دهلی نو:
آن زمان مداخله توسط مشاور امنیت ملی agnew شروع به هند یکی از بزرگترین تخلیه, تماس, ردیابی و قرنطینه رانندگی در جنوب دهلی Nizamuddin منطقه در شب 29 ماه مارس است.

حتی پس از این کشور قرار داده شد تحت سه هفته مستند در 24 مارس به عنوان بسیاری از 1700 شرکت کنندگان به مبارزه طلبیده اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات و ادامه داد: به ماندن قرار داده و در تبلیغ مرکز که در آن مبلغان ارائه درسهایی از قرآن به پتانسیل proselytizers.

این موضوع نگرانی از آنجا که این مرکز (مرکز) ستاد تبلیغ (توسعه) جنبش شناخته شده است به یک رسم برای خارجی ها. مردم با تاریخ اخیر از سفر خارجی تصور می شود در معرض خطر ابتلا به کروناویروس باعث شد پلیس به صدور چند اعلامیه برای تخلیه.

در حالی که منطقه را زیر بخشی بازپرس و پلیس با ارسال چندین درخواست به مرکز مقامات درخواست از آنها برای سازماندهی یک تخلیه پلیس گفت: آنها نمی دریافت هر گونه شکایت از مرکز با توجه به شرکت کنندگان بود که در ادامه به ماندن وجود دارد.

هنگامی که صفحه اصلی وزیر Amit Shah گفته شد وضعیت در 28 مارس ارشد دولت مرکزی رسمی گفت: “او پرسید: agnew برای رفتن به زمین و شروع روند تخلیه و قرنطینه و ایزوله کسانی که تا به حال علائم است.”

“در دخالت شب 28-29 اسفند Doval رفت و به Nizamuddin به صحبت می کنند به مقامات مرکز همراه با پلیس است. تدارکات بودند و سپس در محل قرار داده برای تخلیه و مهر و موم منطقه برای مهار,” رسمی اضافه شده است.

پرچم قرمز به حال رفته تا از ابتدای سال با عنوان بسیاری از 2,100 اتباع خارجی گزارش ورود خود را در مرکز آن قرار دارد در Nizamuddin را Banglewali مسجد.

“حدود 2,100 خارجی سفر کرده بود هند برای تبلیغ فعالیت های. در حالی که 824 از آنها به عنوان در 21 مارس بودند پراکنده در نقاط مختلف کشور 216 اقامت داشتند در مرکز. دیگران ممکن است این کشور را ترک کرده قبل از مستند” وزارت گفت که اداره مهاجرت در گذشته بود جزئیات ورود بین المللی (هر دو سرخپوستان و خارجی) در فرودگاه بین المللی را نگران متحده است.

به عنوان بسیاری از 3400 شرکت کنندگان تا به حال جمع در مرکز اما تا به حال شروع به پراکنده در سراسر متحده برای “تبلیغ فعالیت های که در حال هماهنگ منطقه ای هماهنگ در مناطق مختلف” با توجه به این وزارت خانه.

این به رغم این واقعیت است که حتی قبل از این مستند دهلی وزیر Arvind Kerjriwal در حال حاضر اعلام کرد ممنوعیت مذهبی و گردهمایی های اجتماعی در 16 مارس.

“در 21 مارس وجود دارد در مورد 1,746 دفاع کرد گرفته شد افراد ماندن در حضرت Nizamuddin مرکز. از این 216 خارجی بودند. علاوه بر این در مورد 824 خارجی بودند در ادامه تبلیغ فعالیت ها در نقاط مختلف کشور و تعداد زیادی از هندی جماعت تبلیغ کارگران نیز درگیر در نقاط مختلف کشور” وزارت گفت.

وزارت پرچم این موضوع را به همه دولت نیروهای پلیس و مدیران کل پلیس برای شناسایی 824 خارجی برای غربالگری پزشکی. کابینه وزیر راجیو Gauba روز چهارشنبه به دنبال برگزاری جلسه با دولت رئیس دبیران و مدیران کل پلیس.

“ایالات متحده بودند حساس در مورد بخش تماس با ردیابی Tablighi Jamaat شرکت کنندگان به عنوان این است در افزایش خطر ابتلا به مهار کردند. ایالات متحده خواسته بودند برای تکمیل فرایند در جای پای جنگ” این مرکز در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که “آن یافت شده است که خارجی ها که شرکت کرده بود در Tablighi Jamat نقض کرده ویزا شرایط است.”

متحده خواسته شده است به اقدام برای تخلف از وضعیت ویزا در برابر خارجی ها و سازمان از این رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net