Comcast وعده 100 میلیون دلار برای مبارزه با سیستمیک تعصبات در جامعه آمریکا

Comcast متعهد 100 میلیون دلار به عنوان بخشی از یک “چندین ساله طرح” مبارزه با سیستمیک تعصبات در جامعه آمریکا مقامات روز دوشنبه گفت:.

مدیر عامل شرکت Comcast برایان رابرتز انتشار بیانیه ای گفت: این شرکت متعهد خواهد شد $75 میلیون نقد و 25 میلیون دلار در رسانه ها بیش از سه سال آینده “برای مبارزه با بی عدالتی و نابرابری در برابر هر نژاد و قومیت و جنسیت و هویت و گرایش جنسی و یا توانایی.”

این تصمیم پس از او و دیگر رهبران شرکت صحبت به کارکنان جانسون گفت.

تبلیغات

او اضافه کرد که او و کریگ رابینسون معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس تنوع افسر NBCUniversal اجرا خواهد شد تلاش در سطح شرکت و هماهنگ با دیگر رهبران کسب و کار در سراسر شرکت.

“در حالی که ما می دانیم که هیچ یک از ما نیست که پاسخ ما موافق آن زمان که ما شروع به قرار دادن کلمات ما را به واقعی و پایدار اقدام” رابرتز در بیانیه ای گفت.

“ما می دانیم که Comcast به تنهایی نمی تواند چاره این مسئله پیچیده,” او اضافه شده است. “اما شما باید تعهد من که شرکت ما را امتحان کنید به بازی نقشی اساسی در رانندگی ماندگار اصلاحات. با هم, ما امیدواریم که برای کمک به ایجاد عادلانه تر فقط و فراگیر جامعه است.”

تبلیغات

$100 میلیون خواهد آمد در علاوه بر این به “تعهدات موجود” این شرکت ساخته شده است که به سازمان ها کمک به جوامع کمتر, او گفت:.

جانسون گفت: Comcast عرضه خواهد شد اطلاعات بیشتر در مورد این ابتکار عمل “در هفته پیش رو است.” اما او گفت: “تمرکز اصلی مناطق” طرح آدرس عدالت اجتماعی, کارمندان و, آگاهی و آموزش و پرورش, دیجیتال, حقوق صاحبان سهام و فرصت های کسب و کار.

عدالت اجتماعی شعبه تمرکز بر همکاری و ارائه کمک های مالی به سازمان های از جمله برابر عدالت ابتکار و انجمن ملی برای پیشرفت مردم رنگی.

این شرکت قول داد به آموزش کارکنان خود را از طریق سالن های شهر بلندگو سری و اجباری ضد نژاد پرستی و ضد تعصب آموزش. همچنین گفت: آن را به بالا بردن سیاه داستان ها و صداها و متعهد به آموزش بینندگان خود در متنوع و فراگیر فرهنگ.

این پول خواهد شد برای افزایش اتصال میان جوامع رنگ و ترویج آموزش مهارت های دیجیتال در میان جوانان است. Comcast نیز ارائه کمک های مالی برای کمک به کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر اقتصادی با این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: “بخش قابل توجهی” را به کسب و کار متعلق به مردم رنگ.

Comcast را به شرح زیر اعلام اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس است که در ادامه به سنگ کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>