Coronavirus غذا خوردن می تواند به 1% از چین در سه ماهه تولید ناخالص داخلی: مودی تجزیه و تحلیل

دهلی نو: اختلال ناشی از رمان coronavirus به راحتی می تواند منجر به 1 درصد افت فصلی چین, تولید ناخالص داخلی (GDP) به عنوان بخش های مانند حمل و نقل عمده فروشی و خرده فروشی و تولید و املاک و مستغلات و سرگرمی و همچنین بخش مالی نگاهی به آمار گفت: مودی تجزیه و تحلیل در یک تفسیر در چهار شنبه.

استیو کوکران رئیس آسیا و اقیانوسیه اقتصاددان در مودی تجزیه و تحلیل در تفسیر گفت: این پنج بخش صنعتی به نظر می رسد بیشتر در معرض خطر از coronavirus و در نتیجه قرنطينه در چین می تواند به ایجاد “قابل اندازه گیری است اما متوسط تاثیر در اقتصاد است.”

اقتصاد چین رشد 6.1 درصد در سال 2019 پایین ترین در 29 سال با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط پکن در ماه گذشته.

یک قرنطینه از طریق خیلی از این سه ماهه به راحتی به مقدار 1% افت فصلی تولید ناخالص داخلی در این سال سه ماهه اول و از دست دادن حداقل 0.3% برای سال ممکن است تاثیر بیشتری با توجه به چند برابر اثرات و بدتر شدن کیفیت اعتباری با توجه به تجزیه و تحلیل.

یک نگرانی بزرگ این است که پیش فرض وام. با این کشور را “مجموع بدهی برابر با بیش از 300 ٪ از تولید ناخالص داخلی هر گونه اختلال قابل ملاحظه وام با کیفیت می تواند قرار داده بخش مالی در معرض خطر کند با سرعت از اعطای وام از طریق بقیه از این سال و ارائه بلندمدت اصطکاک به سرعت رشد اقتصادی در چین گفت:” تجزیه و تحلیل.

در مورد 24,505 موارد مثبت coronavirus گزارش شده در سطح جهان که از روز شنبه با مرگ و میر در چین لمس 493 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز را در زمان واقعی ردیاب از گسترش ویروس. فیلیپین و هنگ کنگ گزارش یک مرگ در هر.

مودی تجزیه و تحلیل ترافیک نیز گفت: تاثیر اقتصادی coronavirus احساس خواهد شد در جای دیگر در آسیا و در ایالات متحده آمریکا بلکه در هیچ کشور دیگری خواهد شد بسیاری از صنایع ترکیب برای ایجاد به عنوان عمیق و تاثیر در چین است. آن گفت: قرنطینه از جمعیت منجر به کاهش تقاضا برای حمل و نقل در میان اوج مسافرت های نجومی برای سال جدید قمری جشن. دولت چین مورد بررسی قرار داده است که تعداد سفرهای تعطیلات باید بالغ فقط 1.3 میلیارد دلار تا کنون به خوبی زیر مورد انتظار 3 میلیارد. حمل و نقل/انبار صنعت حساب 4.6 درصد از اقتصاد کشور.

آن است که غیر منطقی است که فرض کنیم که عمده فروشی و خرده فروشی که حساب برای 9.7 درصد از اقتصاد می تواند به نصف کاهش دهد در طول سه ماهه اول.

تجاری املاک و مستغلات خواهد بود صدمه دیده است به عنوان اجاره از طریق کاهش سه ماهه اول حداقل.

ساخت بزرگترین واحد صنعت در اقتصاد چین حسابداری برای 29 درصد از تولید ناخالص داخلی گفت: تجزیه و تحلیل. بخش بزرگی از تولید متمرکز شده است در صنعت خودرو. پنج عمده خودروسازان که در واقع در ووهان یا هوبئی استان تعطیل هستند به طور نامحدود و شش واقع در شانگهای در حال برنامه ریزی برای بسته طریق 9 فوریه تحلیل گفت. اگر این تاریخ شرکت برگزار و صنعت در استان هوبی می توانید از سرگیری تولید قبل از پایان ماه کل صنعت خودرو و تولید در سه ماهه اول هنوز هم سقوط 15 درصد گفت: تجزیه و تحلیل.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) به تازگی اعلام کرد شیوع جهانی بهداشت عمومی اورژانس. هند شده است لغو پروازها به مقصد چین و تخلیه بیش از 600 نفر از مردم ساکن در ووهان مرکز ویروس. دولت به حالت تعلیق e-تسهیلات ویزا برای دارندگان گذرنامه همراه با ارائه برنامه های کاربردی آنلاین به صورت فیزیکی ویزا. همچنین e-ویزا در حال حاضر صادر شده برای اتباع چینی معتبر خواهد بود برای هم بودن.

با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت و درمان در سراسر 2,815 مردم در 29 متحده و اتحادیه مناطق عمدتا در کرالا در حال حاضر جامعه تحت نظارت با سه موارد مثبت در کرالا همه داشتن یک سفر سابقه به ووهان, چین. هند وزارت بهداشت و رفاه خانواده است خواسته متحده به هشدار به هر صورت ممکن از این بیماری در حالی که اصرار آنها برای بررسی آمادگی خود را شناسایی شکاف ها و تقویت هسته ظرفیت مورد نیاز برای آماده سازی برای شناسایی و پاسخ به امکان شیوع بیماری.

هند در مجموع تجارت با چین در ایستاده بود لاشی $4.8 میلیارد دلار در 2002-03 است که پس از گسترش بیش از 18 بار به لمس $87 میلیارد دلار در 2018-19.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma