کروناویروس یک بار در یک قرن’ پاتوژن می گوید: بیل گیتس

نیکوکار بیل گیتس روز جمعه خواست کشورهای ثروتمند برای کمک به پایین و کشورهای با درآمد متوسط خود را تقویت سیستم های بهداشتی به امید کاهش گسترش coronavirus که گیتس گفت که آغاز شده است به مانند یک رفتار “یک بار-در-یک-قرن” پاتوژن.

“با کمک به کشورها در آفریقا و آسیای جنوبی آماده” در حال حاضر ما می تواند صرفه جویی در زندگی و همچنین کاهش جهانی گردش این ویروس” گیتس رئیس و مدیر اجرایی شرکت مایکروسافت نوشت: در یک تحریریه در مجله پزشکی نیوانگلند.

رمان coronavirus که اولین ظهور در چین است و در حال حاضر به 46 کشور جهان است که بسیار سخت تر برای جلوگیری از ویروس های مشابه که ناشی از سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) یا سندرم حاد تنفسی (سارس) دروازه نوشت. بنیاد بیل و ملیندا گیتس در حال حاضر متعهد 100 میلیون دلار برای مبارزه با شیوع.

گیتس’ درخواست تکرار شد در روز جمعه توسط سازمان بهداشت جهانی گفت که خطر بسیار بالا بود که این ویروس را گسترش و تاثیر جهانی داشته باشد.

که التماس دولت برای نوسان به عمل شامل virus قبل از آن گسترده می شود. چنین اقداماتی می تواند به سرعت ویروس به سازمان ملل زمان بیشتری برای آماده سازی, مقامات گفت.

“سیستم های بهداشتی در سراسر جهان در حال آماده نیست و فقط” دکتر مایک رایان سر این که شرایط اضطراری برنامه گفت: “ما جلسه.

گیتس گفت: جهان نیاز به سرمایه گذاری در بیماری های نظارت و تکنولوژی بهتر برای سرعت بخشیدن به توسعه امن و موثر واکسن و مواد مخدر.

علاوه بر راه حل های فنی گیتس به نام برای بهتر شدن تلاش های دیپلماتیک برای رانندگی بین المللی همکاری و اشتراک گذاری داده ها و افزایش هزینه های دولت در مقابله با مواد مخدر و واکسن که به شرکت های خصوصی مشوق ها را به مانند تلاش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>