آشپزی نمایش میزبان Oggarane Dabbi Murali طول می کشد یک استراحت

پس از 1750 قسمت و 6750 دستور العمل برنامه تلویزیونی در رادیو تلویزیون کانادا میزبان از محبوب آشپزی نمایش Oggarane Dabbi, بنگلور, Rajanna Muralidhar است ، Oggarane Dabbi Murali او به عنوان محبوب شناخته شده و همچنین میزبانی این بازی محبوب نشان می دهد از روی رنگ, فوق العاده, فوق العاده Dampati.

“Zee کانادا منتشر شد مجموعه ای از پنج اشپزی Oggarane Dabbi شامل دستور العمل از خود نشان می دهد و می گوید:” Murali. “آن را فروخته است در هزاران نفر در طول مستند. جلد اول منتشر شد در سال 2015 و به عنوان در حال حاضر 3.5 لاخ نسخه فروش داشته است.”

متولد در بنگلور, Murali فارغ التحصیل از Seshadripuram شب کالج و یک دیپلم در آموزش صنعتی. “در سال 1992 من یک دوره بازیگری و جهت به غیر از گواهی در نقاشی و هنرهای دیگر. من تخصصی در mime و تشکیل یک گروه با دوستان از من مدرک دوره skits و بازی می کند.”

Murali همیشه تکیه به سمت حرفه ای در تلویزیون است. “در طول سال ها من در تماس با 40,000 اپراتورهای کابلی و سرپرستی یک شماره گیری یک آهنگ برنامه که در آن مردم می تواند برای درخواست یک آهنگ از هر South فیلم هندی و ما آن بازی را برای آنها. این آغاز سفر من در تلویزیون است. من با Udaya تلویزیون هنگامی که آن را در سال 1994 آغاز شده و نقل مکان کرد به ستاره های تلویزیون در سال 1995.” Murali می گوید که او در تمام جنبه های کانال از تولید و توزیع به تولید محتوا برای بیش از یک دهه.

Cookery show host Oggarane Dabbi Murali takes a breather

از سال 2003 زمانی که او شروع به ظاهر شدن در بازی را نشان می دهد در Zee کانادا, او یک چهره آشنا. آنچه که او را یک ستاره شد میزبانی Oggarane Dabbi از سال 2012. “محض سادگی نشان می دهد در آورده آشپز از تمام جنبه های زندگی. این دستور العمل و ارائه شد آسان به دنبال و کمک به موفقیت این نمایش و کتاب دستور غذا.”

در تعطیلات آخر هفته, Murali نظامی, هتل, بخش ویژه کارشناسان نظامی از هتل ها در سراسر کشور دستور العمل های به اشتراک گذاشته شده. وجود بخش با تاکید بر اهمیت مواد غذایی خاص توسط آیورودا کارشناسان.

“ما به ارمغان آورد در آشپز از هتل های پنج ستاره برای برخی از بخش ها. تمام قسمت های موجود در YouTube. ما نشان می دهد به طوری رسمی که وجود دارد که من می خواهم طعم, ظروف و سر آشپز گفت: نمک باعث می شود حضور خود را احساس به جای swaada (طعم).”

نه فقط دستور از هندوستان, Murali می گوید مردم از سنگاپور و لندن و مالزی و عربستان سعودی و نیویورک بخشی از Oggarane Dabbiرا فراموش حضور مهمان توسط بازیگران از کانادا سینما.

سوپر Dampati متوقف شد به دلیل مستند. من فرض آن را دوباره شروع می شود. در مورد اشپزی نشان می دهد من نمی دانم آنچه که پخت و پز در حال حاضر.” که آیا او در خانه پخت و پز در طول مستند, Murali می گوید: “نه به عنوان همسر من خوشحالم که در آشپزخانه در حال حاضر. پس از همه, من گم شده بود برای 80 روز زمانی که من در بخشی از فصل 6 از Big Boss که Sudeep شد میزبانی نشان می دهد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>