Coronavirus موارد عبور از 2 میلیون نفر در سطح جهان دو برابر شده فقط در 12 روز

نمایی افزایش در تعداد موارد جديد عفونت کرونا ويروسی به نظر می رسید ادامه با تعداد کل موارد عبور از 2 میلیون در روز چهارشنبه داده ها از جان هاپکینز زنده ردیاب نشان داد.

در سطح جهان تعداد covid-19 موارد دو برابر شده فقط در 12 روز نشان می دهد که این بیماری همچنان به گسترش با وجود دقیق مستند اقدامات در سطح جهان است. در مقابل آن گرفته شده بود بیش از چهار ماه به این بیماری آلوده از 1 میلیون نفر در اوایل این ماه.

پس از شیوع بیماری در آغاز دسامبر در ووهان چین کشنده تنفسی بیماری همه گیر را کشته است 128,886 مردم جهان حتی به عنوان 501, 758 نفر از بهبود آن است.

میزان مرگ و میر از 6.4 درصد است و نیز از آنچه در آن بود در 12 مارس زمانی که سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده بود covid-19 یک بیماری همه گیر.

حتی قبل از مرگ و مير دو برابر این بیماری در حال حاضر در نظر گرفته کشنده تر از اسپانیایی پاندمی آنفلوانزا از سال 1918 و بیشتر عفونی از اپیدمی ابولا در بخش هایی از آفریقا است.

در حالی که این بیماری در چین نشات گرفته و این بار از این بیماری تا حد زیادی موجود در سرزمین اصلی برای اولین بار دو ماه کانون بیماری معطوف به اروپا در ماه مارس و در حال حاضر ما دارای بیشترین تعداد موارد است.

ما در حال حاضر تایید کرده است بیش از 600 ، 000 موارد با آن مرکز مالی نیویورک به تنهایی حسابداری برای یک سوم از آن را. نیویورک نیز حساب برای تقریبا یک سوم از 26,069 مرگ و میر در کشور است.

در هند سه بيمار گزارش شده در اواخر ماه ژانویه در کرالا و پس از آن وجود دارد و هیچ مورد جدید برای حدود یک ماه است. این موارد جدید آغاز شده در این کشور از ماه مارس به بعد و به عنوان چهارشنبه پایان وجود دارد 12,287 موارد که 409 مرده بود و 1,443 بازیافت.

ماهاراشترا دارای بالاترین مورد بار در هند با این کشور را مرکز مالی بمبئی بزرگترین کانون در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>