Coronavirus سایه در پروژه های انرژی خورشیدی

دهلی نو: قدرت توسعه دهندگان پروژه در هند منابع ماژول های خورشیدی از چین و برنامه ریزی برای اعلام فورس ماژور در جلسه پروژه اتمام مهلت به دلیل اختلال در عرضه ناشی از شیوع کروناویروس متعدد مردم آگاه از توسعه گفت.

فروشندگان چینی هشدار داده اند هند توسعه دهندگان در مورد تاخیر در تولید و کنترل کیفیت و حمل و نقل از اجزای با توجه به شیوع مردم گفت. ماژول حساب برای نزدیک به 60 درصد از انرژی خورشیدی پروژه کل هزینه. استناد به نیروی majeure بند را قادر می سازد یک توسعه دهنده به استناد اختلال از یک رویداد پیش بینی نشده در این مورد این بیماری همه گیر آنفلوآنزا—برای توجیه تاخیر.

“این یک نیروی majeure رویداد فراتر از کنترل و در همه انصاف امداد باید توسعه یافته به توسعه دهندگان گفت:” سانجی Aggarwal مدیر عامل Fortum هند Pvt. Ltd. “آنها در حال حاضر وضعیتی وخیم تحت فشار با توجه به نظارتی برآمدگی وظیفه حفاظت GST مسائل و در بالا به این موضوع به طور بالقوه می تواند نی که پشت شتر را شکست اگر بانک خود را تضمین کنید encashed با توجه به تاخیر در برنامه.”

Fortum هند است که ساختمان چند بزرگ و پروژه های انرژی پاک در کشور متعلق به Fortum OYJ فنلاندی تحت کنترل دولت شرکت که یکی از بزرگترین هسته ای و برق آبی ژنراتور در اروپا و روسیه است.

شرکت های چینی تسلط بر هند خورشیدی اجزای بازار عرضه حدود 80 درصد از سلول های خورشیدی و ماژول های مورد استفاده در اینجا با توجه به قیمت رقابتی. قدرت خرید موافقت نامه های امضا شده توسط توسعه دهندگان مشخص کردن دقیق راه اندازی مهلت و یک شکست به دیدار آنها می تواند منجر به جریمه و encashment بانک خود را تضمین می کند. ویروس ترساندن و پیشنهاد گمرکی در ماژول خورشیدی واردات را تهدید به افزایش هزینه ها برای توسعه دهندگان و برنامه به طور بالقوه تاثیر هند خورشیدی مسیر.

“وجود دارد مشاوره های مسافرتی صادر عرضه زنجیره ای بودن مختل شده گواهینامه میدوی که ممکن است با تاخیر و بسیاری از جمله در ارتباط تنگاتنگ با مسائل” سانجی Aggarwal گفت. “وضعیت مایع باقی می ماند و هیچ کس به دید عادی و بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول’. در حالی که یکی می تواند بحث در این سطح تاثیر و چه مدت طول می خواهد این واقعیت است که کروناویروس یک واقعیت است و از آن تاثیر برنامه.”

چینی ماژول خورشیدی تولید کنندگان عرضه به هند شامل Trina خورشیدی با مسئولیت محدود Jinko خورشیدی Co. Ltd, JA Solar منابع ET خورشیدی Chint خورشیدی Co. با مسئولیت محدود و GCL-پلی انرژی Holdings Ltd. چین و خفقان را در سفر به مهار شیوع بیماری های هندی, برق خورشیدی, توسعه دهندگان در مورد تحویل به موقع قطعات به کمیسیون خورشیدی خود را پارک ها و پشت بام پروژه ها.

“به چین تمدید سالانه خود را در تعطیلات پانل های خورشیدی و اینورتر ساخت و despatches تاثیر خواهد گذاشت در هند, پروژه,” گفت: Sunil Jain مدیر اجرایی قهرمان آینده انرژی Pvt. Ltd. “بنابراین کل زنجیره ارزش می شود نهفته است. من فکر می کنم دولت باید این را در نظر بگیرید به عنوان یک نیروی majeure شرایط و لازم فرمت. در بالای این توسعه دهندگان را مجبور به دست و پنجه نرم کردن با عوارض گمرکی تاثیر اعلام کرد در بودجه است.”

“ما گفته شده توسط فروشندگان ما در چین که با توجه به coronavirus وضعیت وجود دارد غیر منتظره تاخیر در تولید و کنترل کیفیت و تدارکات” گفت: Sanjeev Aggarwal, بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی از Amplus راه حل های انرژی. مالزی دولتی نفت و گاز شرکت Petroliam Nasional Bhd یا پتروناس صاحب Amplus یکی از هند بزرگترین پشت بام خورشیدی تولید قدرت.

آخرین تحولات در زمانی که هند خورشیدی به فضا در تلاش است با توجه به نصب پرداخت به ژنراتور و بانک ها با احتیاط از اعطای وام به انرژی های تجدید پذیر و توسعه دهندگان. نیز وجود دارد یک واکنش از سرمایه گذاران جهانی بیش از آندرا پرادش تصمیم دولت به relook در انرژی های تجدید پذیر قراردادها و بودجه اتحادیه تصویب یک فعال کردن مکانیزم برای افزایش تعرفه بر واردات انرژی سبز تجهیزات مانند سلول های خورشیدی و ماژول ها.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر