Comey op-ed: ما دموکراسی نمی خواهد بیا از هم جدا ” اگر تهمت نیست حذف از دفتر

سابق FBI مدیر James Comeyجیمز Brien ComeyCNN را اکسلراد می گوید استیضاح نمی آمد تا 80 دقیقه به تمرکز گروه NYT: عدالت بررسی اتهام Comey نشت از سال طبقه بندی شده اطلاعات برنی-هیلاری پژواک دیده می شود در بایدن-ساندرز اولیه مبارزه بیشتر گذراند op-ed در واشنگتن پست جمعه حفظ که آمریکا فاش نخواهد شد حتی اگر رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سرقت دموکرات’ رعد و برق در آیووا دموکرات ها را بسته شدن استدلال به رای دهندگان ایالت آیووا الکساندر به رای بدون در شاهد آوردن از محاکمه به پایان بیشتر است نه خارج از دفتر.

“من نمی خرید چیز درباره ایالات متحده آمریکا دموکراسی در حال مرگ است. مرگ آن پیش بینی شده است به طور منظم برای دو قرن,” او نوشت. “بله تعداد زیادی از آمریکایی ها رای برای مردم فقیر شخصیت که پس از آن عمل نمی کند در علاقه خود را اما که درست بوده است به درجات مختلف در طول تاریخ ما است.”

Op-ed می آید به عنوان سناتور دموکرات دنده تا برای تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح که به تصویب مجلس در ماه دسامبر بیش از معاملات خود را با اوکراین است.

تبلیغات

در یک 51-49 رای سنا روز جمعه به ضرب گلوله یک اندازه گیری است که می باید نام شاهدان در آن استیضاح آزمایشی راه اندازی یک رای نهایی روز شنبه که در آن تهمت است که تقریبا تضمین شده بود تبرئه شد.

Comey بارها به درگیری با مغلوب ساختن پیشی جستن از بالا مشخصات اخراج از اف بی آی در سال 2017. او هزینههای رئیس جمهور بیش از لفاظی و شخصیت و تهمت به نوبه خود insinuated که Comey درگیر در فساد خود را در طول زمان helming اف بی آی است.

“طبعا میلیون ها نفر از آمریکایی ها امروز با دیدن تاریکی. رئیس جمهور ما یک فرد بد و بی رهبر. او نهفته است به طور مداوم استوکس شعله های آتش از نژادی, تقسیم, تلاش می کند تا مانع عدالت و نشان دهنده بسیاری از آنچه که بنیانگذاران ما می ترسید در مورد خود علاقه مند عوام فریب,” Comey نوشت جمعه.

Comey اضافه شده که آمریکایی ها را فرصتی برای تصمیم گیری در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی در ماه نوامبر پس از هضم جزئیات از کنگره استیضاح.

“خانه استیضاح رئیس جمهور و هر چند سنا احتمال تبرئه آمریکا مردم می توانند شاهد همه چیز,” او نوشت. “مطبوعات آزاد پرورش و حفاظت شده توسط نابغه از متمم اول قانون اساسی است اجازه آمریکایی ها حقیقت را می دانم اگر آنها را به آرزو.

“آنها می توانند از دیدن حقایق و روند و آنها را به شکل که هر دو در حال حاضر و برای مدت طولانی ادامه داشته باشد. “در ماه نوامبر آمریکایی به طور کامل مطلع خواهد شد که فرصتی برای تصمیم می گیرید که چه نوع از کشور ما هستند و آنچه که ما انتظار داریم از رهبران ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر