دهلی نو: چین و آمریکا درگیر شدند در یک کلامی تف دوباره بیش از شیوع کروناویروس با واشنگتن تماس برای بررسی جدول زمانی از این بیماری همه گیر به عنوان آن پدید آمده در حالی که پکن کوبیدن ما برای “قربانی” چین است.

اتهامات و ضد اتهامات آمد به عنوان تعدادی از Covid-19 عفونت بودند ومیگوید سمت 300,000 علامت در سراسر جهان تقریبا با 12,000 مرگ و میر در حداقل 160 کشور جهان است. وقوع اولین گزارش از چین هوبئی استان در ماه دسامبر موجب شده است تا کشورها برای بستن مرزهای خود را به منظور آهسته حرکت از عفونت ها و کسب و کار را رها کرکره به عنوان دولت خواست مردم خود را به عمل اجتماعی فاصله و انطباق به کار از خانه. شاخص های جهانی سهام را هم پاشیده پس از سازمان بهداشت جهانی در اوایل این ماه اعلام کرد Covid-19 شیوع یک بیماری همه گیر و سرمایه گذاران ریختن دارایی های ریسک نگران, اقتصادی, عواقب این بیماری است.

“چین تحت درمان #COVID19 به عنوان بسیار بیماری زا ویروس با توجه به قانون در پیشگیری و درمان بیماری های عفونی. به عنوان اظهار داشت که در چین شناسایی پاتوژن در یک زمان کوتاه ضبط & توالی ژنتیکی مشترک با جهان که کمک به دیگران با اپیدمی پاسخ” Hua Chunying سخنگوی وزارت خارجه چین گفت در توییتر در روز شنبه.

“در Jan 25 جمهور تهمت توییتی به قدردانی و تشکر از چین تلاش & شفافیت. همان روز ما StateDept شروع به برداشت کنسولگری خود را در ووهان. در Feb 2 ممنوعیت سفر اعمال شد به چین است. آنچه را که شما انجام می شود پس پس ؟ قربانی چین کمک نمی کند,” هوآ گفت: در پست دوم.

“در Mar. 13 سه چینی پیشرو کارشناسان برگزار شد یک کنفرانس ویدئویی با بیش از 300 ما دانشمندان & متخصصان برای به اشتراک گذاشتن تجربه در #COVID19. دانش آنها مشترک کمک خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی در ایالات متحده است. ویروس است که دشمن واقعی! همکاری تنها راه درست برای پیروزی در نبرد” هوآ گفت: در یک سوم پست.

چینی, انفجار, به نظر می رسد باعث ارسال توسط وزارت امور خارجه آمریکا سخنگوی مورگان Ortagus که در یک پست توییتر در اواخر جمعه گفت: “توسط Jan. 3 مقامات چینی در حال حاضر دستور #COVID19 نمونه ویروس نابود سکوت ووهان پزشکان و سانسور نگرانی عمومی آنلاین. @SpokespersonCHN مناسب است: این است که یک جدول زمانی جهان کاملا باید مورد مداقه قرار دادن.”

این ارز می آید در این زمینه از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف سارس-CoV2 ویروس است که باعث Covid-19 به عنوان “چینی ویروس” چیزی پکن به شدت مخالف است و به اوایل این هفته.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo بیش از حد این گزارش با اشاره به سارس-CoV2 به عنوان “ووهان ویروس” با وجود هشدارهای که از جمله برچسب زدن می تواند تلقی انگ زدن.

هفته گذشته چین ناودان ادواردو Bolsanaro پسر رئیس جمهور برزیل Jair Bolsanaro برای سرزنش آن برای Covid-19 شیوع.

“این چین تقصیر” Bolsonaro این گزارش گفت: در یک پست توییتر به عنوان او را بازتوییت کرد یک پیام است که گفت: “مقصر جهانی coronavirus همه گیر است نام و نام خانوادگی: حزب کمونیست چین.”

در پاسخ سفارت چین گزارش برچسب ادواردو Bolsanaro نظرات به عنوان “بسیار غیر مسئولانه است.”

“متاسفانه شما کسی که فاقد هر دو بین المللی بینایی و حس مشترک دانستن نه چین و نه جهان,” سفارت چین گفت: در توییتر پست با توجه به گزارش های خبری.

“ما به شما توصیه می شود در چنین عجله به ما’ سخنگوی در برزیل – شما سقوط تخت در چهره خود” آن است که گفت: به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر