کالینز: این امر می تواند ‘مفید’ به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن به عذر خواهی

کالینز گفت: در مصاحبه ای که آن را “نامناسب” برای مغلوب ساختن پیشی جستن را به معاون رئیس جمهور سابق یمن و پسرش هانتر بایدن در جولای تلفن تماس و مغلوب ساختن پیشی جستن گفتگو با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky بود “دور از … کامل است.”

کالینز اعلام کرد روز سه شنبه که او را رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در دو خانه-تصویب استیضاح مقالات: سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

او گفت: در طول یک طبقه سخنرانی که خانه نیست دیدار با “بار نشان می دهد که رئیس جمهور انجام, اما ناقص حکم مرحله شدید از حذف فوری از اتاق.”

Collins یکی از 15 سناتور در حال حاضر در حال خدمت بودند و همچنین در مجلس سنا در سال 1999 کلینتون محاکمه. او رای دادند و در آن اقدام به پیدا کردن کلینتون گناه نیست هر دو از مقالات.

کلینتون عذرخواهی کرد در طول یک ملی آدرس پس از سنا او را تبرئه شد و گفت که او “با فروتنی و بسیار سپاسگزار” برای حمایت و نماز دریافت در دادگاه.

“من می خواهم بگویم دوباره به مردم آمریکا چگونه عمیقا متاسفم من برای آنچه که من گفتم و اصلا به دنبال این حوادث و بار آنها تحمیل شده بر کنگره و مردم آمریکا,” او گفت:.

اوباما باید برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست که Zelensky کمک “نگاه کنید به” Bidens و تصمیم خود را به تاخیر اوکراین کمک های اولیه به عنوان “شرم آور” “نامناسب” و “نادرست.” اما هیچ توافق سناتور گفت: در عین حال که آنها رای به محکوم کردن او و یا که آنها را پشتیبانی رسمی توبیخ از مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما کالینز به نظر می رسد به بستن درب به آن ایده در شنبه گفتن فردا که مجلس تصمیم به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن یک بزرگتر مجازات از سرزنش.

“من فکر می کنم ما گذشته که نقطه. ما تا به حال رئیس جمهور استیضاح,” او گفت:. “است که بسیار بیشتر از تحریم از سرزنش. من فکر می کنم ما گذشته که مرحله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر