Coronavirus موارد سنبله به 29 طرح مهار جریان

دهلی نو:
تعداد Covid-19 نفر در هند به ضرب گلوله به 29 بعد از یک کلاچ از گردشگران در جیپور آزمایش مثبت در حالی که مقامات بهداشتی در شنبه گزارش رو به رشد دنباله پس از تماس-ردیابی دو قبلا شناسایی بیماران است.

تعداد موارد تایید شده رسید پس از آنکه دولت اعلام کرد که یک فرد در Gurugram دارای آزمایش مثبت برای ویروس. این مجموع شامل سه نفر از کرالا که تست مثبت ماه گذشته اما بهبودی کامل ساخته شده.

آزمایشات بر روی یک گروه از 21 گردشگران در جیپور انداخت تا نتایج مثبت برای 14 ایتالیایی و هندی. دو نفر از این گروه در حال حاضر آزمایش مثبت در دهلی نو.

شش نفر تست مثبت در آگرا پس از آنها بازدید بستگان مرد قبلا شناخته شده به عنوان یک 45 ساله از دهلی نو که شد آلوده پس از بازدید از ایتالیا.

یکی دیگر از هند تا به حال آزمایش مثبت در Telangana در روز سه شنبه. مقامات در حال تلاش برای ردیابی تمام کسانی که در تماس با 25 سال سن بیمار که از دبی به بنگلور قبل از ابتلا به یک اتوبوس به زادگاه خود حیدرآباد

Four-step strategy
چهار مرحله استراتژی

تنها یک روز پیش تعداد کل موارد بود در شش.

وحشت گریبانگیر national capital region (NCR) پس از 45 سال روز سه شنبه پیدا شد به آلوده شده توسط ویروس, مجبور, مدرسه, که در آن کودک خود را در حال مطالعه است اعلام موقت خاموش کردن.

مدیر مدرسه گفت: این مدرسه از دریافت تایید از افسر ارشد پزشکی و منطقه بازپرس Gautam Buddh نگر که “همه فرزندان و اعضای خانواده” بیمار باید آزمایش منفی است. “آنها همه در زیر صفحه اصلی قرنطینه برای بعد از 14 روز” اصل اضافه شده است.

این دو مدرسه در مجاورت هم بسته و امتحانات به تعویق افتاد.

وزیر بهداشت Harsh Vardhan یک گروه برگزار می شود وزیران در جلسه روز چهارشنبه و همچنین ملاقات مقامات دهلی دولت و نمایندگان ارشد دولت بیمارستان در دهلی و دولت وزیر بهداشت Satyendra Jain.

Harsh Vardhan توصیه متحده به شناسایی و جداسازی امکانات به جای تایید و یا موارد مشکوک در هر منطقه و همچنین الزامات لجستیکی در حالی که همچنین افزایش آگاهی جامعه. “نیاز به این ساعت است که برای قرار دادن یک رویکرد استراتژیک مانند خوشه مهار استراتژی ساخت منطقه جمع بیشتر پاسخگو تماس, ردیابی و تقویت دولت و منطقه تیم نظارت برای جلوگیری از گسترده جامعه انتقال و همچنین شکستن زنجیره انتقال اگر یافت” گفت: Harsh Vardhan.

او گفت: همه مسافران پس از رسیدن به این کشور را مجبور به رفتن را از طریق غربالگری پزشکی از هم اکنون در.

حداقل 78 کشور متاثر شده اند Covid-19. دولت به مردم هشدار داد برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین, ایران, کره جنوبی, ایتالیا, ژاپن و دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار.

Harsh Vardhan گفت: دولت ممکن است سعی کنید به تخلیه سرخپوستان رشته در ایران پایتخت تهران که در آن 2,336 مردم آلوده شده اند و 77 نفر از این بیماری است. وجود دارد حداقل 300 سرخپوستان در پایتخت ایران بیشتر دانش آموزان و زائران. “دولت ایران هنوز اجازه داده می شود برای آن است. حدود 1,200 سرخپوستان بیشتر دانش آموزان و زائران در ایران هستند. اگر دولت ایران آشنایی حمایت از یک مرکز آزمایش می تواند راه اندازی نیز وجود دارد,” او گفت:.

“ما نیز از ارسال و دانشمندان ما از موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) در پونا و سه از شورای تحقیقات پزشکی هند به ایران برای بررسی امکان راه اندازی یک آزمایشگاه وجود دارد برای انجام coronavirus آزمون,” او اضافه شده است.

اتحادیه اطلاعات و رادیو و تلویزیون وزیر Prakash Javadekar خبرنگاران پس از جلسه هیئت دولت که بیش از 600000 نفر شده اند نمایش برای Covid-19 در 21 فرودگاه. دولت فعالانه درگیر در برخورد با شیوع, با نخست وزیر نارندرا نظارت بر وضعیت روزانه, او گفت:.

“در حالی که تنها ویروس شناسی موسسه مستقر در پونا بود مناسب برای انجام آزمون برای coronavirus دولت در حال حاضر راه اندازی 15 بیشتر labs و در روند احداث 19 اضافی مراکز” Javadekar گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>