کالینز: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘خشمگین استیضاح’

دموکرات ها استدلال کرده اند این اقدامات نشانه هایی از مغلوب ساختن پیشی جستن احساس جسارت پس از تبرئه توسط سنا.

کالینز گفت: CBS اخبار هفته گذشته که او بر این باور تهمت آموخته بود از استیضاح مبارزه است.

“رئیس جمهور شده است استیضاح. که یک درس بزرگ. من رای به تبرئه. چون من اعتقاد ندارم که رفتار ادعایی می رسد نوار بالا در قانون اساسی برای تغییر در انتخابات و از بین بردن بموقع جمهور منتخب” کالینز گفت.

فشرده چرا او فکر تهمت آموخته بود چیزی Collins افزود: “او استیضاح. شده است وجود دارد و انتقاد هر دو حزب جمهوری خواه و سناتور دموکرات خود تماس بگیرید. من باور دارم که او خواهد شد بسیار محتاط تر در آینده است.”

کالینز بعد راه می رفت که گفتن فاکس نیوز روز چهارشنبه پس از استیضاح رای که امیدواریم که تهمت آموخته ام یک درس بود “بیشتر aspirational در بخشی از من.”

“این بیشتر که من امیدوارم که او گوش به صداهای بسیاری در سنا که اشاره کرده اند که تماس بسیار مشکل” او گفت:.

Annie Clark, سخنگوی کالینز تصریح کرد: در یک رشته از توییت در روز شنبه که کالینز رای بود نه بر اساس اینکه آیا یا نه تهمت آموخته درس.

“او به عنوان توضیح داده شده در بیانیه @SenatorCollins در نظر گرفته شده مقالات ارائه شده و تصمیم گرفت که خانه خود را برآورده نمی کنند بار نشان می دهد که رئیس جمهور انجام – هرچند ناقص – موجه شدید مرحله از حذف فوری از دفتر” کلارک هنوز توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>