ساحلی سیل می تواند آمار 20 درصد از تولید ناخالص داخلی جهان توسط 2100 – مطالعه

لندن:
شکست برای مهار تغییرات آب و هوایی و نیروی دریایی دفاع می تواند به خطر اندازد تا به یک پنجم اقتصادی جهان خروجی تا پایان قرن به عنوان سیل تهدید ساحلی کشور در سراسر جهان, با توجه به مطالعه منتشر شده در روز پنج شنبه.

از بنگلادش و هند به استرالیا و حتی بریتانیا افزایش سطح آب دریا در حال حاضر منجر به بیشتر های مکرر و شدید سیل حوادث. با تغییر آب و هوا باعث یخ های قطبی ذوب و آب های اقیانوس به گسترش اقتصاددانان به دنبال برای سال به قرار دادن یک شکل در آینده آسیب های بالقوه.

آخرین تلاش پنج شنبه منتشر شده در مجله علمی, گزارش, رنگ یکی از grimmest حالات و در عین حال در برآورد اقتصادی خرید اینترنتی از دریا افزایش می یابد در صورتی جهان همچنان ادامه دارد انتشار گازهای گلخانه ای در نرخ ارز.

سیل حوادث که به طور معمول رخ داده است یک بار در 100 سال “می تواند رخ دهد به عنوان اغلب به عنوان یک بار در 10 سال” برای بسیاری از نقاط جهان گفت: نویسندگان این گزارش از جمله محققان در دانشگاه آمستردام ملبورن و جهانی آب و هوا فروم.

این بدترین سناریو هزینه جهان تا 20 درصد از آن سالانه تولید ناخالص داخلی با توجه به تاثیر بر ساختمان ها و زیرساخت های دیگر آنها گفت. خود را برآورد شد و بر اساس عواملی از جمله جمعیت و دارایی های در معرض خطر و مدل جزر و مد موج و سطح دریا در سراسر جهان در سواحل.

بر اساس برآورد سال 2019 تولید ناخالص داخلی که در حال حاضر می آید به حدود 17.6 تریلیون.

این مطالعه با تمرکز بر بدترین سناریو – با بالا تولید گازهای گلخانه ای و هیچ سیل آماده سازی – ممکن است غیر واقعی گفت: آب و هوا اقتصاددان توماس ریز اندام, معاون خطر و انعطاف پذیری برنامه های تحقیقاتی در موسسه بین المللی تحلیل سیستم های کاربردی در وین.

در حال حاضر “جوامع در حال واکنش به تغییر ساحلی سیل خطرات در سراسر جهان گفت:” ریز اندام بود که نه درگیر در تحقیقات جدید است. هر چند “همه کشورها هستند به همان اندازه نیز مجهز به وفق دهند.”

این مطالعه با استفاده از شبیه سازی های کامپیوتری است که برای اختصاص جهانی جزر و مد طوفان موج و موج داده ها در اندازه گیری ریسک سیل.

بخش عمده ای از آسیب – 68% – خواهد بود ناشی از جزر و مد و طوفان حوادث به جای افزایش سطح دریا خود را.

مناطق که در حال حاضر خانه به برخی از 171 میلیون نفر تحت تاثیر قرار خواهد با سیل گسترده انتظار می رود در شمال غربی اروپا و از جمله بریتانیا و شمال فرانسه و همچنین در جنوب شرقی چین و استرالیا و مناطق بنگلادش و ایالات متحده از کارولینای شمالی و ویرجینیا است.

ریز اندام گفت: این کار باید به عنوان “یک سیگنال قوی به صحنه سیاست بین المللی به فوریت تقویت جاه طلبی برای کاهش تغییرات آب و هوایی”.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر