کنگره اسپانیایی انجمن را (CHC) کمپین بازوی تایید جو بایدنجو BidenHillicon دره: توییتر اهداف coronavirus اطلاعات غلط | Facebook ممنوعیت ضد عفونی کننده ویروس, تبلیغات آزمون برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار | DHS تعریف انتقادی شغل در طول شیوع | کنترل از راه دور برنامه های کاری افزایش Gillibrand تایید بایدن برای رئیس جمهور تپه انتخاباتی گزارش: بایدن حرکت می کند به متحد کردن حزب قبل از انتخابات بیشتر‘s کاخ سفید پیشنهاد روز جمعه به معاون سابق رئیس جمهور افزایش, به عنوان او کار می کند به گسترش درخواست تجدید نظر خود را در میان رای دهندگان لاتین.

حمایت از CHC پررنگ PAC می آید به عنوان بایدن بخار سوی حزب دموکرات را در سال 2020 نامزدی. در حالی که او را به دست آورد تقریبا غیر قابل عبور نماینده رهبری بیش بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersGillibrand تایید بایدن برای رئیس جمهور یک شبه انرژی: مغلوب ساختن پیشی جستن آماده برای خرید 30M بشکه نفت در بحبوحه رکود صنعت | Coronavirus ارائه کردند از آلودگی هوا | انرژی رگولاتور تقسیم بر به تاخیر انداختن اقدامات میان شیوع تپه انتخاباتی گزارش: بایدن حرکت می کند به متحد کردن حزب قبل از انتخابات بیشتر (I-Vt.) با یک ائتلاف از سفید و سیاه و سفید و رای دهندگان سابق معاون رییس جمهور در این نظرسنجی به عنوان بسیار در میان اسپانیایی ها.

“پررنگ PAC مفتخر است که به تایید معاون رئیس جمهور جو بایدن برای رئیس جمهور. ما می دانیم که جو فروش با سر خود را و قلب خود را و که در یک روز او کار خواهد کرد به آمریکایی ها هم به نوبه خود این صفحه را در مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه و نفرت انگیز و سیاست” گفت: Rep. تونی کردنس (D-کالیفرنیا.) رئیس CHC پررنگ PAC.

تبلیغات

تایید شده بود پس از عمل سیاسی کمیته ملاقات با چند تن از نامزدها بسیاری از آنها را از خارج از مسابقه است.

در اعلام آن در روز جمعه این گروه اشاره کرد بایدن از سیاست های گسترش ObamaCare و حفاظت از کسانی که تحت این عمل معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه است.

“از گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب حفاظت از مزایای مدیکر و امنیت اجتماعی برای سالمندان ما و مبارزه برای ملت ما خیال و 11 میلیون مستند نشده مردم جو را برای مبارزه با ما” Cardenas گفت.

این گروه پشتوانه است فقط در رشته تاییدیه برای بایدن که حدود 300-نماینده سرب بیش از Sanders. تأسیس حزب آمار و ارقام و گروه کاهش یافته است در خط پشت معاون رئیس جمهور سابق پس از اخیر خود پیروزی را برای تبدیل شدن به حزب را presumptive نامزد.

بایدن کشیده شده حمایت گسترده ای از رای دهندگان سفید و نوشته شده است, حاشیه های قابل توجهی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار و سالمندان است. اما او تا به حال نه به عنوان ثابت پشتیبانی در میان اسپانیایی ها که ساندرز برنده در اوایل مسابقات قبل از بایدن را تجدید حیات.

هر دو بایدن و ساندرز را ساخته اند از تکرار و تجدید نظر به نفع اسپانیایی پشتیبانی نرده در برابر رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpOn پول: معرفی مک کانل سوم coronavirus امداد پیشنهاد | دموکرات ها به دنبال بزرگتر محرک با کمتر کمک های اولیه برای کسب و کار | واشنگتن شود برای جلوگیری از بیکاری سنبله Hillicon دره: توییتر اهداف coronavirus اطلاعات غلط | Facebook ممنوعیت ضد عفونی کننده ویروس, تبلیغات آزمون برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار | DHS تعریف انتقادی شغل در طول شیوع | کنترل از راه دور برنامه های کاری افزایش یک شبه دفاع: ‘دهها هزار نفر از نیروهای گارد ملی می تواند فعال برای coronavirus پاسخ | بیمارستان کشتی می تواند هفته به استقرار | تهمت می گوید نظامی برای کمک به آمریکایی ها در گیر پرو بیشتر‘s تندرو سیاست های مهاجرتی و شعارهای خود نسبت به مهاجران به عنوان “نژادپرست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de