کالینز می گوید: این امر می تواند مناسب برای مغلوب ساختن پیشی جستن به مقابله به مثل در برابر استیضاح شاهد

سناتور. سوزان کالینزسوزان مارگارت CollinsTimeline: مغلوب ساختن پیشی جستن و رامنی رابطه سنگی سناتور فشار برای قوانین جدید حالا که تهمت استیضاح نبرد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دارای کاخ سفید ‘جشن’ برای استیضاح تبرئه بیشتر (R-مین) یکی از دو جمهوری خواهان برای رای دادن در هفته گذشته به حکم اضافی شهود و گسترش استیضاح دادگاه روز جمعه گفت که او را رد از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump مورد بحث coronavirus با آمریکا را تایید کرد, El Paso, Walmart تیراندازی مشکوک متهم تحت فدرال جرم و جنایت نفرت قانون Buttigieg: آن را ‘شرم آور’ به شنیدن تهمت حملات بر رامنی بیشتر برای مقابله به مثل در برابر هر کسی که جلو آمد با مدارک و شواهد علیه او.

کالینز با خبرنگاران صحبت می کرد در جلسه مین Chiefs of Police Association و نظرات او گزارش شده توسط پورتلند پرس هرالد.

نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد که ارتش ستوان سرهنگ الکساندر Vindmanالکساندر VindmanBolton پشت مقامات به نام در خانه استیضاح شنیدن جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جامعه اطلاعاتی امنیت پتو Whistleblower وکیل پرسش اوباما سناتور whistleblower حفاظت حزبی عضویت ترکه ارائه کلید شهادت در برابر تهمت در خانه استیضاح پرس و جو منتقل خواهد از شورای امنیت ملی و reassigned به شغل دیگری در درون نظامی است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “من خوشحال هستم با او.”

این موضوع از اقدامات تلافی جویانه در برابر مغان آمد تا برای بحث در سنا محاکمه هنگامی که ایسنا گزارش داد که “محرم” از رئیس جمهور گفت: آنها هشدار میدهد: “رای در برابر رئیس جمهور و سر خود را در یک پیک.”

تشکر. آدام شیفآدم بنت شیف’Liberated’ پلوسی bashes مغلوب ساختن پیشی جستن — و woos دموکراتیک پایه مغلوب ساختن پیشی جستن دارای کاخ سفید ‘جشن’ برای استیضاح تبرئه استیضاح است بیش از و یا در آن است ؟ بیشتر (D-کالیفرنیا.) باعث داد و بیداد زمانی که او اشاره به گزارش خود را در طول بسته شدن استدلال و سناتور جمهوریخواه بعد از رد آنها همیشه در معرض تهدید از سوی رئیس جمهور و یا یکی از متحدان خود را.

سناتور. میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyButtigieg: آن را ‘شرم آور’ به شنیدن تهمت حملات بر رامنی ساندرز: من آرزو می کنم دیگر جمهوری خواهان مشترک رامنی ‘حس نجابت’ رامنی می گوید او انتظار ‘غیر قابل تصور’ عواقب پس از استیضاح رای بیشتر (یوتا) تنها سناتور جمهوری خواه برای رای دادن به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر نیویورک تایمز گفت را “روزانه” پادکست پنج شنبه که او انتظار دارد که به صورت “غیر قابل تصور” عواقب شکستن با حزب خود.

“من می دانم که وجود دارد می تواند عواقب و من فقط باید به تشخیص و انجام آنچه شما فکر می کنم درست است,” او گفت:.

روز چهارشنبه در سخنرانی خود در مجلس سنا طبقه رامنی پیش بینی کرد: “من مطمئن هستم که به شنیدن سوء استفاده از رییس جمهور و حامیان او.”

تبلیغات

کالینز نیز نشان داد که او موفق به دریافت سه معتبر تهدید به مرگ پس از او آرا روز شنبه به تبرئه رئیس جمهور در دو مقاله از استیضاح.

او گفت: در دفاع از رای خود استدلال می کند که آن را بازتابی از احساسات شخصی نسبت به رئیس جمهور است.

“من فکر می کنم آنچه که از دست داده است و در این بحث این است که: این است که یک رای گیری در مورد اینکه آیا دوست دارید رئیس جمهور و یا شما را دوست ندارم رئیس جمهور آیا شما به حمایت از سیاست های خود و یا این که آیا شما در مخالفت با سیاست های خود را که آیا شما ترجیح می دهند که رفتار خود را بيشتر بالا و یا اینکه آیا شما موافق با او چگونه خود را,” کالینز گفت: با توجه به پرس هرالد.

“این بود که یک رای در شواهد ارائه شده توسط خانه … از اینکه آنها ملاقات نوار بسیار بالا از رشوه خواری خیانت, high crimes and misdemeanors است که مندرج در قانون اساسی,” او گفت:.

کالینز اشاره کرد که او یکی از دو جمهوری خواهان همراه با رامنی تحت فشار قرار دادند که به گسترش محاکمه.

“من رای به شنیدن اضافی شاهدان من فکر کردم باید وجود داشته باشد تعداد محدودی انتخاب شده توسط هر طرف در بهره انصاف و من متاسفم که شکست خورده بود” او گفت:.

کالینز گفت که او امیدوار است که شهادت از اضافی شاهدان می تواند پاک کردن “تناقضات و شکاف” در رکورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im