این ماهاراشترا دولت دستور shutdown در بمبئی و شهرهای دیگر به عنوان تعدادی از Covid-19 عفونت در ادامه به شدت افزایش می یابد در دولت است. “ما تصمیم به تعطیل کردن همه خدمات غیر ضروری در بمبئی منطقه شهری و همچنین پونا پیمپری-چینچواد و ناگپور تا پایان این ماه…مواد غذایی, شیر, مغازه ها و بانک ها خواهد شد عملکرد” گفت: وزیر Uddhav Thackeray.

در دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal گفت: “ما تا به حال آن موجود است. شده است وجود دارد هیچ جامعه گسترش, اما ما نیاز به آن را نگه دارید می خواهم که. ما نیاز به احتیاط لازم.”

ماهاراشترا بدترین تحت تاثیر دولت ثبت شده است بیشترین تعداد موارد تایید شده. خاموش شدن را از نیمه شب روز جمعه تا 31 مارس. اعلام کرد: سه نفر تست مثبت برای Covid-19 گرفتن دولت در مجموع به 52.

در تصویری آدرس Thackeray از مردم خواست تا در خانه بماند و به دادگاه تجدید نظر برای آرام است. او همچنین اطمینان مردم که شیو سنا به رهبری دولت ائتلافی تا به حال تمام منابع لازم برای مبارزه با ویروس.

خدمات ضروری از جمله آب آشامیدنی فاضلاب, خدمات, بانک, تلفن, اینترنت, خدمات مواد غذایی و سبزیجات و مواد غذایی, بیمارستان ها, مراکز درمانی, پزشکی, فروشگاه برق, نفت, نفت و انرژی, رسانه های پورت و آن را به خدمات خود ادامه خواهد داد به کار گیرند. “ما هیچ سلاح برای مبارزه با این چیز (ویروس) به جز اجتماعی فاصله و از این رو ما تصمیم گرفته اند به این مرحله” Thackeray گفت. “بعد از 15 روز در حال رفتن به بسیار مهم برای ما است.”

ادارات دولتی عمل خواهد شد در 25% حضور و غیاب در برابر 50 درصد اعلام کرد پیش از آن.

Thackeray نیز خواست شرکت نه به قطع حقوق کارمندان در طول خاموش کردن. “قطار و اتوبوس را ادامه خواهد داد به کار بستن آنها پایین خواهد بود که آخرین گزینه است.”

دولت است که طراحی یک برنامه مالی در حساب ضرر و زیان به احتمال زیاد به رنج می برد توسط دولت است.

تا پنج شنبه شب, 49 موارد مثبت Covid-19 شده بود شناسایی شده در کشور از جمله 64-سال فرد که در بمبئی در اوایل این هفته. در روز پنج شنبه dabbawalasبمبئی معروف خدمات تحویل مواد غذایی به حالت تعلیق عملیات تا 31 مارس. به طور معمول dabbawalas تحویل حدود 200000 تیفین جعبه در هر روز است.

در دهلی نو Kejriwal اعلام کرد یک سری از اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات فوری از جمله بسته شدن مراکز خرید و مجتمع های محرومیت ضروری خدمات مانند داروسازی و مواد غذایی. ناهار خوردن در رستوران ها بسته خواهد شد تا 31 مارس و مونتاژ بیش از 20 نفر نمی شود مجاز است. مدارس و ورزشگاه و سینما نیز بسته است.

تعداد Covid-19 موارد در دهلی نو رسیده 17 با تشخیص از پنج مورد جدید. در سراسر کشور 241 آزمایش مثبت با 52 مورد جدید.

روز جمعه Kejriwal برگزار شد جلسه با روسای ادارات و دبیران و اعلام کرد که همه غیر ضروری فعالیت های خرید و فروش را نیز متوقف شود تا 31 مارس. او گفت: گام های گرفته شده با توجه به افزایش تعداد موارد است. “تنها ضروری عمومی خرید و فروش فعالیت خود ادامه خواهد داد. همه غیر ضروری کارکنان در حال هدایت به کار از خانه. همه دائم و قراردادی کارکنان پرداخت خواهد شد برای این دوره,” او گفت:.

در یک مربوط به توسعه کنفدراسیون همه هند معامله گران با حدود 70 میلیون موسسات کسب و کار به عنوان اعضای اعلام کرد بسته شدن مغازه ها و موسسات کسب و کار در دهلی نو به مدت سه روز آغاز روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im