جامعه رادیو و مستند

با استفاده از lockdown در خلاق و مولد شیوه حصول اطمینان جسمی و روانی و رفاه و بحث در مورد راه هایی برای در امان ماندن از Coronavirus فقط برخی از مناطق از بحث تحت پوشش توسط یک آینده بحث های رادیویی سری 144lilum Kuzhanthaigal Nalan در Rathinavani 90.8 CR, جامعه, رادیو, از Rathinam نهاد. Mukesh Carla رئیس Rathinavani می گوید آن است که تلاش برای رسیدگی به این ویروس در چنین راهی که آن را نمی ترساندن افراد جوان است. “در بسیاری از خانه های بزرگسالان ترساندن کودکان خود را به جای آموزش به آنها در مورد ویروس” او می گوید.

سری خواهد demystify ویروس و پاک کردن هوا مورد تصورات غلط. سخنرانان شامل مقامات دولتی و کسانی که از خصوصی و غیر دولتی خواهد شد که بحث در مورد موضوعات مهم از قبیل ایمنی بوستر برای نوجوانان و کودکان در طول مستند مسائل مربوط به سلامت روان, سلامت و بهداشت است. این سری است که به طور مشترک توسط حوزه رفاه اجتماعی دفتر یونیسف و گریه. “وجود خواهد داشت و مذاکرات در حوزه دیجیتال آموزش و پرورش است. آموزش آنلاین گرفته شده در بزرگ راه ها در حال حاضر در خارج از کشور. نیز وجود خواهد داشت بحث در مورد اینکه آیا رفتن آنلاین است زهر یا بخشش” توضیح می دهد که Mukesh, اضافه کردن چگونه, اگر, اجرا شده, آن کمک خواهد کرد که کودکان به خصوص در مناطق روستایی و قبیله ای جیب.

“تمرکز ما بر روی این نوجوانان در گروه سنی بین 10 و 19. ما اغلب تمایل به فراموش کردن این دسته است. آن است که زمان تعطیلات و آنها گیر کرده در داخل خانه. ما می خواهید به تعامل با آنها در مورد موضوعاتی مانند حرفه ای, راهنمایی, بازی های سنتی به نام چند می گوید:” Gayathri منون منطقه هماهنگ کننده یونیسف برنامه در Coimbatore.

این سری را نیز تشویق جوانان به شرکت در یک رمان مبارزات انتخاباتی. “این می تواند یک نقاشی از یک شعر و یا چیزی است که آنها نوشته اند”می گوید: Gayathri. به شرکت در آنها مجبور به ثبت نام در Rathinavani 90.8 و سپس با ارسال یک عکس از خود در برگزاری آثار هنری خود را (انجام شده بر روی یک ورق A4). “با استفاده از این عکس ها ما را در ایجاد یک تصویر ویدئویی که منتشر خواهد شد در Whatsapp, Facebook و Instagram” توضیح می دهد که Gayathri.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>