تامیل نادو در روز سه شنبه گزارش داد 57 مورد جدید از رمان Coronavirus روز سه شنبه با 50 نفر از آنها سفر به Tablighi Jamaat را جمع آوری در دهلی نو در 13-15 مارس, دولت, وزیر بهداشت C. Vijayabaskar توییتی. با موارد جدید تعداد کل covid-19 بيمار در دولت افزایش یافت و به 124 از 74 روز پیش.

از 50 بيمار, 23 از تیرونلولی, 18 از نمککل و بقیه از چنای و Kanyakumari Vijayabaskar توییتی.

“تماس با ردیابی دهلی مسافران در حال انجام است. به اشتراک گذاری اطلاعات در این فردا” Vijayabaskar توییتی.

پیش از آن در روز تامیل نادو وزیر بهداشت Beela راجش گفته بود که 1,130 مردم در حال بازگشت از دهلی نو به تامیل نادو و دولت تا به حال شناسایی شده 515 آنها.

مذهبی جمع Tablighi Jamaat یک گروه اسلامی مبلغان انجیلی در دهلی نو Nizamuddin منطقه نگرانی از اپیدمی گسترش در سراسر کشور از آسام به, Tamil Nadu.

مجموعههای مذهبی رخ داده بود حدود یک هفته قبل از این دولت اعلام کرد که یک مستند در سراسر کشور اما چند روز پس از دولت دهلی نو صادر کرده است مشورتی درخواست گروه های مذهبی برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ.

بیش از 2400 نفر حضور داشتند Tablighi Jamaat را جمع آوری و در جهانی آن ستاد مرکز Nizamuddin از 13-15 مارس. در حالی که برخی از چپ بسیاری از آنها هنوز به ترک محل که از 21 مارس با وزارت میخ تعداد در 1,716 مردم است.

زمانی که Janta منع رفت و آمد در 22 مارس و پس از آن مستند یک روز بعد از تحمیل شد حدود 1,200 چپ شد رشته. از این 24 در حال حاضر آزمایش مثبت در حالی که 303 گرفته و موارد مشکوک. بقیه منتقل شده اند به های مختلف مراکز قرنطینه در Narela, Bakkarwala و Sultanpuri در دهلی نو.

تا کنون هند به 1600 نفر از رمان عفونت کرونا ويروسی که 133 بهبود و 44 فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de