یک کارگر ساختمانی در محل Allegiant ورزشگاه در لاس وگاس دارای آزمایش مثبت برای coronavirus ساخت و ساز سرمایه گذاری چهارشنبه اعلام کرد.

Allegiant ورزشگاه خواهد بود که خانه های جدید از این اظهارات پس از آنها به سمت چپ اوکلند پس از 2019 فصل NFL. مورتنسن/مک کارتی ورزشگاه ساخت و ساز سرمایه گذاری اعلام کرد که تشخیص نمی رود به تاخیر ورزشگاه از بودن در زمان تکمیل.

“هر CDC دستورالعمل و به عنوان یک نتیجه از اجرای اجتماعی فاصله پروتکل های کارگر بود و نه در تماس نزدیک با هر پروژه ای کارگر شده است و سایت از هفته گذشته” این گروه در بیانیه ای گفت. “فردی است که در حال حاضر خود جدا برای 14 روز خواهد شد و نه بازگشت به کار تا پاک به انجام این کار. مورتنسن/مک کارتی که قبلا اجرا دقیق تمیز کردن پروتکل در پروژه مطابق با دستورالعمل CDC. مطابق با این پروتکل منطقه ای که در آن کارگر اختصاص داده شده بود و اطراف مجاورت شد بلافاصله تعطیل و مقادیر. کار همچنان ادامه دارد در مناطق دیگر از این پروژه که بی پیرایه باقی می ماند.”

حتی اگر نوادا دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار برای نزدیک به سرعت گسترش coronavirus ساخت Allegiant ورزشگاه اتحاد دریافت معافیت.

بیشتر CORONAVIRUS پوشش:

ثبت نام برای ‘روزانه’ خبرنامه برای آخرین coronavirus اینجا.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de