تبلیغات

“من از شنیدن چیزهای بسیار خوبی در زمین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“ما بسیار آماده است,” او اضافه شده است.

اما مصاحبه با کسانی که بر روی زمین هستند و با کارشناسان که بر روی زمین در گذشته شیوع نشان دادن آمادگی دولت که توجه خود را هشدار در مورد آنچه که به احتمال زیاد بزرگترین بحران بهداشت عمومی در یک صد سال است.

“این سطح جهانی نگرانی است که واقعا بی سابقه ای از سال 1918 آنفولانزا گفت:” جوزف آیزنبرگ که ریاست گروه اپیدمیولوژی در دانشگاه میشیگان دانشکده بهداشت عمومی. “در دوران مدرن این به نظر می رسد بسیار منحصر به فرد است.”

در سراسر کشور و بیمارستان در حال اجرا هستند کم در تجهیزات حفاظت شخصی در هواکش و تنفس را برای بیمارانی که تجربه ترین علائم شدید و پول آنها نیاز به نگه داشتن درهای خود را باز کنید. دولت و دولت های محلی در حال تقلا برای ایجاد ظرفیت به طوری که بیماران را تکذیب کرد, مراقبت, تقلا برای حفظ و ملزومات لازم را برای یک دهه از کاهش بودجه به سازمان بهداشت و درمان.

در برخی موارد پاسخ در معرض شدت ناکافی دولت از سیستم بهداشت عمومی. CDC را شکست آزمایش و مداوم تاخیر در ساختمان تست ظرفیت خواهد ایستاد به عنوان یک فرد شکست, شکست رنج می برد توسط هیچ کشور دیگری در جهان است.

روز شنبه, بهداشت عمومی ادارات, بیمارستان ها و آزمایشگاه های خصوصی مورد آزمایش قرار گرفته حدود 20000 نفر برای coronavirus کسری از تعداد آزمایشات انجام شده در کره جنوبی به صورت روزانه. نیویورک شروع به ساخت خود ضد عفونی کننده دست ویرجینیا و مدارس مانند دانشگاه واشنگتن و دانشگاه میشیگان شروع به توسعه آزمون خود را برای ویروس. انجمن ملی بسکتبال معلق بازی بدون هر جهت از دولت فدرال است.

کوچکتر وجود دارد علائم مزمن unpreparedness از سلامت کشور زیرساخت ها است.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio (D) در روز پنج شنبه رسید به ایلان ماسک(Elon Reeve MuskHillicon دره: توییتر اهداف coronavirus اطلاعات غلط | Facebook ممنوعیت ضد عفونی کننده ویروس, تبلیغات آزمون برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار | DHS تعریف انتقادی شغل در طول شیوع | کنترل از راه دور برنامه های کاری افزایش Elon Musk ارائه می دهد برای تولید هواکش ناسا هیولا فضا راه اندازی سیستم هنوز هم هزینه های بیش از حد و مصرف بیش از حد طولانی بیشتربنیانگذار تسلا و SpaceX برای کمک به سطحی با کمبود پنکه چرا که دولت نه انبار و نه ظرفیت برای ایجاد ذخایر.

فرمانداران نیویورک و واشنگتن را تشویق می کردند که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او ارسال خواهد دو بیمارستان کشتی راه خود را تنها برای پیدا کردن که هر دو کشتی تحت تعمیر و نگهداری روزمره.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (R) گفت: او را نمی دید دولت خود را در سواحل به رخصتی بهار گرفتم در حالی که میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن (R) گفت: در سنت لوئیس رادیو نشان می دهد که کمی وجود دارد دولت می تواند به رفع چیز یک روز قبل از او اعلام وضعیت اضطراری و پنج روز قبل از او دستور داد مدارس و قمار ،

گزارش های نگران کننده ای از هشدارها توجهی نشد باید trickled از ادارات دولتی بیش از حد است.

