کلرادو مقننه می فرستد اصلی پلیس لایحه اصلاحات به فرماندار میز

قانونگذاران در کلرادو تصویب یک لایحه در روز شنبه که معرفی جارو مجموعه ای از اصلاحات را برای اجرای قانون در کشور از جمله ممنوعیت chokeholds و تامین نیاز به افسران به مداخله اگر آنها را به نیروی بیش از حد استفاده می شود.

این لایحه که رژیم صهیونیستی. Jared پلیسJared Schutz PolisState رهبران اصرار معترضان به آزمایش coronavirus نگرانی از شیوع بیماری های جدید تپه صبح روز سه گزارش – معترضان سرپیچی ملاقات با تماس به گوش یک شبه مراقبت های بهداشتی: کاخ سفید تغییر تمرکز از coronavirus | آمریکا به دنبال اطلاعات در coronavirus واکسن قرارداد | فرمانداران جزئیات ناکامی با مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از COVID-19 منابع بیشتر (D) نیز قول داد به ثبت نام به صورت قانون به تصویب مجلس سنا دولت در روز شنبه با توجه به دنور پست. به پیشنهاد یکی از مهمترین و گسترده برنامه های معرفی نشده است در پی اعتراض به مرگ جورج فلوید Breonna تیلور و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید در برخورد با پلیس است.

در میان دیگر مفاد این لایحه نیروی افسران به اتهامات برای مداخله اگر یک شخص افسر نقض استفاده از زور در سیاست و نیز جلوگیری از افسران اخراج برای سوء از rehired در بخش های دیگر.

تبلیغات

“کلرادو است که منجر به راه. ما چراغ راه است که آن را به ایمنی اسلحه اصلاحات اقدامات ما منجر به راه در حال حاضر زمانی که آن را می آید به پلیس اقدامات اصلاحات” یکی از این لایحه را حامیان دولت از سوی دیگر ، Rhonda زمینه (D) گفت: پست.

“آن را پررنگ و در برخی مناطق از آن خواهد شد یک رهبر و در مناطق دیگر آن را ایستاده در خط با کشورهای دیگر” اضافه شده یک سخنگوی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ایالت کلرادو در یک بیانیه است.

این لایحه نیز حرکت به کلرادو بدن دوربین قوانین در خط با کشورهای دیگر; اگر گذشت, بدن, فیلم دوربین از همه افسران پلیس در کشور در دسترس خواهد بود به اعضای عمومی بنا به درخواست.

این قانون تصویب اکثریت در هر دو مجلس دولت قوه مقننه با بسیاری از جمهوری خواهان پیوستن به دموکراتها در مواجه با اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

“ما می خواهیم مسئوليت ما می خواهیم شفافیت و ما به آنچه که ما خواسته برای” دولت ایالت جان کوک (R) به پست.

یک سخنگوی کلرادو Association of Chiefs of Police که نشان دهنده مأموران اجرای قانون در دولت گفت: نوشته است که برخی از این مفاد در حال حاضر اجرا شده توسط سازمان های محلی.

“بسیاری از سیاست های موجود در سنا لایحه 217 در حال حاضر در محل در سطح محلی اما ما خوشحالیم که قانونی برای حمایت از تغییراتی که در اجرای قانون می تواند پیاده سازی یکنواخت در سطح ایالت” گفت: Broomfield رئیس پلیس Gary Creager با توجه به مرده او پست. “ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با جوامع ما و مقننه برای اطمینان از پلیس در کلرادو است شفاف و عادلانه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>