کوهن کاردانی طرفداران سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل خانه حبس پس تاخیر

یک مشاور حقوقی و مرتبط از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMajor گروه هتل به بازگشت میلیون ها نفر در PPP بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘عملیات در پیچ و تاب سرعت به دنبال در 14 بالقوه COVID-19 واکسن به سرعت مسیر Tlaib, Lowenthal قلم op-ed درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به آزادی کمک به فلسطینی ها برای مبارزه با COVID-19 بیشتر‘s سابق وکیل شخصی مایکل کوهنMichael Dean CohenCohen کاردانی طرفداران سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل خانه حبس پس تاخیر تهمت وکیل شرکت هشدار داد مایکل کوهن به نوشتن ‘ارسال به تمام کتاب: گزارش فلین اسناد هستند ‘تفنگ سیگار کشیدن در Comey را FBI بیشتر در روز شنبه به نام کوهن برای انتقال به یک سطح پایین امکانات امنیتی که در آن او می تواند قرنطینه برای 14 روز قبل از اینکه مجاز به خدمت بقیه حکم زندان خود از خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در اواسط ماه آوریل نیویورک قاضی فدرال حکم داد که کوهن می تواند در خدمت بقیه دوران محکومیت خود را در خانه. کوهن قرار بود منتقل FCI Otisville یک سطح پایین امنیتی زندان اردوگاه که در آن او خواهد بود در قرنطینه به مدت 14 روز قبل از انجام بقیه وقت خود را در شخصی خود اقامت. اما کوهن نبود منتقل دیروز.

“پس از وعده و منتشر شده انتظارات مایکل کوهن باقی مانده است در اثر در سلول انفرادی تحت قرنطینه و نه از زیر خانه حبس به عنوان او به این باور منجر خواهد رخ می دهد دیروز, آوریل 1” کوهن مشاور حقوقی لانی دیویس در بیانیه ای گفت: بعد از ظهر شنبه.

تبلیغات

“ما امیدواریم که که کسی که در موقعیت قدرت به او و خانواده اش تضمین است که آزادی خود را در زیر خانه حبس باقی مانده از مدت خود را خواهد شد در آینده برای دلایل معتبر قبلا اعلام شده.”

کوهن است که تقریبا یک سال به سه سال حکم زندان. او به اعدام محکوم شده در سال گذشته از اتهام مالی و جرایم مالی مبارزات انتخاباتی نقض و دروغ گفتن به کنگره است.

او یکی از چندین بالا مشخصات زندانیان به درخواست برای آزادی به عنوان همه گیر است آمار این کشور در سیستم زندان بسیار سخت است.

افراد مشهور, وکیل مایکل Avenatti که به نمایندگی از فیلم بازیگر فیلم Stormy Daniels در دعوی قضایی علیه رئیس جمهور بود به طور موقت از زندان آزاد شد در هفته گذشته به دلیل بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>