ترکیب Covid-19 مورد شمارش آندرا و Telangana عبور از 1000 علامت

حیدرآباد: Coronavirus (Covid-19) موارد همچنان به افزایش در Telangana به 32 مورد جدید گزارش شده در Telangana روز دوشنبه تعداد کل موارد در دولت در حال حاضر ایستاده در 563. در همان روز یکی دیگر از کسی که مبتلا به این ویروس جان با مجموع مرگ و میر در حال حاضر دست زدن به 17. در همسایه ایالت آندرا پرادش کل Covid-19 مورد افزایش یافته و به 439 به 19 نفر تست مثبت برای ویروس.

در حالی که در نظر گرفتن سهام از وضعیت وزیر K. Chandrashekar رائو (KCR) دستور مقامات مربوط به پرداخت توجه بیشتر به شهرستان حیدرآباد (به طور خاص بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت منطقه) به عنوان بيماران مبتلا به Covid-19 بیشتر در اعداد در دولت سرمایه است. KCR کارگردانی مقامات به تقسیم شهر به 17 منطقه برای مدیریت بهتر و خواسته مقامات مربوط به انتصاب پرسنل بیشتر برای کار.

او همچنین اظهار داشت که هر یک از این مناطق باید یک مامور ویژه و خواست مقامات و شهروندان به محتاط تر در این زمینه از افزایش موارد مثبت در درون دولت و در کشورهای همسایه به عنوان به خوبی. از 246 مهار مناطق در شهرستان 126 در حیدرآباد خود را. دولت نیز آماده زیرساخت به طوری که هر روز 1000 تا 1,100 آزمون انجام می شود و درمان می توان به هر تعداد از بیماران گفت: بیانیه ای از KCR ،

در همسایه ایالت آندرا پرادش تعداد کل Covid-19 مورد افزایش یافته و به 439 به 19 نفر تست مثبت برای این ویروس در روز دوشنبه. AP وزیر Y. S. Jagan موهان ردی در روز دوشنبه نیز در نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی درخواست دومی به در نظر گرفتن تاثیر نامطلوب مداوم مستند را در اقتصاد دولتی و گفت که برخی از این محدودیت ها می تواند کاسته شود.

در نامه خود او را به مودی توجه است که چندین godowns در AP که توسط مواد غذایی شرکت هند رسیده اند ظرفیت کامل خود را و نمی خواهد بود قادر به ذخیره تولید از ربیع برداشت باعث شدید سختی. “بنابراین او درخواست کرد که دستورات لازم داده می شود به بخش های مربوطه برای فعال کردن ترخیص کالا از سهام در دسترس در حال حاضر در godowns و یا ایجاد فضای اضافی بر اساس فوری و همچنین پشتیبانی متحده پاکسازی خود FCI حق عضویت و حمایت از آنها برای تهیه از کشاورزان گفت:” آزادی مطبوعات از ردی ،

AP وزیر همچنین گفت که عدم در دسترس بودن حمل و نقل نهفته است تامین نهاده ها و همچنین شدت مختل عرضه کالاها به پایان رسید مانند سیمان و فولاد و غیره. باعث عمده مانعی برای صنایع. او پیشنهاد کرد که باز از ملی بزرگراه ها و راه آهن اجازه می دهد کالا جنبش را “به fillip به صنعتی کردن اقتصاد”.

در حالی که حفظ است که او را گسترش دهد “تمام دل و حمایت از هر یک از تصمیمات گرفته شده توسط دولت مرکزی”, Jagan موهان ردی با این حال اظهار داشت که AP باید طبقه بندی شده به سه منطقه: قرمز و نارنجی و سبز (به حدی سهولت مستند محدودیت).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>