ستون: شرم آور در فوتبال کالج برای عدم سیاه مربیان

کالج ها در سراسر کشور پیچیده شده تا فوتبال خود را ثبت کلاس های این هفته با افتخار شعار نمرات آفریقایی ورزشکاران به عنوان بزرگ بعدی ستاره.

آن را یک کل وضعیت های مختلف در حاشیه. تبعیض نژادی هنوز قوانین مربیگری صفوف. و نه فقط بالا ،

یک نقد و بررسی از 130 فوتبال کاسه زیربخش مدارس یافت تکان دهنده تعداد کم با سیاه پوستان هنوز هم تا حد زیادی بسته از سر مربیگری موقعیت و حتی بیشتر درجه نخست هماهنگ کننده لکه های.

در حالی که NFL آمده است در زیر آتش خود را برای عدم اقلیت مربیان این وضعیت به نظر می رسد بیشتر مبرم در سطح دانشگاهی.

رک و پوست کنده کمی وجود دارد دلیلی برای باور کردن این ورزش را تا به حال تبدیل شدن به بیشتر فراگیر فراتر از زمینه حتی اگر تقریبا نیمی از بازیکنان آفریقایی آمریکایی است.

“مربیان کالج انتظار می رود به صندوق جمع آوری و schmooze با فارغ التحصیلان به عنوان به خوبی به عنوان مربی گفت:” علامت گذاری Naison یک استاد آمریکایی آفریقایی مطالعات و تاریخ در دانشگاه فوردهام. “غنی فارغ التحصیلان بسیاری از آنها سفید و احساس راحتی بیشتری با افرادی که نگاه مانند آنها. تا زمانی که فارغ التحصیلان دلار درایو فوتبال کالج بودجه سفید مربیان را بزرگ استخدام مزیت است. “

این بسیار روشن است:

• پوستان هستند کمتر احتمال دارد به استخدام به عنوان یک سر مربی هماهنگ کننده توهین آمیز و یا دفاعی هماهنگ کننده.

• سیاه پوستان به ندرت فرصتی برای ایستادگی در برجسته ترین مدارس.

• سیاه پوستان به طور کلی در یک زمان کوتاه تر برای اثبات مهارت های مربیگری خود.

• سیاه پوستان پیدا کردن آن مشکل تر از گرفتن یک شانس دوم اگر همه چیز کار نمی کند در اولیه خود شغل.

در کالج فوتبال را در سطح بالا وجود دارد 13 آفریقایی سر مربیان FBS در مدارس از 15 دو سال پیش و تقریبا در خط با NFL را ضعیف اعداد (سه نفر از 32).

نرخ کاملا نگران کننده است وقتی که می آید به تهاجمی و دفاعی هماهنگ کننده که نخست از نامزدها برای آینده سر مربیگری شغل.

تنها هفت FBS مدارس یک آمریکایی آفریقایی تبار در حال اجرا این جرم در حالی که چهار نفر دیگر را سیاه و مربیان که حمل co-هماهنگ کننده عنوان شده است. تعداد کسانی که به خصوص نگران کننده در جهان امروز از بالا به ثمر رساند گسترش جرائم که بدان معنی است که کسانی که خواستار پخش اغلب داغترین مربیگری چشم انداز.

اقلیت اعداد بالاتر در دفاعی از خط پهلو اما هنوز هم نشان می دهد یک هولناک عدم تنوع. 16 وجود دارد آفریقایی هماهنگ با دیگر شش سیاه مربیان ذکر شده به عنوان شرکت هماهنگ کننده (از جمله شغل های بین مربیان دو رنگ در هر دو ایالت آریزونا و شارلوت).

شگفت آور, برنج تنها FBS مدرسه است که آمریکایی های آفریقایی تبار در هر دو هماهنگ کننده لکه های. جری مک مسئول جرم و برایان اسمیت اجرا می شود دفاع برای سر مربی مایک Bloomgren که سفید است.

Pac-12 بیشترین سر مربیگری تنوع از هر کنفرانس با آمریکایی های آفریقایی تبار برگزاری پنج از 12 موقعیت. وجود دارد سه سر سیاه مربیان در 14 تیم بزرگ ده.

فراتر از آن قدرت پنج سر شغل تقریبا به طور کامل سفید است. وجود دارد یک سر مربی از رنگ در 14 تیم در ثانیه (Vanderbilt را درک ماسون) یکی در 14-تیم ACC (سیراکیوز را دینو Babers) و هیچ کدام در 10 مدرسه بزرگ 12. در واقع تنها هماهنگ کننده رنگ در 12 توسط Kasey دونن که سیاه و سفید. او به تازگی ارتقا به اجرا ایالتی اوکلاهما را جرم فصل آینده است.

