دهلی نو: اتحادیه کارگری وزارت روز شنبه گفت که در آن نوشته شده است را به همه دولت های ایالتی را به مطمئن شوید که کارگران در دولت و بخش خصوصی صورت نمی سختی در زمان coronavirus و شغل و حقوق و دستمزد به خوبی محافظت می شود.

تشریح حال شیوع کروناویروس به عنوان یک “وضعیت فاجعه بار” کار وزیر Heeralal Samariya نوشت: به همه رئیس وزرای امور متحده و اتحادیه سرزمین درخواست آنها را به کار جمعی در حفاظت از منافع طبقه کارگر است.

“در پس زمینه مانند یک چالش کشیدن وضعیت تمام کارفرمایان دولتی و شرکت های خصوصی ممکن است توصیه به گسترش همکاری های خود را با فسخ کارکنان خود را, به خصوص گاه به گاه و یا قراردادی کارگران از کار و یا کاهش دستمزد خود را. اگر هر کارگر طول می کشد ترک او باید تلقی وظیفه بدون هیچ گونه مهم کسر دستمزد برای این دوره است.

“اگر محل استخدام شده غیر عملیاتی با توجه به Covid – 19 کارکنان از جمله واحد تلقی خواهد شد در وظیفه” کار کار در نامه ای به رئیس دبیران در یک نامه یک کپی از آن بررسی شده است با نعناع.

اتحادیه نیروی کار, منشی, نامه متحده به شرح زیر است مشابه نامه ای کتبی به اتحادیه وزارت صنایع سنگین درخواست خود را به اطمینان حاصل شود که کارکنان در دولت مرکزی کنترل شرکت نمی صورت دستمزد قطع و یا فسخ است.

“ختم کارکنان از کار و یا کاهش حقوق و دستمزد در این سناریو بیشتر به تعمیق بحران و نه تنها به تضعیف وضعیت مالی کارکنان بلکه مانع روحیه خود را برای مبارزه با این بیماری همه گیر. در این دیدگاه از این از شما خواسته میشود به موضوع مشاوره های لازم به کارفرمایان/صاحبان تمام موسسات” Samariya نوشت.

حداقل دو ایالت دهلی و ماهاراشترا در حال حاضر به دادگاه تجدید نظر به کارفرمایان برای حفاظت از حقوق و دستمزد و شغل در زمان بحران است. اتحادیه های کارگری شده اند خواستار دولت تضمین که کارفرمایان نباید اخراج کارگران در وضعیت فعلی و یا کاهش دستمزد.

وزارت مالیه نیز کارگردانی مرکزی ادارات دولتی و مرتبط با بدن است که دستمزد تمام قراردادی های گاه به گاه و برون سپاری کارکنان نیاز به پرداخت می شود به طور معمول به منظور “جلوگیری از مشکلات تحت غالب اضافی-شرایط عادی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de