رییس اداره راه ورودی تهمت مقامات دولت از طریق فرضی همه گیر سناریو درست قبل از روز برگزاری مراسم تحلیف در سال 2016.

سلامت و خدمات انسانی گروه زد یک جنگ عظیم بازی که درگیر یک ویروس تنفسی گسترش در سراسر جهان از یک کانون در چین به پایان رسید که تنها در ماه اوت گذشته نیویورک تایمز گزارش داد پنج شنبه; تنها چیزی که HHS ورزش کردم اشتباه در پیش بینی coronavirus است که آنها آن را حدس زده خواهد زمین در شیکاگو و سیاتل.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به استناد دفاع تولید عمل می کنند که اجازه می دهد دولت به استفاده از صنعت آمریکا به تولید بحرانی منابع. اما او هنوز در واقع استفاده از آن را به خط تولید نورد. به جای تهمت با تمرکز بر چگونه این ویروس در چین آغاز شده و یک حرکت به نظر می رسید به تغییر تمرکز به مناطق بودند و او احساس می کند راحت تر است.

“من فقط امضا دفاع تولید عمل برای مبارزه با ویروس چینی باید ما نیاز به فراخوانی آن در بدترین سناریو در آینده است. امیدوارم که وجود خواهد داشت بدون نیاز اما ما همه در این با هم!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی چهارشنبه.

بدون به اندازه کافی تست ظرفیت با هیچ درمان است که با این نسخهها کار برای مبارزه با این ویروس و واکسن یک سال دور تحت بهترین شرایط آمریکایی ها از چپ به شرکت در به طور فزاینده ای سخت اجتماعی فاصله شیوه های را که بیشتر آسیب در اقتصاد است.

این مسیرهای متفاوت از چهره ملت بستگی دارد چگونه به خوبی آن شیوه کار می کنند.

تبلیغات

در کره جنوبی و سنگاپور و تایوان و دولت به شدت مورد آزمایش قرار ده ها هزار نفر از مردم در هر روز و جدا از هر کسی که ممکن است گسترش ویروس. این کشورها به نظر می رسد که مسطح منحنی خود را coronavirus موارد است.

در ایتالیا نظام سلامت است به طوری غرق است که پزشکان در حال ساخت روده غم انگیز تصمیم گیری در مورد که می شود درمان می شود و چه کسی نیست. اگهی بخش ده ها تن از صفحات طولانی است.

“این همه برای رفتن به یک تابع چگونه به خوبی این اقدامات کار می کنند. با ایتالیا متوجه شدند آن را کمی بیش از حد دیر است. من احساس نمی مانند آن را خیلی دیر” Baseman گفت. او نگران آمریکایی هنوز درک آنچه در خطر است: “به نحوی مردم را پردازش گرانش از وضعیت و این چیزی است که در ایتالیا اتفاق افتاده است.”

Coronavirus خود به شمار چنین منحصر به فرد در معرض خطر به دلیل سهولت که با آن انتقال از یک فرد به دیگری است. که باعث می شود آن را حتی بیشتر مهم است که دولت حرکت با عجله و عزم راسخ برای جلوگیری از گسترش آن.

“سریع باشد. هیچ تاسف. شما باید برای اولین بار تکان دهنده است. این ویروس را همیشه به شما اگر شما به سرعت حرکت می کند” مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی, بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی این هفته است. “اگر شما نیاز به حق قبل از اینکه شما حرکت می کند شما هرگز برنده خواهد شد. کمال دشمن خوب وقتی که می آید به مدیریت اضطراری. سرعت trumps کمال است. و مشکل ما در جامعه ما در حال حاضر است همه از ترس از اشتباه. هر کس از ترس از نتیجه خطا. اما بزرگترین خطا این است که به حرکت می کند. بزرگترین خطا این است که به فلج ترس از شکست.”

دو ماه پس از اولین مورد از coronavirus فرود در سواحل آمریکا بسیاری از شک رایان درس رسیده است آمریکا گوش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>