دهلی نو:
نخست وزیر نارندرا مودی روز پنجشنبه خواست G-20 گروه از کشورهای توسعه یافته و کشورهای در حال توسعه به دوباره کاری خود را تعریف جهانی شدن است که تمرکز بر منافع جمعی همه مردم و نه از تعادل رقابت منافع فردی از چند.

در مداخله خود را در “مجازی فوق العاده G20 در نشست سران” برگزار شده توسط عربستان سعودی برای بحث در مورد تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس در اقتصاد جهانی مودی همچنین برجسته نیاز به اصلاح و توانمند سازی سازمان های بین المللی مانند سازمان بهداشت جهانی برای مقابله با بیماری های همه گیر مانند Covid-19 به طوری که آن را موثر در کمک به کشورهای در حال توسعه تجویز سلامت پروتکل های.

به گفته افراد آشنا با توسعه مودی در سخنرانی خود با اشاره به این که G-20 “پس از کاهش بحران مالی جهانی در سال 2008 یک سازمان است که با برخورد صرفا اقتصادی دستور کار به تعریف جهانی شدن است.”

“اما در بسیاری از حواس جهانی شدن ما شکست خورده بود… آن (G-20) تا به حال تبدیل شدن به یک فروم به تعادل در رقابت منافع فردی به جای نگاه کردن به جمعی منافع همه نوع بشر که آیا آن را مبارزه با تروریسم یا مبارزه با تغییر آب و هوا جنبه های انسانی ما جهانی شده بود گیرند اقتصادی و مالی تمرکز” یکی از افراد ذکر شده در بالا به نقل از مودی عنوان کرد و گفت.

مودی نظرات در خط با سخنرانی اخیر خود که برای “اصلاح multilateralism” – یعنی حفظ وضعیت موجود اما ساخت سیستم های موثر تر برای دیدار روز حاضر چالش ها و همچنین ساخت آنها را فراگیر باشد.

در مداخله نخست وزیر همچنین اشاره کرد که آن را تا به حال گرفته شده G-20 سه ماه به بحران به گرد هم می آیند به دنبال راه حل در مورد چگونگی مقابله با بحران. Coronavirus دولتی در چین هوبئی در دسامبر اما در حال حاضر گسترش یافته است به 175 کشورها و مناطق آلوده تقریبا 500000 نفر و کشته شدن بیش از 22,000 نفر است.

توصیه های ساخته شده توسط مودی شامل “قرار دادن انسان به جای اهداف اقتصادی در مرکز ما سند چشم انداز جهانی رفاه و همکاری” رایگان و کفش های علوم پزشکی توسعه و تحقیق برای همه و تقویت و اصلاح سازمان هایی مانند این که “که همچنان بر اساس قرن گذشته را مدل” فرد گفت: با اشاره به حس در میان G-20 کشور جهان که بود که “نه به عنوان موثر به عنوان آن می تواند شده اند.”

مودی نظر می آیند در مقابل افت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus بودن برای انتقاد از تاخیر در اعلام Covid-19

“بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی” و عدم دخالت بیشتر قاطعانه به مقابله با بحران در چین است.

این “مجازی فوق العاده G20 در نشست سران” برگزار شده توسط عربستان سعودی که در حال حاضر دارای چرخش ریاست جمهوری G20 می آید به عنوان Covid-19 roiled بازارهای جهانی سهام و باعث اختلال عمده در سراسر بخش. کشور بسته اند مرزهای کسب و کار ازطریق کرکره و شرکت های هواپیمایی را متوقف عملیات در تلاش برای مبارزه با گسترش عفونت است که باید غرق کشورهایی مانند ایتالیا. قیمت نفت سقوط کرد. بسیاری از کشورها اعلام کرده اند ویژه اقتصادی بسته برای حمایت از صنایع کوچک و همچنین بخش های آسیب پذیر از جمعیت خود را برای جلوگیری از تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر با هیچ پیش بینی را به عنوان زمانی که بحران خواهد شد پایین. پس از چین این کشور در اروپا مانند اسپانیا و ایتالیا شده است که سخت ترین ضربه از نظر عفونت و مرگ عوارض.

با توجه به این فرد ذکر شده در بالا, G-20, اعضای, آمریکا و چین شده اند که تیراندازی در هر یک از دیگر بیش از ریشه های شیوع کروناویروس نمی توسل به هر بازی سرزنش. به جای تاکید اجلاس همکاری در نحوه رسیدگی به چالش های مشترک ناشی از این بیماری همه گیر فرد گفت.

“من نمی بینم هر مرجع در همه, به ریشه های بحران به عنوان کسی که مسئول بود. من فکر می کنم تمام تلاش بودند در آنچه که می تواند ما را کاهش سختی ناشی از این چالش” و ایجاد آمادگی برای دیدار با موقعیت های مشابه در آینده فرد گفت. وجود دارد “هیچ تلاشی برای فقر و بیکاری و یا مسئولیت” فرد گفت: در توصیف این اجلاس به عنوان “بهترین تصویر از همکاری جهانی.”

وجود دارد تلاش برای نگاه در کنار راه اندازی صندوق از میان کشورها و همچنین خصوصی افراد و گروه ها به منظور کمک به فقیر و کمتر توسعه یافته کشور در دیدار با چالش های مطرح شده توسط Covid-19 فرد گفت.

مودی در سخنرانی خود نیز در زمان مورد کشورهایی که نمی تواند خود را در مورد G-20 فروم داده شده است که آنها نشان داده نمی شد این فرد ذکر شده در بالا گفت.

بیانیه ای از وزارت امور خارجه گفت که در روز پنج شنبه در این نشست رهبران G20 “متعهد به استفاده از در دسترس همه سیاست ابزار برای به حداقل رساندن هزینه اجتماعی و اقتصادی همه گیر و برای بازگرداندن رشد جهانی بازار ثبات و تقویت انعطاف پذیری است.”

“کشورهای G20 متعهد به تزریق بیش از $ 5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی برای مقابله با تاثیر اجتماعی و اقتصادی از COVID-19. رهبران همچنین توافق کردند به منظور کمک به کسانی که به رهبری COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق به صورت داوطلبانه” آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de