آسام وزیر Himanta Biswa سرما امروز گفت که 4 ساله کودک بود که مظنون به رمان coronavirus و تست شده در جرحت کالج پزشکی و پزشکی منطقه ای مرکز تحقیقات دیبروگره در شنبه یافت شده است منفی است. او همچنین افزود که پس از نتایج آزمایش وجود ندارد COVID-19 مورد مثبت در آسام تا کنون.

پیش از این وزارت امور خارجه در گزارش خود اولین مورد از رمان coronavirus با اولیه آزمون از چهار و نیم ساله-دختر در جرحت منطقه با سفر تاریخچه خارج از کشور و تبدیل شدن به آلوده به ویروس به گفته معاون کمیسر Roshni Aparanji Korati.

“ما ارسال نمونه به ICMR-RMRC آزمایشگاه در Lahowal در دیبروگره منطقه برای بررسی مجدد. در نتیجه انتظار می رود که فردا بعد از ظهر,” او گفت: PTI.

معاون کمیسر آگاه بود که دختر خانواده را مورد ستایش قرار داد از Pulibor منطقه در منطقه است و آنها به تازگی از سفر بیهار در یک قطار به ماریانی در جرحت.

“دختر خواهر و مادر او آمد به جرحت در 19 مارس ، کارگران بهداشت در بازدید از خانواده در 20 مارس آورده و آنها را به JMCH به عنوان دختر به نمایش گذاشته علائم. یک نمونه گرفته شده بود برای تست و امروز عصر, نتیجه, آمد,” او گفت:.

در حال حاضر گزارش نشان می دهد که بیمار آزمایش شده منفی است.

در ضمن Covid-19 نفر در هند افزایش یافت به 315 روز شنبه پس از بیش از 60 تازه موارد گزارش شده در نقاط مختلف کشور اتحادیه وزارت بهداشت گفت.

“تعداد موارد تایید شده تا کنون در کشور به عنوان روز 21 مارس از جمله اتباع خارجی است که 315,” وزارت بهداشت گفت: از اواخر روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de