کانکتیکات, مرد متهم به تهدید به کشتن شیف

کنتیکت مرد دستگیر شده و به اتهام تهدید به کشتن تشکر. آدام شیفآدم بنت SchiffThe هیل صبح گزارش – بایدن متعهد به زن VP; CDC می گوید هیچ رویدادی از 50+ مردم برای 8 هفته دوم کاپیتول هیل کارمند تست مثبت برای coronavirus Pelosi, تماس, در خانه قانونگذاران به عمل اجتماعی فاصله بیشتر (D-کالیفرنیا.) صندلی از خانه کمیته اطلاعات.

سی ان ان گزارش روز دوشنبه که 62 سال از رابرت مایکل فلپس متهم شد با ساخت یک تهدید علیه شیف زندگی از طریق شیف وب سایت است که اجازه می دهد تا ترکیبات کالیفرنیا کنگره به درخواست ملاقات با او را.

یک شکایت کیفری مدعی است که یک درخواست فرستاده شده توسط فلپس دقیق تمایل خود را به “تف در [شیف را] چهره” با گزارش اضافه کرد: “من می خواهم به شما را بکشند با دست خالی و سر و صدا خود را بیمار کمی دور fat دروغ است.”

تبلیغات

فلپس بستری برای ارسال پیام اما دیدن آن را به عنوان “تهدید” که مورد سوال توسط محققان با توجه به استشهاد نوشته شده توسط سی ان ان.

“پس از بررسی ایمیل فلپس اظهار داشت: او یک جمهوری خواه بود و نیاز به محافظت از خود رئیس جمهور'” خوانده شده شکایت کیفری.

شیف دفتر کاهش یافته است به نظر به سی ان ان در بازداشت است. اگر محکوم فلپس می تواند تا 10 سال در زندان است.

کالیفرنیا کنگره بالا بود چهره های فعال در استیضاح و تحقیق و پس از آن تبدیل شد هدف از خشم بسیاری از طرفداران جمهوری خواه از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe هیل صبح گزارش – بایدن متعهد به زن VP; CDC می گوید هیچ رویدادی از 50+ مردم برای 8 هفته در این هفته: سنا توازن نظارت مبارزه با رشد coronavirus نگرانی خوان ویلیامز: تهمت باید برگزار شود را به حساب بیش از coronavirus بیشتراز جمله تهمت خود را که اغلب مسخره دموکرات مجلس در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>