شرکت متمم لایحه پیشنهاد ساده مجازات رژیم باز بودن بیشتر توسط شرکت های ثبت نشده و

دهلی نو:
وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در روز سه شنبه مطرح شرکت (اصلاحیه) لایحه سال 2020 ارائه می دهد که ساده تر مجازات رژیم برای کسب و کار و همچنین آزادی به صورت مستقیم در خارج از کشور مثال اما انتظار ثبت نشده و شرکت ها بیشتر می شود باز در مورد امور خود.

این لایحه نیز ارائه می دهد انعطاف پذیری بیشتر برای شرکت در نشست مسئولیت اجتماعی شرکت ها را تعهدات. Sitharaman در بیانیه ای گفت: به عنوان بخشی از این لایحه که یکی از اهداف این است که برای جرم زدایی از برخی پیش فرض ها است که در غیر این صورت فاقد هر گونه عنصر از تقلب و یا شامل نیست بزرگتر منافع عمومی.

این لایحه پیشنهاد به اجازه دهید کسب و کار پرداخت دستمزد مناسب به غیر مدیران اجرایی در همتراز با مدیران اجرایی در صورت ناکافی بودن سود و گسترش کمتر جریمه برای شرکت های کوچک یک نفر شرکت کننده و تولید شرکت ها در مورد همه جرائم است که جذب مجازات پولی.

آن را نیز پیشنهاد می کند که شرکت هایی که مسئولیت اجتماعی شرکت ها صرف تعهد به 50 لاخ نمی نیاز به راه اندازی یک کمیته برای این منظور است. همچنین شرکت مقدار هزینه در بیش از CSR صرف تعهدات می تواند چنین مقدار بیش از حد در برابر هزینه های خود را تعهدات در سال های پس از آن.

هند کسب و کار صرف اطراف 15,000 کرور یک سال در CSR طبق اطلاعات موجود با دولت است. این قانون مقرر است که شرکت با سرمایه خالص حداقل Rs500 کرور یا درآمد حاصل از Rs1,000 کرور یا سود خالص Rs5 کرور باید صرف حداقل 2 درصد از سود خالص در CSR. هر گونه نارسایی در این زمینه باید توضیح داد سالانه صورتهای مالی است.

این لایحه پیشنهاد می کند که مشخص شده کلاس های خارج از بورس شرکت ها را برای آماده سازی و فایل های خود را دوره ای نتایج مالی در یک فرکانس که اطلاع داده خواهد شد بعد. این ماده با هدف بهبود حاکمیت شرکتی. ایده این است برای آوردن شفافیت بیشتر به امور از نزدیک برگزار می شود شرکت هایی هستند که در زمان استفاده شده توسط سهامداران عمده در شرکت های بزرگ با منافع عمومی به انتقال وجوه از طریق معاملات هستند که در طول بازو را بر اساس.

همچنین با لينک مستقيم فهرستی از اوراق بهادار توسط شرکت های هندی در انتخاب بازارهای خارجی مجاز خواهد بود. این است که به احتمال زیاد برای کمک به راه اندازی به شیر بازارهای خارج از کشور برای افزایش سرمایه اگر آنها درک که وجود دارد ممکن است به اندازه کافی ریسک پذیری در میان سرمایه گذاران داخلی. بهبود سهولت انجام کسب و کار هدف اصلی این لایحه به دنبال رسیدن به, گفت وزیر, بیانیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>