سی ان ان لنگر Brianna Keilar حال testy در هوا مصاحبه با کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو در روز پنج شنبه به عنوان آنها در مورد تهمت, دولت در واکنش به شیوع کروناویروس.

عقب و جلو آمد و پس از Keiler مطرح شنبه گزارش که شامل عکس هایی از پرستاران در وسايل حفاظت فردی مناسب و یا PPE زیر کیسه های زباله.

“من 20 ثانیه Brianna. بیایید نه sensationalize این بحران در یک زمان که در آن ما در ایجاد اضطراب یا هراس رفتار با مردم” ناوارو پاسخ داد. “پس لطفا به عنوان شما گزارش این بحران لطفا نگه داشتن در ذهن است که به حدی است که آن را انجام می شود, این باعث می شود کار ما در اینجا سخت تر و این باعث می شود مراقبت های بهداشتی حرفه ای و مشاغل در اینجا سخت تر است.

تبلیغات

“من نمی sensationalizing هر چیزی” Keilar ضرب گلوله کشته است. “من قاچاق در حقایق است.”

“دولت شما می دانستم که در تابستان زمانی که آن را به یک مته که اگر این اتفاق این خواهد بود یک مشکل وجود دارد و عدم آمادگی به همین دلیل است که ما شما را بر روی بحث در مورد زنجیره تامین” او بعد از آن گفت. “در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد ظرفیت برای ایالات متحده در حال رفتن به در مورد 200,000 هواکش و چه کارشناسان می گویند وجود دارد می تواند یک میلیون دلار مورد نیاز است. شما در حال رفتن به قادر به دیدار با این تقاضا؟”

پس از ناوارو سرزنش چین برای هشدار آمریکا هر چه زودتر و نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارث برده بود یک سیستم کهنه از اوباما برای رسیدگی به یک بیماری همه گیر از این قدر Keiler دوباره interjected.

“شما به هدر رفتن زمان هر فرد با استفاده از این. پیتر چرا شما حتی صحبت کردن در مورد این ؟ آن سال 2020 است. رئیس جمهور انتخاب شد در سال 2016. شما می توانید به یک میلیون هواکش؟”

“شما در حفظ و ایجاد وقفه در من. بیایید فقط یک مکالمه در اینجا. شما در حفظ و صحبت کردن در گوش من و شما نمی خواهد به من اجازه صحبت کنید. ممکن است من صحبت می کنند،” ناوارو پرسید: قبل از بیان یک میلیون هواکش شد تعدادی بود که “راه راه” در یک پتانسیل جدول زمانی و “شدید بیش از آنچه ما نیاز داریم.”

“من فکر می کنم آنچه مهم است برای سی ان ان در اینجا به این گزارش در هوشیار راه و بدون ترس و وحشت آمریکا و تنها با داشتن معقول مکالمات وقتی کسی از کاخ سفید در می آید به جای فقط فریاد ما در گوش” ناوارو اضافه شده است.

تبلیغات

“پیتر, من به شما بگویم که یکی از راه های که من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال آرام کردن زمانی است که آنها باید اطلاعات و حتی اگر آن را بد, اخبار, آنها می دانند که اندازه مشکل و دولت برنامه ریزی برای آن” سی ان ان لنگر ضرب گلوله کشته است. “این چیزی است که ما در حال تلاش برای گرفتن با شما است. شما مسئول هستید از زنجیره تامین است. که مبرم ترین مسئله در حال حاضر است. من نمی دانم که من در واقع بیش از حد از یک تصویر واضح تر داشتن به شما گفته است.”

گرم عقب و جلو می آید به عنوان مرگ و میر بیش از 1 ، 000 در ایالات متحده در حالی که موارد تقریبا رسیده 70,000 با توجه به داده های اخیر از دانشگاه جانز هاپکینز.

اواخر روز چهارشنبه مجلس سنا گذشت یک 96-0 رای یک بسته محرک با هدف شروع یک اقتصاد ویران coronavirus بحران ارائه کمک برای مردم نهفته اقتصادی و همچنین بیمارستان های کسب و کارهای کوچک و صنایع.

از بیش از 970 مرگ و میر در ایالات متحده به coronavirus حداقل 310 بودند در نیویورک است. موارد در حال حاضر بیش از 70 ، 000 در ایالات متحده آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de