دهلی نو:
مخالفت کنگره و وقت Bharatiya Janata Party (BJP) sparred در روز پنج شنبه بیش از 21 روز ملی مستند شامل covid-19 شیوع. این اولین بار است که دو ملی احزاب درگیر در جنگ از کلمات بیش از مستند در محل پس از 25 ماه مارس است.

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در روز پنج شنبه با حمله به مرکز بیش از آن در پاسخ به کروناویروس همه گیر و گفت که در حالی که یک ملی مستند لازم بود آن را به اجرا در ناخواسته شیوه ایجاد “هرج و مرج و درد”.

“21 روز ملی قفل شده است ممکن است لازم باشد اما ناخواسته شیوه ای که در آن اجرا شده است و باعث هرج و مرج و درد در زندگی میلیون ها نفر از کارگران مهاجر در سراسر هند است. از آن شده است قلب شکستن برای دیدن lakhs از راه رفتن مردم برای صدها کیلومتر به سمت روستاهای خود بدون غذا و سرپناه” گاندی گفت.

“تا آنجا که covid-19 نگران است هیچ جایگزین وجود دارد به ثابت و قابل تست است. این موثر ترین راه برای مبارزه با آن…. تعهد نهفته در دولت به اطمینان حاصل شود که گسترش عفونت و تلفات ناشی نشده است و به دلیل کمبود زیرساخت ها و یا آمادگی” گاندی گفت: در رسیدگی به, اولین جلسه مجازی در راس تصمیم گیری بدن کنگره مشغول به کار کمیته (CWC).

این مرکز باید اطلاعات عمومی در دسترس بودن لوازم پزشکی تعیین شده بیمارستان تعداد تخت قرنطینه و آزمایش امکانات, او گفت:.

اتحادیه وزرا و بالا BJP رهبران متهم به کنگره politicising این مسئله است. “تحت PM @narendramodi رهبری هند در تلاش برای مبارزه با کروناویروس هستند که مورد تحسین قرار گرفته در داخل کشور و در سطح جهان است. 130 کرور هندی ها به ایران را به شکست covid-19. در عین حال کنگره در حال پخش است خرده سیاست است. زمان آنها فکر می کنم منافع ملی” صفحه اصلی وزیر Amit Shah نوشته شده در توییتر.

BJP ملی رئیس جمهور J. P. Nadda گفت: گاندی نظرات “غیر حساس و ناخوشایند”.

در CWC نشست وزرای ارشد کنگره-حکومت متحده به خصوص کاپیتان Amarinder سینگ از پنجاب و Bhupesh Baghel چتیسگر اشاره کرد که چگونه عدم پرداخت کالا و خدمات مالیات (GST) غرامت به ایران است که با اضافه کردن آنها به بحران منابع ساخت آن را سخت تر برای مقابله با این بیماری همه گیر. “مبارزه با کروناویروس باید unitedly مبارزه با دولت مرکزی و دولت. اکثریت از دولت شکایت کرده اند ناکافی منابع مالی در غیاب دولت مرکزی انتشار سهم دولت در GST. ما از اتحادیه دولت را فورا آزاد سهم دولت در GST به آنها را قادر به مبارزه با covid-19 بیشتر به طور موثر” خواندن قطعنامه به تصویب رسید CWC در روز پنج شنبه.

رئیس وزیران به جزئیات کار آنها انجام شد به بررسی همه گیر گفت: یک رهبر که در جلسه حضور داشتند.

گاندی از کنگره خواست رهبران و کارگران برای ارائه کمک به خانواده ها در معرض خطر با ارائه آنها را پناهگاه و غذا و دارو است. وی تاکید کرد: دولت اتحادیه اعلام مشترک حداقل امداد برنامه که رسیدگی به نیازهای همه بخش های جامعه است.

سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی که با حضور CWC نشست پس از یک فاصله طولانی صحبت در مورد نیاز به تدبیر هند-استراتژی خاص به این بیماری همه گیر. او همچنین صحبت در مورد چگونه این کشور باید آماده برای ‘ویرانی اقتصادی’ با توجه به توییت توسط کنگره رئیس سخنگوی Randeep سینگ Surjewala.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de