در میان ردیف بعدی از مدارس شناخته شده به عنوان گروه پنج اعداد کوچک تر هستند. فقط سه تا از 65 سر مربیان آمریکایی آفریقایی تبار: Jay Norvell در نوادا (کوهستان غرب) توماس امام جواد در ایلینوی شمالی (اواسط آمریکا) و ویلی Taggart در فلوریدا آتلانتیک (کنفرانس ایالات متحده آمریکا).

وجود دارد هیچ سر سیاه مربیان در کنفرانس ورزشی یا کمربند خورشید.

Norvell صرف 31 سال به عنوان دستیار مربی و رفتن را از طریق مصاحبه های بی شماری برای سر مربیگری شغل قبل از نوادا در نهایت به او یک شانس در سن 53.

پس از تحمل یک 3-9 علامت در مراسم تحلیف خود را در فصل Norvell هدایت گرگ بسته به کاسه حضور در دو فصل گذشته.

“اکثر مدارس مصاحبه با یک اقلیت نامزد” Norvell گفت: رنو, روزنامه, مجله, مدت کوتاهی قبل از اولین بازی خود را در سال 2017. “بسیاری از اوقات من احساس می کردم که مرد مرد بودند برای مصاحبه و در پایان روز آنها نیست واقعا جدی در مورد استخدام من.”

برجسته ترین مدارس حتی کمتر تمایل به قرار دادن یک مربی مسئول برنامه های خود را. استثنا وجود دارد — سابق دانشگاه استنفورد سر مربی تایرون Willingham در نوتردام, Charlie قوی در تگزاس Taggart در ایالت فلوریدا — اما آمریکایی های آفریقایی معمولا به صورت موانع بزرگ زمانی که آنها به زمین سر و کار مربیگری.

واضحترین مثال در وندربیلت که در آن میسون شانس کمی جدی رقابت در توانا SEC. The Commodores باید فقط موفق فقط هفت برنده فصل بیش از 60 سال گذشته.

این یک وضعیت منحصر به فرد.

زمانی که مل تاکر در زمان بیش از یک سال پیش در کلرادو گاومیش فرو رفته بودند در یک کشش از فقط یک برد را در 13 فصل است. Babers تحویل داده شد یک سیراکیوز برنامه که موفق شده بود تنها سه برد در فصل قبلی آن 14 سال بود که همان وضع سابق شیکاگو خرس سر مربی Lovie اسمیت رو در ایلینوی. مایک Locksley استخدام شد مریلند در غم انگیز پس از یک بازیکن مرگ است. جیمز فرانکلین وارد در پن استیت با مدرسه فقط دو سال از حذف جری سندوسکی رسوایی.

نیز وجود دارد قابل توجه نمونه از سیاه و سر مربیان گرفتن زمان کمتر برای اثبات خود از همتایان سفید.

Willingham اخراج شد توسط نوتردام پس از فقط سه فصل حتی اگر او برنده درصد بود که در تاریخ همتراز و یا کمی بهتر از جری Faust, باب دعاوی و چارلی Weis سفید مربیان که همه رو پنج سال نانامی به بازی قبل از آنها اخراج شدند.

Taggart مسلما تا به حال بدبختی اجرا در یک بار نیروگاه ایالتی فلوریدا, اما آن را سخت به تصور یک مربی سفید — مهم نیست که چقدر فقیر نتایج — ریخته پس از 21 بازی.

فراتر از آن, دسامبر, گزارش fivethirtyeight.com تنها هفت مورد از سال 1975 که در آن یک آمریکایی آفریقایی دریافت یک شانس دوم به عنوان یک سر مربی در یک بخش مدرسه پس از اخراج شدن از کار است. (آن را در حال حاضر با هشت تخت, استخدام با فلوریدا آتلانتیک هر چند مسلما این یک گام بزرگ را از Seminoles.)

زمانی که جان Embree اخراج شد توسط کلرادو در سال 2012 پس از دو فصل به عنوان سر مربی او می دانست که او هرگز فرصت دیگری برای اجرای یک FBS برنامه. پس از آن او تا به حل و فصل برای کارکنان مشاغل در NFL در حال حاضر در خدمت به عنوان دستیار سر مربی برای NFC قهرمان 49ers.

“من درک که زمانی که من در زمان کار.” Embree گفت: در مدت کوتاهی پس از بوت توسط alma mater. “مردم می توانند mad همه آنها می خواهند اما اینها حقایق است. ما نمی تواند شانس دوم.”

پل نیوبری یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>