Coronavirus موارد در سی مریلند و ویرجینیا دو به 20 ، 000 در یک هفته

تعداد coronavirus موارد در واشنگتن, D. C, مریلند و ویرجینیا را دو برابر کرده و به 20 ، 000 موارد در یک هفته, با توجه به اطلاعات گزارش شده توسط خود را سلامت بخش پنج شنبه شب.

مرگ و میر در ایالات متحده و واشنگتن رسیده 750 و ادامه داد: برای افزایش هر روز.

و بحران است و همچنین ضربه زدن به اقتصاد محلی است.

تبلیغات

اضافی 177,450 مردم زمینه برای مزایای بیکاری در سه حوزه های قضایی در هفته گذشته فشار کل تعداد مدعیان بیکاری به بیش از 390,000 مردم در این چهار هفته پس از اجتماعی فاصله اقدامات تعطیل اکثر کسب و کار با توجه به واشنگتن پست.

یک هفته سنبله می آید به عنوان فرمانداران سراسر کشور تحت فشار برای بازگشایی اقتصاد خود را.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) که صندلی های ملی فرمانداران انجمن گفت: دوشنبه این هفته “خواهد بود بدترین زمان ممکن” به آسانسور coronavirus محدودیت.

“در اینجا در واشنگتن-بالتیمور راهرو ما هنوز هم می زنیم تا که منحنی … این واقعا بدترین زمان ممکن برای قرار دادن ما مردم وجود دارد و آنها را به مخاطره می اندازد,” هوگان گفت: “امروز” نشان می دهد.

ده ها تن در اعتراض ریچموند در پنجشنبه فشار ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) به عموم انتشار برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد است. صندلی ویرجینیا حزب جمهوریخواه حمله نرتهم تصمیم به گسترش کسب و کار بسته تا 8 مارس در پنجشنبه انتشار اخبار کارگردانی او را به “[b]egin روند بازگشایی ویرجینیا در حال حاضر.”

هر چند واشنگتن شهردار موریل Bowser خود را دریافت نکرده اند همان فشار او را گرفته محتاط تر رویکرد به بازگشایی. شهر خود را نیز برنده کمتر فدرال کمک از ویرجینیا و مریلند از اخیر coronavirus امداد بسته است.

Bowser خود در این هفته گفت: او انتظار دارد که راس در موارد آمده در برخی از نقطه در ماه مه پس از اصل طرح آن را در ماه ژوئن. این شهر در خانه بماند سفارش در محل تا زمانی که ممکن است 15.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>