ساخت و ساز دیجیتال رفتن

Construction بودن حداقل digitalised صنعت در انتظار القایی از آخرین فن آوری های مانند اینترنت اشیاء (IoT), ساختمان, اطلاعات مدل سازی (BIM) و هوش مصنوعی (AI). هر چند از آن است که دو دهه پس از جریان انقلاب صنعتی وارد فاز چهارم آن تنها 10 درصد از کاربران اینترنت در هند می گویند آنها می دانند که IoT. ترس است که هوش مصنوعی را جایگزین انسان است نابجا و فقط به عنوان رایانه را از بین نمی برد مشاغل.

این و چند تن دیگر روند تشکیل برجسته از همایش ملی “تحولات اخیر در طراحی و ساخت فن آوری های’ (REDECON) o سازماندهی شده توسط انجمن مشاوره و مهندسین عمران (ACCESS). ‘شهری چالش ها و مهندسی عمران فرصت های’ موضوع سمینار.

A machine to cut rods

یک دستگاه برش میله

سخنرانان تأکید کرد که تکنولوژی نباید حق تنها صد-و – عجیب و غریب شهرهای هوشمند ساخته شده در هند اما باید در پیدا کردن القایی در یک طیف گسترده ای از زیرساخت های شهری و ساختمان ها. Chandramouli S. V., استاد, PES دانشگاه گفت: نوسان از IoT در حال گسترش است و به احتمال زیاد برای اتصال به عنوان بسیاری از 37 میلیارد اشیاء جدید. این IoT حل خواهد شد طیف وسیعی از ضایعات و مدیریت هوشمند جاده ها به پارکینگ هوشمند, کاهش, ترافیک, تشخیص, آتش سوزی جنگل, ردیابی از حیات وحش انرژی و آب در ساختمان با استفاده از بررسی کیفیت آب و تابش و سطح آلودگی و حتی مراقبت از بیماران.

پروفسور Chandramouli بود که در ارتباط با ساخت و ساز از Crusell پل در فنلاند گفت: 175 متر طول و 25 متر عرض پل اولین پل ساخته شود با استفاده از اطلاعات جامع ساختمان سازی هستند. او گفت: این پل دو انجامید نامتقارن کابل ماند که در آن ساختار BIM شد به طور گسترده استفاده می شود برای ساخت قطعات و مدیریت زنجیره تامین در طراحی چارچوب و سازه های موقت برای کنترل کیفیت با استفاده از لیزر اسکن و برای ساخت و ساز برنامه ریزی با استفاده از 4-D انیمیشن. این سنسور بر روی پل و تطبیق اطلاعات از قبیل خوردگی قطعات آب, کیفیت و وضعیت زندگی آبزیان زیر و ابعاد و بار وسایل نقلیه با استفاده از پل و می تواند به طور مداوم نظارت بر سازه های سلامت.

Latest technology helps in precision construction

آخرین فن آوری کمک می کند تا در دقت ساخت و ساز

معاون وزیر C. N. Ashwath Narayan که افتتاح این کنفرانس گفت: کارناتاکا دولت به زودی راه اندازی یک مرکز برای آموزش و صدور گواهینامه مهارت های درگیر در ساخت و ساز. او گفت: در حال حاضر هر کسی می تواند یک پیمانکار بدون صلاحیت در حالی که داروخانه ها و کسب و کار نیاز به یک داروساز واجد شرایط. در حالی که برجسته نگرانی گسترده در سراسر شهرستان را مدیریت او نشان داد که دولت در فکر راه اندازی یک شخص ثالث نیروی کار برای چک کردن کیفیت زیرساخت ها است.

M. U. Aswath رئيس جمهور, ACCE اعلام کرد راه اندازی یک مرکز تعالی تحت نظارت انجمن مشاوره مهندسین عمران در بنگلور. وی تاکید کرد نیاز برای گرد هم آوردن تمام مهندسین عمران و نهادهای دولتی برای القای هوش مصنوعی BIM و دیجیتال شدن دستگاه در بخش ساخت و ساز. او گفت: ACCE آماده کرده است یک دستی برای مهندسین عمران و با همکاری نزدیک با اداره استاندارد هند و مهندسی شورای هند است.

‘نامناسب’

BBMP سلامت افسر M. N. Sandhya صحبت در ‘مدیریت زباله در B. lore’ گفت: حتی بهترین تخصص مستقر توسط بدن مدنی اثبات ناکافی در نگه داشتن شهر پاک با توجه به عدم آگاهی و عدم حساسیت در مورد محیط زیست است. او گفت: این روستاها در اطراف شهر بودند دفع شهر زباله وجود دارد و نیاز به رفتن به صورت موضعی کمپوست از زباله های زیست تخریب پذیر. این BBMP سرمایه گذاری ₹350 کرور در راه اندازی هشت گیاهان پردازش در شهرستان که روند 800 تن زباله در روز است. اما وجود مخالفت بیشتر این گیاهان از توسعه دهندگان که هیچ کس می خواهد برای دیدن زباله در حال تخلیه و پردازش شده در هر نقطه در مجاورت خود را.

او گفت: وجود دارد باید به طور کامل دور تک-استفاده از اقلام پلاستیکی و جایگزینی آنها را با کیسه های پارچه ای و جراحی تمبلرس و قاشق. او اشاره کرد که این شهر برای اولین بار به انجام دور با سطل زباله و آن را برای شهروندان به دست برداشتن از نگرش مانند NIMBY (و نه-در-من-پشت-حیاط) را به عنوان سلامت و زباله بودند ارتباط تنگاتنگ با مسائل است.

این نمایشگاه سازمان در محل قرار دادن بر روی صفحه نمایش کامپیوتر به وسیلهی نوار خم و نوار برش ماشین آلات; نرم افزار است که امکان ویرایش مدل های BIM; و مقاوم در برابر خوردگی سیمان که به شکل یک لایه محافظ در اطراف آرماتور فولادی میله تعبیه شده در بتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>